OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

06.11.2018

Wygrana na ciężkim terenie (2007)

W sobotę 3 listopada o godzinie 11:00 w Suchym Lesie odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Młodszych. Podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z zespołem Suchary Suchy Las.

Czekał nas kolejny trudny mecz. Jednak od początku meczu to Poloniści częściej zagrażali bramce gospodarzy. Raz za razem stwarzaliśmy sytuację bramkowe. W 12 minucie wychodzimy na prowadzenie po bramce Oskara Popisa, który świetnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Kilka minut później mamy już 2:0. Tym razem bramkę zdobywa Kacper Ochowiak, który pewnym strzałem w boczną siatkę podwyższa wynik spotkania. W pierwszej połowie Polonia miała jeszcze kilka sytuacji bramkowych jednak bardzo dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy. Wynik do przerwy 2:0.

 

W drugiej części meczu obraz gry nie zmienił się. To Polonia była zespołem przeważającym. Szkoda niewykorzystanych sytuacji bo już po 5 minutach drugiej połowy powinno być co najmniej 3:0. Co gorsza na 5 minut przed końcem spotkania gospodarze strzelają kontaktową bramkę. Ostatnie minuty były bardzo nerwowe lecz zasłużenie wygrywamy na ciężkim terenie 2:1.

Brawa dla całego zespołu oraz licznie zebranych kibiców za doping.

 

Bramki strzelali: Oskar Popis oraz Kacper Ochowiak.

 

Polonia zagrała w składzie: J.Korcz, J.Wujek, A.Wdowiak, M.Skrobich, B.Markiewicz, O.Popis, A.Fiołka , A.Szamajda, J.Pośledni, J.Grzegorczyk, Ł.Forysiak, T.Forysiak, K.Jankowski, T.Trójnara, K.Ochowiak.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.