17.11.2020

Nowicka show

Bardzo zależało nam by w tym ostatnim meczu spisać się na tyle dobrze by na naszych twarzach po końcowym gwizdku sędziego pojawiły się uśmiechy. Niemal w optymalnym składzie celowałyśmy w pierwsze 3 punkty ligowe. Nie brakowało nam zapału, zaangażowania i było to widać w naszych poczynaniach na boisku. Przeważałyśmy w każdym aspekcie i do przerwy prowadziłyśmy 2:0. Zaraz po przerwie rywalki „złapały” z nami kontakt i wynik lekko stał się niebezpieczny. Z meczu który był pod kontrolą zrobiło się lekko nerwowo. Jednak ta bramka podziałała na nas mobilizująco. Wróciła koncentracja i kolejne trafienia były już tylko naszego autorstwa. Mecz życia rozegrała Laura Nowicka, która zdobyła w tym dniu aż 5 bramek. Jedno trafienie dorzuciła nasza kapitan czyli Marysia Golec. Generalnie cały zespół zagrał dobre zawody. Dziewczyny naprawdę ciężko pracowały przez cały mecz i w pełni zasłużyły na zwycięstwo . Sumując to cała ta runda była dla nas ogromną dawką nieocenionej nauki. Cieszy fakt, że dziewczyny nigdy się nie poddawały i zawsze stawały z podniesioną głową do kolejnych potyczek ligowych. Czasami nie było łatwo. Jednak dziewczyny pokazały, że mają charakter i dusze wojowniczek.

Polonię Środa wystąpiła w składzie: Kopp, Nowicka, Golec, Kraska, Laskowska, Kajdan, Rauhut, Wyrębska, Drzewiecka, Wajnert Z., Wajnert M., Błaszczak, Kujawa, Półrolniczak