OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.02.2019

Wspaniała zabawa podczas turnieju (2013)

Spotkania były rozgrywane bez wyników. Na turnieju stawiło się 6 drużyn: Polonia l Środa, Polonia ll Środa, Canarinhos Skorzewo, LPFA Łubowo, LPFA Bułgarska i Talent Poznań. Każdy z zespołów rozegrał 10 meczów po 10 minut co daje równo 100 min gry!!! Wszyscy spisali się na medal przez rodziców, którzy pomagali w organizacji sklepiku a także innych sprawach organizacyjnych, aż po młodych dzielnych zawodników, którzy nawet na moment nie odpuścili w żadnej z akcji  i walczyli o kolejne bramki, a padało ich co nie miara! Na koniec turnieju każda z drużyn otrzymała puchar a zawodnicy medale.

Polonia wystąpiła w składzie: Mikołaj Kaczałka, Kuba Przybyłek, Kacper Fiołka, Jasiu Lewandowski, Kuba Błaszak, Adam Błaszak, Kamil Bochyński, Michał Tatarek, Bartek Nowicki i Adrian Sikorski

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.