OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

15.05.2018

Zakończyli granie w Ekstrafoksie (2007/08)

Zakończyły się rozgrywki Ekstrafox w sezonie 2017/2018. W ostatniej kolejce rozgrywek mimo wysiłku chłopców i wielkiego zaangażowania młodzi piłkarze Polonii wrócili bez zwycięstwa i bez remisu.

Na pocieszenie należy dodać, że po zakończeniu rozgrywek wyłoniono drużynę Dream Teamu w której znaleźli się w roczniku 2007 Mieloszyński Piotr oraz Stefaniak Franciszek oraz w roczniku 2008/9 bramkarz Mikołajczak Adam oraz gracz z pola Gola Mateusz.

WYNIKI VI KOLEJKI 2007r.:

Szkółka Piłkarska FOX 6:0 Polonia Środa Wlkp.

Czarni Czerniejewo 11:0 Polonia Środa Wlkp.

Rewanże:

Szkółka Piłkarska FOX 4:0 Polonia Środa Wlkp.

Czarni Czerniejewo 8:0 Polonia Środa Wlkp.

WYNIKI VI KOLEJKI 2008/9r.:

Szkółka Piłkarska FOX 8:0 Polonia Środa Wlkp.

Czarni Czerniejewo 4:0 Polonia Środa Wlkp.

Rewanże:

Szkółka Piłkarska FOX 4:0 Polonia Środa Wlkp.

Czarni Czerniejewo 1:0 Polonia Środa Wlkp.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Kaźmierczak Jakub, Poloszyk Aleksander, Rajmund Daniel, Włoczeski Jakub, Rybczyński Bartosz, Kazimierz Andrzejewski, Owczarkowski Franciszek, Mikołajczak Adam, Gola Mateusz, Marcinkowski Gracjan, Mieloszyński Piotr, Stefaniak Franciszek.

Najnowsze aktualności

 • 17.01.2019

  Pierwszy sparing tej zimy

  Już w sobotę 19 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne podczas tegorocznego okresu przygotowawczego. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie inny trzecioligowiec – Jarota Jarocin.

 • 11.01.2019

  Topix z nową siedzibą!

  Nasz Partner TOPIX otworzył nowy, większy sklep w Środzie Wielkopolskiej!

 • 09.01.2019

  Wychowankowie trenują z pierwszym zespołem

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli zawodnicy pierwszego zespołu Polonii Środa. Nasi zawodnicy najpierw spotkali się w Centrum Aktywności gdzie przeszli badania, a następnie na stadionie lekkoatletycznym ZSR odbyły się pierwsze zajęcia podczas których główny nacisk trenerzy położyli na prace tlenową.

 • 08.01.2019

  Szóste miejsce w Zaniemyślu (2009)

  W sobotę 5 stycznia drużyna rocznika 2009 wzięła udział w turnieju Śrem Cup 2019 organizowanym w Zaniemyślu. Dziesięć  drużyn, które stanęły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. Polonia w fazie grupowej trafiła na takie zespoły jak: AP Reissa Kościan, Błękitni Owińska, Kotwica Kórnik oraz UKS Śrem.

 • 07.01.2019

  Poloniści wznawiają treningi

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19 wznowią piłkarze Polonii Środa. Nasz zespół do nowej rundy przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Podczas przygotowań poloniści wykorzystywać też będą boisko ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu, a także stadion lekkoatletyczny w Środzie Wlkp.

 • 02.01.2019

  Lena Lighting - dziękujemy.

  Po wieloletniej współpracy z naszym klubem, chcieliśmy podziękować firmie Lena Lighting S.A., za wsparcie jakiej udzieliła naszej  Akademii Piłkarskiej.

 • 31.12.2018

  Szczęśliwego Nowego Roku!

                                                                      Szczęśliwego Nowego Roku!

   

 • 24.12.2018

  Kancelaria MRiP zostaje z nami na kolejny rok!

  Kancelaria Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni sp. p. zdecydowała się przedłużyć z nami umowę na kolejny rok.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.