OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.03.2019

Wysoko pokonali Wartę Gorzów (2006)

W niedzielę młodziki starsze naszego klubu rozegrały kolejny mecz kontrolny przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną.

Podopieczni trenera Łukasza Kaczałki gościli u siebie zespół Warty Gorzów. Spotkanie rozegrane zostało na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Trenerzy podzielili grę na cztery części, każda po 25 min fundując tym samym swoim zawodnikom dużo grania. Zespół Warty występuje  na co dzień w I lidze w Województwie Lubuskim. Pomimo silnego wiatru poloniści od początku dobrze zaprezentowali się na tle przyjezdnych i po pierwszej połowie schodzili na przerwę prowadząc 1-0. W drugiej części goście wykorzystując wiatr doprowadzili do wyrównania. Natomiast w 3 i 4 połowie na boisku rządzili już tylko poloniści, którzy swoją dobrą grę udokumentowali kilkoma trafieniami. Na pewno kondycyjnie nasz zespół na ten moment przygotowany jest lepiej. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 8-1 dla Polonii, ale należy przyznać że zespół gości wcale słabego poziomu w tym meczu kontrolnym nie prezentował. Cieszy na pewno ilość zdobytych bramek przez zespół, ale jeszcze bardziej cieszy ilość stworzonych sytuacji strzeleckich.

Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Szymon Rauhut x4, Jakub Wawrowski x3, Jakub Płonka

Polonia zagrała w składzie: D. Kaczmarek, P. Hładyszewski, J. Płonka, K. Manicki, O. Banaszak, K. Kruk, O. Oboda, J. Wawrowski, Sz. Rauhut, J. Łoda, S. Dębowski,  J. Wójkiewicz, P. Janas, Sz. Scheffler

Najnowsze aktualności

 • 23.05.2019

  Augustyn poprowadzi mecz w Pelplinie

  Ewa Augustyn poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa w Pelplinie z tamtejszą Wierzycą. W tym sezonie Ewa Augustyn miała już okazję prowadzić jeden mecz z udziałem naszego zespołu. Był to mecz 11 kolejki w którym Polonia pokonała Chemika Bydgoszcz 2:0.

 • 22.05.2019

  Warta Śrem pokonana (2009)

  W niedzielę o godzinie 13:00 na orliku przy ulicy Lipowej zawodnicy Polonii rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Warty Śrem

 • 22.05.2019

  Punkty zostały w Środzie (2006)

  W niedzielne południe młodzik  przystąpili do pierwszego meczu rewanżowego rundy wiosennej. Do Środy Wlkp. w tym dniu zawitał drugi zespół naszej tabeli a mianowicie Warta Śrem.

 • 21.05.2019

  Cenna wygrana polonistów (2006)

  W niedzielę 19 maja w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo młodzika starszego poloniści na własnym terenie podejmowali zespół Canarinhos Skórzewo.

 • 20.05.2019

  Rozgromili Orlika (2008)

  W niedziele 19 maja na głównej płycie boiska kolejny mecz mistrzowski rozegrał orlik starszy 2008 rocznik, a przeciwnikiem była drużyna Orlika Kazimierz. W jesiennym meczu padł remis wiec młodzi piłkarze chcieli się zrewanżować i to im się udało wygrywając 7-2.

 • 20.05.2019

  Remisowy bilans skrzatów (2012)

  W niedzielę 19 maja, Skrzaty z rocznika 2012 udały się do Śremu by rozegrać kolejny ligowy turniej w ramach rozgrywek ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

 • 20.05.2019

  Bez punktów z Wartą (2007)

  W sobotę 18 maja o godzinie 12:00 w Poznaniu odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Młodszych. Podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z zespołem Warty Poznań.

 • 20.05.2019

  Wywalczyć awans do finału

  Przed piłkarzami Polonii Środa kolejne ciężkie spotkanie. Już we wtorek 21 maja podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego zmierzą się w Trzciance z Lubuszaninem. Stawką tego spotkania będzie awans do finału Wielkopolskiego Pucharu Polski.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.