OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.06.2018

Wygrana z Mieszko (2004)

W sobotę 9 czerwca trampkarze młodsi rozegrali ostatni mecz sezonu 2017/2018 a rywalem naszego zespołu był Mieszko Gniezno. Poloniści po dobrym meczu pokonali swoich rywali 3-1 i na koniec sezonu znajdą się na podium ligowej tabeli.

Mieszko przed tym spotkaniem w zasadzie nie miał o co walczyć. Piąte miejsce w tabeli miał już pewne a wyżej awansować również nie mógł. Poloniści natomiast idąc za ciosem, aby myśleć o końcowym „pudle” musieli wygrać to spotkanie. Pierwsze 20 minut to pełna dominacja naszego zespołu, która udokumentowana została przez dwie strzelone bramki kolejno przez Filipa Łasochę w 8 min oraz Filipa Kaczmarka w 18 min. Goście przed przerwą odpowiedzieli również jednym trafieniem i w drugiej połowie na kibiców czekały wielkie emocje. Druga część spotkania była bardziej wyrównana, Mieszko za wszelką cenę dążył do wyrównania, lecz w obronie popełniał wiele błędów. W ważnych momentach poloniści byli nieskuteczni pod bramką przeciwnika. Dopiero uderzenie Roberta Rubacha zza pola karnego wprowadziło spokój w szeregi zespołu a bramka na 3-1 zapewniła polonistom 3 pkt, które były najważniejszym celem w tym ostatnim spotkaniu. Wygrana ta pozwoliła naszej drużynie wskoczyć na 2 miejsce w ligowej tabeli. Jeżeli w zaległym meczu Warta pokona Lecha lub będzie remis to poloniści zostaną wicemistrzami Okręgu Poznańskiego. W najgorszym wypadku poloniści znajdą się na 3 miejscu co bez wątpienia będzie dobrym wynikiem. Sezon 2017/2018 dla zawodników z rocznika 2004 dobiegł końca, najważniejszą informacją jest to że zespół zapewnił sobie awans do Ligi Wojewódzkiej, w której będzie występował od nowego sezonu. Teraz nadszedł czas podsumowań i okres roztrenowania. Zawodnicy do końca czerwca będą spotykać się na treningach a później czeka ich miesiąc wakacji od piłki.

Polonia zagrała w składzie: F. Łuczak, W. Stępień, K. Sołtysiak, D. Boniecki, D. Baranowski, P. Wyparło, R. Rubach, F. Łasocha, W. Pinczak, F. Kaczmarek, K. Kaźmierczak, S. Ciesielski, M. Kaczmarek, A. Krotofil, N. Dymski, J. Lammel, M. Janiszewski.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.