PLAN TRENINGOWY: 7 - 13 SIERPNIA 2023 |
Dzień: |
SENIOR I |
SENIOR II |
KOBIETY |
JUNIOR A1 2005 |
JUNIOR B1 2008 |
B2 2008/2009 |
TRAMPKARZ C1 2009 |
TRAMPKARZ C2 2010 |
TRAMPKARZ C2 2010 |
MŁODZIK ST. I
2011 |
MŁODZIK ST. II
2011 |
MŁODZICZKI 2010 I |
MŁODZICZKI 2010
II |
MŁODZIK MŁ. I
2012 |
MŁODZIK MŁ. II
2012 |
ORLIK ST. I 2013 |
ORLIK ST. II 2013 |
ORLIK MŁ. I 2014 |
ORLIK MŁ. II 2014 |
ŻAK ST. I 2015 |
ŻAK ST. II 2015 |
ŻAK MŁ. 2016 |
SKRZAT ST. 2017 |
OLDBOY |
BEZPŁATNE
TRENINGI |
INNE |
III LIGA |
RED BOX V LIGA |
ORLEN I LIGA
KOBIET |
I LIGA OKRĘGOWA
A1 |
I LIGA WOJEWÓDZKA
B1 |
II LIGA OKRĘGOWA
B2 |
CLJ U-15 |
I LIGA WOJEWÓDZKA |
II LIGA OKRĘGOWA |
II LIGA OKRĘGOWA |
I LIGA OKRĘGOWA |
II LIGA OKRĘGOWA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paweł Juszczyk |
Albert Gośliński |
Marek Gierałka |
Marek Bugajski |
Przemysław
Otuszewski |
Marcin Parus |
Jakub Budych |
Łukasz Żegleń |
Patryk Słomczyński |
Kamil Kudła |
Kamil Kudła |
Karolina Puzdrakiewicz |
Bartosz Tomaszewski |
Dominik Rogowski |
Radosław Falgier |
Maciej Sikorski |
Karolina Puzdrakiewicz |
Adrian Wojtysiak |
Marcin
Sporakowski |
Marcin
Sporakowski |
Waldemar
Grześkowiak |
|
|
783 170
297 |
609 931 634 |
504 126 035 |
602 443 428 |
695 295 679 |
|
605 919 591 |
533 611 933 |
730 326 961 |
667 167 128 |
667 167 128 |
791 224 966 |
660 714 337 |
723 426 123 |
725 859 989 |
605 976 815 |
791 224 966 |
693 887 120 |
697 021 312 |
697 021 312 |
602 343 461 |
|
|
Marcin
Duchała |
Bartosz Tomaszewski |
Sylwia Jędrzejczyk |
Leszek Maźwa |
Wojciech
Gąsiorowski |
|
Mateusz Zawalski |
Marcin Grabowski |
Dominik Rogowski |
Kornel Ladrowski |
|
Weronika Rychlewska |
Miłosz Chojnacki |
Patryk Słomczyński |
Kamil Drzewiecki |
Maciej Bartkowiak |
Weronika Rychlewska |
Paweł Hoffmann |
Mikołaj
Tarczyński |
Mikołaj
Tarczyński |
|
|
|
|
660 714 337 |
663 335 921 |
603 832 172 |
695 116 119 |
|
|
|
723 426 123 |
518 988 273 |
|
|
691 718 553 |
730 326 961 |
|
663 641 003 |
|
600 887 265 |
601 183 667 |
601 183 667 |
|
|
|
|
NOWY STADION |
ZIELNIKI |
|
ZIELNIKI |
BOISKO HOKEJOWE |
|
TOPOLA |
BOISKO HOKEJOWE |
TOPOLA |
TOPOLA |
1/2 HOKEJOWE |
1/2 HOKEJOWE |
1/2 HOKEJOWE |
1/2 HOKEJOWE |
ORLIK LIPOWA |
ORLIK LIPOWA |
NOWY STADION |
|
|
|
|
|
CTP 1 |
|
Poniedziałek |
ul. Sportowa 12 |
|
|
|
ul. Sportowa 12 |
|
|
ul. Sportowa 12 |
|
|
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Lipowa |
ul. Lipowa |
ul. Sportowa 12 |
|
|
|
|
|
ul. Sportowa 12 |
|
7 sierpnia |
16:00 - 17:30 |
17:30 - 19:00 |
|
19:00 - 20:30 |
10:00 - 11:30 |
|
18:00 - 19:30 |
12:00 - 13:30 |
16:45 - 18:15 |
16:45 - 18:15 |
16:30 - 18:00 |
18:00 - 19:30 |
16:00 - 17:30 |
18:15 - 19:45 |
18:15 - 19:45 |
16:30 - 18:00 |
16:30 - 18:00 |
|
|
|
|
|
12:00 - 13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GRA Z 2010 II |
GRA Z 2010 I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tr. Kamil Kudła |
|
|
SALA CSiR |
NOWY STADION |
|
1/2 CTP 2 |
CTP 2 |
|
CTP 2 |
GRA KONTROLNA |
|
|
GRA KONTROLNA |
|
|
|
GRA KONTROLNA |
|
GRA KONTROLNA |
ORLIK LIPOWA |
|
|
1/4 CTP 1 |
1/4 CTP 1 |
1/4 CTP 1 |
1/4 CTP 1 |
|
CTP 1 |
|
Wtorek |
16:00 - 17:00 |
ul. Sportowa 12 |
|
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
|
ul. Sportowa 12 |
Arka Gdynia |
|
|
Arka Gdynia |
|
|
|
Arka Gdynia |
|
Arka Gdynia |
ul. Lipowa |
|
|
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
|
ul. Sportowa 12 |
|
8 sierpnia |
NOWY STADION |
17:30 - 19:00 |
|
19:00 - 20:30 |
10:00 - 11:30 |
|
18:00 - 19:30 |
18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:30 - 18:00 |
|
|
16:30 - 18:00 |
18:00 - 19:30 |
17:30 - 18:30 |
16:30 - 17:30 |
|
12:00 - 13:30 |
|
|
17:00 - 17:30 |
|
|
|
|
|
|
Licheń Stary |
|
|
Licheń Stary |
|
|
|
Licheń Stary |
|
Licheń Stary |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tr. Mikołaj Tarczyński |
|
|
NOWY STADION |
NOWY STADION |
NOWY STADION |
1/2 CTP 2 |
CTP 2 |
|
CTP 2 |
CTP 2 |
1/2 CTP 1 |
1/2 CTP 1 |
1/2 CTP 1 |
1/2 CTP 1 |
1/2 CTP 1 |
1/2 CTP 2 |
|
1/2 CTP 2 |
ORLIK LIPOWA |
ORLIK LIPOWA |
|
|
|
CTP 1 |
|
Środa |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
|
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
|
ul. Sportowa 12 |
ul. Lipowa |
ul. Lipowa |
|
|
|
ul. Sportowa 12 |
|
9 sierpnia |
16:00 - 17:30 |
17:30 - 19:00 |
18:45 - 20:15 |
19:00 - 20:30 |
10:00 - 11:30 |
|
18:00 - 19:30 |
12:00 - 13:30 |
10:00 - 11:30 |
16:30 - 18:00 |
18:00 - 19:30 |
16:00 - 17:30 |
11:30 - 13:00 |
16:45 - 18:15 |
|
16:30 - 18:00 |
18:00 - 19:30 |
16:30 - 18:00 |
|
|
|
12:00 - 13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tr. Kamil Kudła |
|
|
NOWY STADION |
|
NOWY STADION |
|
CTP 2 |
|
GRA KONTROLNA |
CTP 2 |
|
1/2 CTP 2 |
1/2 CTP 2 |
|
|
GRA KONTROLNA |
1/2 CTP 2 |
1/2 CTP 1 |
|
|
1/4 CTP 1 |
1/4 CTP 1 |
|
CTP 1 |
|
Czwartek |
ul. Sportowa 12 |
|
ul. Sportowa 12 |
|
ul. Sportowa 12 |
|
Śląsk Wrocław |
ul. Sportowa 12 |
|
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
|
|
Resovia Rzeszów |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
|
|
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
|
ul. Sportowa 12 |
|
10 sierpnia |
16:00 - 17:30 |
|
18:45 - 20:15 |
|
10:00 - 11:30 |
|
15:00 |
12:00 - 13:30 |
|
16:30 - 18:00 |
18:00 - 19:30 |
|
|
|
16:30 - 18:00 |
16:30 - 18:00 |
|
|
17:30 - 18:30 |
16:30 - 17:30 |
|
12:00 - 13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wrocław |
|
|
|
|
|
|
Licheń Stary |
|
|
|
|
|
|
|
Tr. Mikołaj Tarczyński |
|
|
III LIGA |
NOWY STADION |
NOWY STADION |
1/2 CTP 2 |
CTP 2 |
|
CTP 2 |
GRA KONTROLNA |
|
1/2 CTP 1 |
|
|
|
|
1/2 CTP 1 |
1/2 CTP 1 |
|
|
GRA KONTROLNA |
|
ORLIK LIPOWA |
ORLIK LIPOWA |
|
|
|
CTP 1 |
|
Piątek |
Noteć Czarnków |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
|
ul. Sportowa 12 |
Talent Warszawa |
|
ul. Sportowa 12 |
|
|
|
|
ul. Sportowa 12 |
ul. Sportowa 12 |
|
|
??? |
|
ul. Lipowa |
ul. Lipowa |
|
|
|
ul. Sportowa 12 |
|
11 sierpnia |
18:00 |
17:30 - 19:00 |
18:45 - 20:15 |
19:00 - 20:30 |
10:00 - 11:30 |
|
18:00 - 19:30 |
11:00 |
|
10:00 - 11:30 |
|
|
|
|
16:00 - 17:30 |
11:30 - 13:00 |
|
|
18:00 - 19:30 |
|
16:30 - 18:00 |
18:00 - 19:30 |
|
|
|
12:00 - 13:30 |
|
|
BOISKO GŁOWNE |
|
|
|
|
|
|
Jarocin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CTP 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RED BOX V LIGA |
GRA KONTROLNA |
|
|
|
|
|
|
GRA KONTROLNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1922 Lechia Kostrzyn |
Medyk Konin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobota |
|
15:00 |
12:00 |
|
|
|
|
|
|
10:00 - 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 sierpnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostrzyn |
NOWY STADION |
|
|
|
|
|
|
CTP 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Niedziela |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 sierpnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UWAGI: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlik Lipowa: P, Ś do
20:00, W, CZ do 18:30, PT cały dzień |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlik Witosa: P, Ś, CZ
od 15:30 do 17:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hokejowe: hokeiści - W
16:30 - 18:30, CZ 16:30 - 18:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rolibuda SP GOL: W, Ś
16:30 - 19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rolibuda: P od 17:30, W
16:30 - 19:30 1/2 boiska, Ś od 16:30,
CZ od 18:00, PT od 17:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Topola SP GOL: P 18:30
- 20:00, CZ 17:30 - 19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|