02.09.2021

Polonia gra dalej w pucharze

Zespół Polonii od pierwszego gwizdka sędziego chciał przejąć inicjatywę w meczu. Widać było skupienie i zaangażowanie co zaowocowało świetnymi okazjami do zdobycia bramki. W pierwszej połowie dwie drużyny miały swoje szanse jednak to Polonia potrafiła pokonać bramkarza. W 35 minucie faulowany w polu karnym był zawodnik Polonii, sędzia bez wahania pokazał na 11 metr. Pewnym wykonawcą rzutu karnego był Mateusz Stolecki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Polonii 1-0. Drugą połowę również dobrze rozpoczęli Poloniści. Poloniści jako pierwsi stworzyli więcej groźnych sytuacji. Niestety w drugiej połowie Poloniści zmarnowali kilka sytuacje do strzelenia bramki. Wynik ustalił w 80 minucie Maksym Bonkowski po przechwycie piłki. Mecz zakończył sie zwycięstwem Polonii Środy 2-0.

Polonia zagrała w składzie: Garstkiewicz M, Cyka K, Kaźmierczak K(k), Budnik S, Pinczak W, Stelmaszyk M, Stolecki M, Maślanka K, Kaźmierczak H, Motyl I, Kiel J,.

Na zmiany wchodzili: Scheffler A, Rożek Sz, Michalak F, Michalak K, Bonkowski M, Wajszczuk S.