OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

06.11.2018

Wygrana na ciężkim terenie (2007)

W sobotę 3 listopada o godzinie 11:00 w Suchym Lesie odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Młodszych. Podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z zespołem Suchary Suchy Las.

Czekał nas kolejny trudny mecz. Jednak od początku meczu to Poloniści częściej zagrażali bramce gospodarzy. Raz za razem stwarzaliśmy sytuację bramkowe. W 12 minucie wychodzimy na prowadzenie po bramce Oskara Popisa, który świetnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Kilka minut później mamy już 2:0. Tym razem bramkę zdobywa Kacper Ochowiak, który pewnym strzałem w boczną siatkę podwyższa wynik spotkania. W pierwszej połowie Polonia miała jeszcze kilka sytuacji bramkowych jednak bardzo dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy. Wynik do przerwy 2:0.

 

W drugiej części meczu obraz gry nie zmienił się. To Polonia była zespołem przeważającym. Szkoda niewykorzystanych sytuacji bo już po 5 minutach drugiej połowy powinno być co najmniej 3:0. Co gorsza na 5 minut przed końcem spotkania gospodarze strzelają kontaktową bramkę. Ostatnie minuty były bardzo nerwowe lecz zasłużenie wygrywamy na ciężkim terenie 2:1.

Brawa dla całego zespołu oraz licznie zebranych kibiców za doping.

 

Bramki strzelali: Oskar Popis oraz Kacper Ochowiak.

 

Polonia zagrała w składzie: J.Korcz, J.Wujek, A.Wdowiak, M.Skrobich, B.Markiewicz, O.Popis, A.Fiołka , A.Szamajda, J.Pośledni, J.Grzegorczyk, Ł.Forysiak, T.Forysiak, K.Jankowski, T.Trójnara, K.Ochowiak.

Najnowsze aktualności

 • 17.01.2019

  Pierwszy sparing tej zimy

  Już w sobotę 19 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne podczas tegorocznego okresu przygotowawczego. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie inny trzecioligowiec – Jarota Jarocin.

 • 11.01.2019

  Topix z nową siedzibą!

  Nasz Partner TOPIX otworzył nowy, większy sklep w Środzie Wielkopolskiej!

 • 09.01.2019

  Wychowankowie trenują z pierwszym zespołem

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli zawodnicy pierwszego zespołu Polonii Środa. Nasi zawodnicy najpierw spotkali się w Centrum Aktywności gdzie przeszli badania, a następnie na stadionie lekkoatletycznym ZSR odbyły się pierwsze zajęcia podczas których główny nacisk trenerzy położyli na prace tlenową.

 • 08.01.2019

  Szóste miejsce w Zaniemyślu (2009)

  W sobotę 5 stycznia drużyna rocznika 2009 wzięła udział w turnieju Śrem Cup 2019 organizowanym w Zaniemyślu. Dziesięć  drużyn, które stanęły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. Polonia w fazie grupowej trafiła na takie zespoły jak: AP Reissa Kościan, Błękitni Owińska, Kotwica Kórnik oraz UKS Śrem.

 • 07.01.2019

  Poloniści wznawiają treningi

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19 wznowią piłkarze Polonii Środa. Nasz zespół do nowej rundy przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Podczas przygotowań poloniści wykorzystywać też będą boisko ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu, a także stadion lekkoatletyczny w Środzie Wlkp.

 • 02.01.2019

  Lena Lighting - dziękujemy.

  Po wieloletniej współpracy z naszym klubem, chcieliśmy podziękować firmie Lena Lighting S.A., za wsparcie jakiej udzieliła naszej  Akademii Piłkarskiej.

 • 31.12.2018

  Szczęśliwego Nowego Roku!

                                                                      Szczęśliwego Nowego Roku!

   

 • 24.12.2018

  Kancelaria MRiP zostaje z nami na kolejny rok!

  Kancelaria Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni sp. p. zdecydowała się przedłużyć z nami umowę na kolejny rok.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.