PLAN TRENINGOWY: 3 - 9 PAŹDZIERNIKA 2022
Dzień: SENIOR I SENIOR II OLDBOY KOBIETY JUNIOR MŁ. 2006 JUNIOR MŁ. 2007 TRAMPKARZ ST. I 2008 TRAMPKARZ ST. II 2008 TRAMPKARZ MŁ. I 2009 TRAMPKARZ MŁ. II 2009 MŁODZIK ST. I 2010 MŁODZIK ST. II 2010 B1 JUNIORKI U15 D1 MŁODZICZKI U13 MŁODZIK MŁ. I 2011 MŁODZIK MŁ. II 2011 ORLIK ST. I 2012 ORLIK ST. II 2012 ORLIK MŁ. I 2013 ORLIK MŁ. II 2013 ŻAK ST. I 2014 ŻAK ST. II 2014 ŻAK MŁ. I 2015 (b.) ŻAK MŁ. II 2015 (cz.) SKRZAT 2016 SKRZAT 2017 BRAMKARZE INNE
III LIGA V LIGA   I LIGA KOBIET I LIGA WOJEWÓDZKA   I LIGA WOJEWÓDZKA   I LIGA OKRĘGOWA III LIGA OKRĘGOWA I / II LIGA OKRĘGOWA III LIGA OKRĘGOWA LIGA JUNIOREK LIGA MŁODZICZEK I LIGA WOJEWÓDZKA I LIGA OKRĘGOWA E1 GR. 4 E1 GR. 46 E2 GR. 2 E2 GR. 15 F1 GR. 28   F2 GR. 25 F2 GR. 16 G1/G2 GR. 8      
Paweł Juszczyk Marek Bugajski Waldemar Grześkowiak Marta Woźniak Łukasz Kaczałka Przemysław Otuszewski Marcin Parus Łukasz Żegleń Dominik Rogowski Kamil Kudła Kamil Kudła Kamil Kudła Bartosz Bejma Dominik Rogowski Radosław Falgier Maciej  Sikorski Radosław Piotrowski Miłosz Twardowski Rafał Zachara Rafał Zachara Marcin Korbik  
783 170 297 602 443 428 602 343 461 723 807 455 667 325 619 695 295 679 789 235 893 533 611 933 723 426 123 667 167 128 667 167 128 667 167 128 510 648 529 723 426 123 725 859 989 605 976 815 669 428 657 783 505 027 785 615 584 785 615 584 509 663 240  
Marcin Duchała Leszek Maźwa   Marek Gierałka Adrian Błaszak Wojciech Gąsiorowski Miłosz Twardowski Radosław Piotrowski Patryk Słomczyński Karolina Puzdrakiewicz Karolina Puzdrakiewicz Kornel Ladrowski Kornel Ladrowski Patryk Słomczyński Łukasz Żegleń   Maciej  Sikorski Paweł Hoffmann Karolina Puzdrakiewicz      
          695 116 119 783 505 027 669 428 657   513 215 792 513 215 792 518 988 273 518 988 273   533 611 933   605 976 815 600 887 265 513 215 792      
  NOWY STADION 1/2 CTP 2     ROLIBUDA TOPOLA   III LIGA OKRĘGOWA 1/2 CTP 2 1/2 CTP 2 1/2 CTP 1 1/2 CTP 1 1/4 CTP 1 1/4 CTP 1   ORLIK LIPOWA ORLIK LIPOWA            
Poniedziałek ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12     ul. Kosynierów     Vitcovia Witkowo ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Lipowa ul. Lipowa            
3 października 16:00 - 18:00 19:00 - 20:30     19:00 - 20:30 16:00 - 17:30   17:30 | Ludwiczak 18:30 - 20:00 16:30 - 18:00 18:00 - 19:30 16:15 - 17:45 18:15 - 19:45 18:15 - 19:45   18:15 - 19:45 16:30 - 18:00            
                ROLIBUDA                              
  HALA CSiR NOWY STADION   ROLIBUDA CTP 2 NOWY STADION CTP 2 CTP 2 1/2 CTP 1       GRA KONTROLNA     ORLIK LIPOWA 1/4 CTP 2 1/4 CTP 2 BOISKO GŁÓWNE BOISKO GŁÓWNE    
Wtorek ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Kosynierów ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12             ul. Lipowa ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12    
4 października 16:00 - 17:30 19:00 - 20:30   19:00 - 20:30 16:30 - 18:00 16:00 - 17:30 19:15 - 20:45 19:15 - 20:45 16:30 - 18:00       18:15 - 19:45     16:30 - 18:00 16:30 - 17:45 18:00 - 19:15 16:30 - 17:30 17:45 - 18:45    
  (od XI 15:45 - 17:00)                       CTP 1           Za bramkami! Za bramkami!    
  NOWY STADION CTP 2   ROLIBUDA 1/2 CTP 2 ROLIBUDA   MECZ SPARINGOWY 1/2 CTP 2 1/2 CTP 2 1/2 CTP 2 1/2 CTP 2 ORLIK LIPOWA   1/2 CTP 1 ORLIK LIPOWA   1/4 CTP 1 1/4 CTP 1        
Środa ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Kosynierów ul. Sportowa 12 ul. Kosynierów   Orlik Miłosław ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Sportowa 12 ul. Lipowa   ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12        
5 października 16:00 - 18:00 19:00 - 20:30   19:00 - 20:30 19:00 - 20:30 16:00 - 17:30   17:00 - 19:00 18:30 - 20:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:30 16:15 - 17:45 18:15 - 19:45   16:45 - 18:15 16:30 - 18:00   17:30 - 18:45 16:00 - 17:15        
                MIŁOSŁAW   Trening motoryczny.     Lub 1/2 CTP1.                    
        NOWY STADION CTP 2 NOWY STADION I LIGA OKRĘGOWA   1/2 CTP 2   1/2 CTP 1 1/2 CTP 1     1/2 CTP 1 ORLIK LIPOWA       HALA CSiR HALA CSiR    
Czwartek       ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 Błękitni Owińska   ul. Sportowa 12   ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12     ul. Sportowa 12 ul. Lipowa       ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12    
6 października       19:00 - 20:30 16:30 - 18:00 16:00 - 17:30 18:00 | ???   18:30 - 20:00   18:00 - 19:30 16:15 - 17:45     16:45 - 18:15 16:30 - 18:00       16:30 - 17:30 17:45 - 18:45    
              ROLIBUDA                                
  NOWY STADION ROLIBUDA Hala CSiR     ROLIBUDA     1/2 CTP 2 1/2 CTP 2   1/2 CTP 2 ORLIK LIPOWA 1/2 CTP 2     ORLIK LIPOWA 1/4 CTP 1 1/4 CTP 1        
Piątek ul. Sportowa 12 ul. Kosynierów ul. Sportowa 12     ul. Kosynierów     ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12   ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12     ul. Lipowa ul. Sportowa 12 ul. Sportowa 12        
7 października 16:00 - 18:00 19:00 - 20:30 18:30 - 20:00     16:00 - 17:30     18:30 - 20:00 16:30 - 18:00   16:15 - 17:45 18:15 - 19:45 18:15 - 19:45     16:30 - 18:00 16:30 - 17:45 18:00 - 19:15        
                          Lub 1/2 CTP1.                    
  III LIGA     MECZ SPARINGOWY I LIGA WOJEWÓDZKA   I LIGA WOJEWÓDZKA       II LIGA OKRĘGOWA III LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIORKI U15   I LIGA WOJEWÓDZKA I LIGA OKRĘGOWA MECZ SPARINGOWY   TURNIEJ LIGOWY   TURNIEJ LIGOWY              
  Zawisza Bydgoszcz       Górnik Konin   Polonia 1912 Leszno       GSP Sątopy LPFA Krzykosy Warta Poznań   Olimpia Koło Mieszko Gniezno     E2 GR. 2   F1 GR. 28              
Sobota 14:00 - 16:00     11:00 - 13:00 13:15 - 15:15   13:00 - 15:00       13:00 - 14:30 10:00 - 11:30 15:30 - 17:30   13:30 - 15:00 10:00 - 11:30 10:00 - 12:00   10:00 - 12:00   brak terminu              
8 października                                                        
        WYJAZD ??? WYJAZD ???   WYJAZD ???       MED. ??? MED. ??? WYJAZD ???   WYJAZD ??? MED. ??? WYJAZD ???   MED. ???                  
  BYDGOSZCZ     KONIN KONIN   LESZNO       CTP 1 CTP 2 POZNAŃ / Golęcin   KOŁO CTP 1 WROCŁAW   BOISKO GŁÓWNE   ŚREM              
    I LIGA WOJEWÓDZKA             MECZ SPARINGOWY                 MECZ SPARINGOWY         TURNIEJ LIGOWY TURNIEJ LIGOWY TURNIEJ LIGOWY      
    Polonus Kazimierz Bisk.             Warta Poznań 2010                 Meblorz Swarzędz         F2 GR. 25 F2 GR. 16 G1/G2 GR. 8      
Niedziela   15:00 - 17:00             10:00 - 12:00                 Błękitni Owińska         11:30 - 13:30 11:30 - 13:30 brak terminu      
9 października                                   11:30 - 13:00                    
                                    DOJAZD WŁASNY             DOJAZD WŁASNY      
    BOISKO GŁÓWNE             ROLIBUDA                 SWARZĘDZ         ŚREM KÓRNIK ŚREM      
  UWAGI:                                                  
  Od 01.08 CTP 1 dostępnie dla orlików i młodszych                                                  
  Od 20.06 Nowy Stadion wyłączony z użytku do odwołania!                                                  
  Dostępność orlika przy ul. Lipowej: P, Ś do 20:00, W, C do 18:30, Pt. cały dzień.                                                  
  Hala CSiR: hokeiści od listopada - Wt. od 17 - 18:30, Cz. od 17:15 - 18:45