OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.03.2019

Wysoko pokonali Wartę Gorzów (2006)

W niedzielę młodziki starsze naszego klubu rozegrały kolejny mecz kontrolny przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną.

Podopieczni trenera Łukasza Kaczałki gościli u siebie zespół Warty Gorzów. Spotkanie rozegrane zostało na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Trenerzy podzielili grę na cztery części, każda po 25 min fundując tym samym swoim zawodnikom dużo grania. Zespół Warty występuje  na co dzień w I lidze w Województwie Lubuskim. Pomimo silnego wiatru poloniści od początku dobrze zaprezentowali się na tle przyjezdnych i po pierwszej połowie schodzili na przerwę prowadząc 1-0. W drugiej części goście wykorzystując wiatr doprowadzili do wyrównania. Natomiast w 3 i 4 połowie na boisku rządzili już tylko poloniści, którzy swoją dobrą grę udokumentowali kilkoma trafieniami. Na pewno kondycyjnie nasz zespół na ten moment przygotowany jest lepiej. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 8-1 dla Polonii, ale należy przyznać że zespół gości wcale słabego poziomu w tym meczu kontrolnym nie prezentował. Cieszy na pewno ilość zdobytych bramek przez zespół, ale jeszcze bardziej cieszy ilość stworzonych sytuacji strzeleckich.

Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Szymon Rauhut x4, Jakub Wawrowski x3, Jakub Płonka

Polonia zagrała w składzie: D. Kaczmarek, P. Hładyszewski, J. Płonka, K. Manicki, O. Banaszak, K. Kruk, O. Oboda, J. Wawrowski, Sz. Rauhut, J. Łoda, S. Dębowski,  J. Wójkiewicz, P. Janas, Sz. Scheffler

Najnowsze aktualności

 • 21.03.2019

  Karol Arys poprowadzi mecz z Mieszkiem

  Karol Arys ze Szczecina poprowadzi niedzielne spotkanie w III lidze grupa druga w którym piłkarze Polonii Środa podejmować będą Mieszka Gniezno.  W tym sezonie sędzia ten nie miał jeszcze okazji prowadzić spotkania z udziałem naszego zespołu.

 • 20.03.2019

  Porażka w Orzechowie (2006)

  W sobotni poranek młodzik starszy udał się na grę kontrolną do Orzechowa. Przeciwnikiem byli lokalni zawodnicy urodzeni do 2005 roku.

 • 20.03.2019

  Ciekawe springi żaków (2011)

  W dniu 16 marca 2019 roku drużyna rocznika 2011 rozegrała bardzo ciekawe mecze sparingowe. Do Środy Wlkp. przyjechały drużyny: Lecha Poznań, Juventus Academy Wrocław oraz drużyna Akademii Namysłów.

 • 19.03.2019

  W półfinale z Mieszkiem

  Znamy rozstrzygnięcia wszystkich meczy ćwierćfinału okręgowego Pucharu Polski. Dla nas najważniejsza informacja jest taka że po pokonaniu rezerw pierwszy zespół Polonii Środa zagra w półfinale tych rozgrywek.

 • 18.03.2019

  Rezerwy lepsze od juniorów

  Po ostatnim „bratobójczym” pojedynku w ćwierćfinale okręgowego Pucharu Polski w którym to zmierzył się dwie drużyny seniorów Polonii Środa  przyszedł czas na kolejne spotkanie i pojedynek „miedzy sobą”. Tym razem jednak w meczu kontrolnym i przeciwnikiem rezerw Średzkiej Polonii była drużyna juniora starszego KS Polonia Środa. Mecz odbył się w niedzielę o godz. 11.00 na stadionie w Topoli i zakończył się wynikiem 4:1 dla seniorów.

 • 18.03.2019

  Porażka z Lechią (2004)

  W minioną sobotę o godz. 11:00 na boisku z Zielnikach doszło do sparingu polonijnej drużyny rocznika 2004 z Lechią Kostrzyn, reprezentowaną przez zawodników z rocznika 2003/04. Tego dnia wiał siły wiatr, co często doprowadzało do nieoczekiwanego zatrzymania się piłki lub zmiany jej kierunku lotu co bardzo utrudniało grę oby drużynom.

 • 18.03.2019

  Remis w ostatnim sparingu (2007)

  W sobotę 16 marca o godzinie 10:00 na boisku w Zielnikach odbył się kolejny mecz sparingowy Młodzików Młodszych. Tym razem podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z pierwszoligowym Canarinhos Skórzewo.

 • 18.03.2019

  Jantex z nowym logo

  #NoweLogo #Marketing #Ekstra

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.