PLAN TRENINGOWY: 6 - 12 LUTEGO 2023
Dzień: SENIOR I SENIOR II OLDBOY KOBIETY JUNIOR MŁ. 2006 TRAMPKARZ ST. I 2008 TRAMPKARZ MŁ. I 2009 TRAMPKARZ MŁ. II 2009 MŁODZIK ST. I 2010 MŁODZIK ST. II 2010 MŁODZIK MŁ. I 2011 MŁODZIK MŁ. II 2011 MŁODZICZKI 2010 ORLIK ST. I 2012 ORLIK ST. II 2012 ORLIK MŁ. I 2013 ORLIK MŁ. II 2013 ŻAK ST. I 2014 ŻAK ST. II 2014 ŻAK MŁ. I 2015 (b.) ŻAK MŁ. II 2015 (cz.) SKRZAT 2016 SKRZAT 2017 BRAMKARZE INNE
III LIGA V LIGA   I LIGA KOBIET I LIGA WOJEWÓDZKA CLJ U-15 I LIGA WOJEWÓDZKA II LIGA OKRĘGOWA I LIGA WOJEWÓDZKA II LIGA OKRĘGOWA III LIGA OKRĘGOWA I LIGA OKRĘGOWA II LIGA OKRĘGOWA III LIGA OKRĘGOWA D2 E1 GR. 4 E1 GR. 46 E2 GR. 2 E2 GR. 15 F1 GR. 28   F2 GR. 25 F2 GR. 16 G1/G2 GR. 8      
Paweł Juszczyk Marek Bugajski Waldemar Grześkowiak Marta Woźniak Łukasz Kaczałka Przemysław Otuszewski Marcin Parus Łukasz Żegleń Dominik Rogowski Kamil Kudła Kamil Kudła Bartosz Bejma Dominik Rogowski Radosław Falgier Maciej  Sikorski Radosław Piotrowski Miłosz Twardowski Marcin Sporakowski Marcin Sporakowski Marcin Korbik  
783 170 297 602 443 428 602 343 461 723 807 455 667 325 619 695 295 679 789 235 893 533 611 933 723 426 123 667 167 128 667 167 128 510 648 529 723 426 123 725 859 989 605 976 815 669 428 657 783 505 027 697 021 312 697 021 312 509 663 240  
Marcin Duchała Leszek Maźwa   Marek Gierałka Adrian Błaszak Wojciech Gąsiorowski Miłosz Twardowski Radosław Piotrowski Patryk Słomczyński Kornel Ladrowski Karolina Puzdrakiewicz Kornel Ladrowski Patryk Słomczyński Łukasz Żegleń Maciej Bartkowiak Maciej  Sikorski Paweł Hoffmann Karolina Puzdrakiewicz Karolina Puzdrakiewicz    
  603 832 172   504 126 035 600 323 945 695 116 119 783 505 027 669 428 657 730 326 961 518 988 273 513 215 792 518 988 273 730 326 961 533 611 933 663 641 003 605 976 815 600 887 265 513 215 792 513 215 792    
  SWARZĘDZ ORLIK LIPOWA       HALA CKZiU                           MAŁA SALA CKZiU  
Poniedziałek   ul. Lipowa     OBÓZ W BYDGOSZCZY ul. Paderewskiego OBÓZ W TRZĘSACZU   OBÓZ W TRZĘSACZU OBÓZ W TRZĘSACZU     OBÓZ W TRZĘSACZU             ul. Paderewskiego  
6 lutego 14:30 - 16:00 19:45 - 21:15     13:00 - 14:30                   18:00 - 19:30  
                                           
  SALA CSiR HALA LIPOWA   SALA CSiR   BOISKO HOKEJOWE                   HALA LO HALA LO HALA CKZiU HALA CKZiU    
Wtorek ul. Sportowa 12 ul. Lipowa   ul. Sportowa 12 OBÓZ W BYDGOSZCZY ul. Sportowa 12 OBÓZ W TRZĘSACZU   OBÓZ W TRZĘSACZU OBÓZ W TRZĘSACZU     OBÓZ W TRZĘSACZU     ul. Księdza Kegla 1A ul. Księdza Kegla 1A ul. Paderewskiego ul. Paderewskiego    
7 lutego 15:00 - 17:00 18:30 - 20:00   19:00 - 20:30 13:30 - 15:00           16:15 - 17:30 17:45 - 19:00 16:30 - 17:30 17:45 - 18:45    
                                           
  SWARZĘDZ ROLIBUDA - BIEŻNIA   Centrum Aktywności   GRA KONTROLNA         1/4 HOKEJOWE         SALA CSiR SALA CSiR     ORLIK LIPOWA  
Środa   ul. Kosynierów     OBÓZ W BYDGOSZCZY Warta Poznań 2010 OBÓZ W TRZĘSACZU   OBÓZ W TRZĘSACZU OBÓZ W TRZĘSACZU ul. Sportowa 12   OBÓZ W TRZĘSACZU     ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12     ul. Sportowa 12  
8 lutego 14:30 - 16:00 19:00 - 20:30   19:00 - 21:00 11:30 - 13:30 | Wyjazd 9:15   18:15 - 19:45       17:30 - 18:45 16:00 - 17:15     16:30 - 19:45  
            Szamotuły                              
  SALA CSiR HALA LIPOWA   1/2 HOKEJOWE   1/2 HOKEJOWE                       HALA CKZiU HALA CKZiU    
Czwartek ul. Sportowa 12 ul. Lipowa   ul. Sportowa 12 OBÓZ W BYDGOSZCZY ul. Sportowa 12 OBÓZ W TRZĘSACZU   OBÓZ W TRZĘSACZU OBÓZ W TRZĘSACZU     OBÓZ W TRZĘSACZU         ul. Paderewskiego ul. Paderewskiego    
9 lutego 15:00 - 17:00 18:30 - 20:00   19:00 - 20:30 17:15 - 18:45               16:30 - 17:30 17:45 - 18:45    
                                           
  SWARZĘDZ   SALA CSiR               1/2 HOKEJOWE         HALA CKZiU HALA CKZiU        
Piątek     ul. Sportowa 12   OBÓZ W BYDGOSZCZY   OBÓZ W TRZĘSACZU   OBÓZ W TRZĘSACZU OBÓZ W TRZĘSACZU ul. Sportowa 12   OBÓZ W TRZĘSACZU     ul. Paderewskiego ul. Paderewskiego        
10 lutego 14:30 - 16:00   18:30 - 20:00       18:15 - 19:45       16:30 - 17:45 18:00 - 19:15        
                                           
  Lech Poznań CLJ GRA KONTROLNA   GRA KONTROLNA     GRA KONTROLNA   GRA KONTROLNA                                  
  10:00 - 12:00 Czarni Czerniejewo   GSS Grodzisk Wlkp.     Kania Gostyń   Warta Śrem                                  
Sobota Popowo ???   11:00 - 13:00     godz. do  ustalenia   godz. do  ustalenia                                  
11 lutego Warta Międzychód                                                  
  15:00 - 17:00                                                  
  Szamotuły ???   Grodzisk Wlkp.     TOPOLA / ZIELNIKI   TOPOLA                                  
          GRA KONTROLNA                                          
          Koziołek Poznań                                          
Niedziela         12:00 - 14:00                                          
12 lutego                                                    
                                                     
          Poznań                                          
  UWAGI:                                              
  Orlik Lipowa: P, Ś do 20:00, W, CZ do 18:30, PT cały dzień                                              
  Orlik Witosa: P, Ś, CZ od 15:30 do 18:30                                              
  Hala CSiR: Orkan Jarosławiec - P 18:00 - 19:30                                              
  Hala CSiR: hokeiści od listopada - W 17:00 - 18:30, CZ  17:15 - 18:45                                              
  Hala LO: P 16:30 - 19:45, W 16:16 - 19:00, CZ 16:30 - 19:45                                              
  Hala ZSZ: P, W, CZ, PT 16:30 - 19:30