OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

11.02.2019

Zmierzą się z Victorią Września

W środę 13 lutego piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne towarzyskie spotkanie. Tym razem naszym rywalem będzie czwarto ligowa Victoria Września której trenerem jest bardzo dobrze znany w Środzie Wlkp. Tomasz Bekas.

Dla podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego i Marcina Woźniaka środowe spotkanie z Victorią Września będzie piątym meczem towarzyskim tej zimy. Do tej pory poloniści pokonali Jarotę Jarocin (4:2), Unię Swarzędz (5:1) i Kotwicę Kołobrzeg (3:1), a także przegrali z pierwszoligowym  ŁKS-em Łódź (3:1). Wszystkie te  mecze mają dać odpowiedź naszemu sztabowi szkoleniowemu na kogo warto postawić w pierwszym meczu wiosennym. Dodatkowo podczas wszystkich tych spotkań poloniści trenują różne warianty rozegrania akcji w ataku, a także stałych fragmentów gry. Na mecz do Gniezna z Victorią Września nasz sztab szkoleniowy planuje zabrać wszystkich dostępnych zawodników tak aby każdy otrzymał szansę pokazania się w akcji.

Victoria Września obecnie występuje w IV lidze grupa Wielkopolska. Po rundzie jesiennej podopieczni Tomasza Bekasa zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 26 punktów w 19 meczach. Na ten dorobek złożyło się siedem zwycięstw, pięć remisów i siedem porażek. Bilans bramkowy Victorii to 30:25.

Dla zespołu z Wrześni spotkanie z Polonią będzie szóstym meczem towarzyskim tej zimy. Do tej pory podopieczni Tomasza Bekasa pokonali Górnika Konin (2:1), z Wełną Skoki (1:2), przegrali z Kotwicą Kołobrzeg (3:7), pokonali SKP Słupca (2:0) i przegrali z Obrą Kościan (2:3).

Spotkanie z Victorią Września zostanie rozegrane w Gnieźnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią a jego początek zaplanowano na godzinę 17:00. Oczywiście na naszym profilu w mediach społecznościowych możecie spodziewać się bieżących informacji na temat wyniku w tym meczu.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.