OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

19.07.2019

Z Polonii do… Polonii

Kolejny nowy piłkarz dołączył do naszego zespołu. Tym razem jest to skrzydłowy Kacper Robaczyński który obrał drogę z Polonii do Polonii i zasila szeregi średzkiego zespołu przechodząc do nas z naszej imienniczki z Leszna.

Transfer Kacpra Robaczyńskiego do Polonii Środa to efekt działań naszego działu skautingu z Łukaszem Duszczakiem na czele. To on wypatrzył utalentowanego zawodnika podczas jednej ze swoich obserwacji i polecił naszemu sztabowi szkoleniowemu. Razem z Kacprem na testach przebywało jeszcze kilku zawodników wypatrzonych przez skauta ale póki co trener Krzysztof Kapuściński zdecydował się tylko na transfer tego jednego. Jednak jak podkreśla nasz szkoleniowiec pozostali zawodnicy też byli bardzo perspektywiczni i z uwagą będzie im się przyglądał. Sam Łukasz Duszczak tak ocenia nowego zawodnika Polonii Środa: Kacpra widziałem już w dwóch meczach zanim jeszcze podjąłem pracę skauta. Od razu zwrócił moją uwagę swoją techniką użytkową, grą piłką obiema nogami i tym, że wyróżniał się zawsze na tle swojej drużyny. W momencie poszukiwania zawodników do Polonii, Kacper był od razu moim numerem 1 i w rundzie wiosennej 2018/2019 widziałem go jeszcze w dwóch spotkaniach, w których potwierdził to co widziałem poprzednio. Kacper może zagrać zarówno na prawej jak i lewej stronie, a do tego jest bardzo skuteczny bo w ubiegłym sezonie zdobył 10 bramek. Dla dalszego rozwoju potrzebował kroku w przód i wiem, że gra w Polonii Środa Wielkopolska takim właśnie będzie.

Kacper Robaczyński urodził się 14 września 1998 roku. Jest wychowankiem Polonii Leszno w której spędził praktycznie całą swoją dotychczasową karierę zawodniczą. Już zimą Kacprowi przyglądało się kilka klubów z wyższych ligi ale wtedy zdecydował się zostać w Polonii Leszno i pomóc jej w zmaganiach ligowych. Latem już nic nie stało na przeszkodzie żeby dołączy on do naszego zespołu.

Kacpra witamy w zespole i życzymy samych dobrych występów.

Najnowsze aktualności

 • 12.08.2019

  Adrian Szynka zawodnikiem Polonii

  Przed zamknięciem okienka transferowego dla zespołów trzeciej ligi w zespole Polonii Środa pojawił się jeszcze jeden zawodnik. Tym graczem jest pomocnik Adrian Szynka który ostatnio reprezentował barwy Kotwicy Kołobrzeg a teraz wraca do Wielkopolski i będzie reprezentował barwy naszego Klubu. Jego pozyskanie związane jest z urazem Kacpra Robaczyńskiego który jesienią tak szybko na boisku się nie pojawi z powodu kontuzji jakiej nabawił się na jednym z treningów.

 • 12.08.2019

  Bałtyk w Środzie Wlkp.

  Już w środę 14 sierpnia kibice Polonii Środa po raz drugi w tym sezonie będą mogli na swoim boisku obejrzeć zmagania swoich ulubieńców. Tym razem do naszego miasta przyjedzie Bałtyk Koszalin. Po pokonaniu Górnika Konin poloniści na pewno mają apetyt aby po raz drugi w tym sezonie zainkasować komplet punktów.

 • 10.08.2019

  Konin odczarowany

  W drugim meczu ligowym obecnego sezonu piłkarze Polonii Środa mierzyli się w Koninie z tamtejszym Górnikiem. Dla naszego zespołu po porażce z pierwszej kolejki ważne było żeby w kolejnym meczu zainkasować już jakieś punkty. A zadanie nie było łatwe bo Polonia w lidze w Koninie jeszcze nie wygrała.

 • 08.08.2019

  Łukasz Chodnicki poprowadzi mecz w Koninie

  Łukasz Chodnicki z Poznania poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa z Górnikiem Konin.

 • 07.08.2019

  Pierwszy wyjazd w nowym sezonie

  W najbliższą sobotę 10 sierpnia piłkarzy Polonii czeka pierwszy wyjazd w tym sezonie. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego zaczynają od jednego z bliższych wyjazdów jakie czekają ich w całym sezonie pojadą bowiem tylko do Konina na pojedynek z miejscowym Górnikiem. Ciekawostką dodającą smaczku temu pojedynkowi niech będzie fakt że w meczach ligowych nasz zespół od czasu powrotu do III ligi nigdy nie wygrał w Koninie. Jest więc kolejna okazja aby przełamać tą złą passę…

 • 07.08.2019

  Labgeo zostaje z nami!

  #GramyDalej #RazemNaKolejnyRok #Labgeo

 • 05.08.2019

  Zwycięski sparing kobiet

  W niedzielne przedpołudnie w Grodzisku Wlkp. o godzinie 11.00 pierwszy oficjalny sparing tego lata rozegrały seniorki Polonii Środa Wlkp.

 • 02.08.2019

  Minimalna porażka z faworytem

  W pierwszym meczu nowego sezonu piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku naszpikowany gwiazdami trzecioligowymi Mieszko Gniezno.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.