OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.06.2019

Wygrana na zakończenie

Za nami ostatnia kolejka ligowa w tym sezonie. Seniorki Polonii na własnym boisku podejmowały zespół z Górzna. Rywalki mocne jednak my z ogromną wiarą w siebie zamierzałyśmy walczyć o 3 punkty ligowe i podeszłyśmy do tego meczu bardzo zmotywowane.

W początkowej fazie meczu ciężko było wskazać faworyta jednak my z minuty na minutę zaczynałyśmy zyskiwać przewagę i po ładniej składniej akcji wyszłyśmy na prowadzenie. Do przerwy ta sztuka udała się nam raz jeszcze i z wynikiem 2:0 udałyśmy się na zasłużoną przerwę. Po zmianie stron nasze piłkarki bardzo chciały podwyższyć wynik tego meczu by zyskać komfort psychiczny i uspokoić nieco zapędy rywalek które nie zamierzały łatwo się poddać. Mecz zaczął być wyrównany a waleczne dziewczyny z Górzna powoli wzięły się za odrabianie strat. W nasze szeregi wkradła się lekka nerwowość. Przetrwałyśmy jednak napór rywalek i w samej końcówce meczu wpadła jeszcze jedna bramka, która wyraźnie podcięła skrzydła nieustępliwym rywalkom. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 i cieszymy się ogromnie bo przeciwniczki były  w sobotnie popołudnie naprawdę bardzo dobrze dysponowane i zorganizowane jako zespół. Jednak to my zagrałyśmy z wielkim sercem i wolą walki. Nie chciałyśmy oddać punktów i przez cały mecz ciężko pracowałyśmy by tak właśnie się stało. W końcówce meczu stwarzałyśmy sobie jeszcze kolejne dogodne sytuacje do strzelenia bramki lecz wynik już nie uległ zmianie Brawa dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie od pierwszego do ostatniego gwiazdka.

Bramki: Szukalska Mikołajczak Wojtecka Jankowska

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Magoń - Ratajczak Ładniak(Nowicka) Nowak Cicha Jankowska(Kulig) Szafran Wojtecka  Szukalska Nowakowska Mikołajczak (Miłoszyk)

Najnowsze aktualności

 • 10.12.2019

  T. Sołtysiak: Musimy dbać o rozwój naszych zawodników

  Zapraszamy Was na rozmowę z nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej KS Polonia Środa Tomaszem Sołtysiakiem. Dowiecie się z niej nieco więcej o naszym nowym pracowniku, oraz poznacie jego wizję funkcjonowania naszej Akademii.

 • 10.12.2019

  Podsumowanie rundy trampkarzy (2005)

  Zespół Trampkarza Starszego rozpoczął przygotowania do sezonu w sierpniu pod okiem Pani Trener Marty Wożniak, gdzie drużyna była na obozie w Darłówku. W dniu 23.08.2019 zespół został przekazany Trenerowi Przemysławowi Łoniewskiemu. Do pomocy w prowadzeniu treningów i meczy został skierowany Kamil Drzewiecki.

 • 10.12.2019

  Udana runda żaków (2011)

  Drużyna rozpoczęła treningi w lipcu. W sierpniu ze względu na okres wakacyjny i spowodowaną tym niższą frekwencję odbywały się wspólne treningi dla obu grup . Żaki trenowały wspólnie z grupą trenera Luisa Henriqueza.

 • 09.12.2019

  Dwa turnieje orlików (2010)

  Podczas ubiegłego weekendu nasz zespół orlików młodszych zagrał w dwóch turniejach.

 • 09.12.2019

  Dziewiąte miejsce Polonii (2008)

  W miniony weekend zespół młodzików młodszych Polonii Środa prowadzony przez trenera Valerego Bahnko wziął udział w silnie obsadzonym turnieju halowym SBG Cup który odbywał się w Gnieźnie.

 • 09.12.2019

  Orlik starsze po rundzie (2009)

  Drugi zespół orlików starszych to zespół prowadzony przez trenera Pawła Hoffmanna który od rundy jesiennej przejął zespół po trenerze Damianie Buczmie. W rundzie jesiennej obecnego sezonu młodzi poloniści rywalizowali z Victorią Września, Chrobrym Gniezno, MKS II Trzemeszno i drugim zespołem Victorii Września. W sumie odbyło się osiem spotkań po których poloniści zajmują trzecią lokatę w tabeli z dorobkiem trzynastu punktów. Bilans bramkowy naszego zespołu to 36:45.

 • 09.12.2019

  Świetne pół roku trampkarzy (2006)

  Trampkarze młodsi swoje przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli z początkiem lipca. Treningi odbywały się trzy razy w tygodniu na obiektach naszego klubu. Do sztabu szkoleniowego w lipcu dołączył drugi trener – Adrian Błaszak, który swoim doświadczeniem z boisk bardzo pomógł naszym młodym zawodnikom.

 • 05.12.2019

  Mikołajki w rytmie baletu

  #Mikołajki #GramyRazem #SkarbnicaTalentów #Balet

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.