OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.02.2019

Zwycięstwo w Dolsku (2008)

9 lutego zespół Polonii Środa z rocznika 2008  udał się wraz z trenerem na turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Dolsk.

W fazie grupowej Poloniści rozegrali trzy mecze. Pierwszy mecz zagrali z gospodarzem turnieju Zawiszą Dolsk (Żółci), z którą udało się wygrać bez problemu aż 10:0. W drugim meczu mieli okazje zmierzyć się z Wisłą Borek Wlkp. Mecz zakończył się również naszym zwycięstwem 6:0. Ostatni mecz w fazie grupowej rozegraliśmy z Wartą Śrem (Niebiescy) z którą również zwyciężyliśmy bez problemu w stosunku 5:0. Zyskując pierwsze miejsce w grupie, w półfinale przyszło nam się zmierzyć z KSGB Manieczki. Poloniści dając z siebie wszystko wygrywają 5:0 dostając się do finału. Ostatni i najważniejszy mecz zagrali z Adalbertus Dalewo. Po zaciętym meczu Poloniści zwyciężyli 2:1. Warto dodać ze najlepszym bramkarzem został Kuba Pawlaczyk. Bramkę udało się zdobyć każdemu zawodnikowi.

Polonia zagrała w składzie: Kuba Pawlaczyk, Olek Pawlaczuk, Bartek Lisiecki, Miłosz Cichowlas, Kamil Orwat, Franek  Wiczyński, Kacper Grześkowiak, Eryk Popis.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.