OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.06.2019

Walne Zgromadzenie Polonii

Zarząd KS Polonia Środa informuje wszystkich członków, iż w środę 26-go czerwca o godzinie 18.00 w Hotelu Almarco, mieszczącym się w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Niedziałkowskiego 17 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze KS Polonia Środa Wlkp.

Przed zebraniem będzie można opłacić składki członkowskie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków do udziału w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Klubu.

Porządek obrad walnego zgromadzenia sprawozdawczego członków KS Polonia Środa Wlkp.

1. Otwarcie Walnego Zebrania, powitanie członków klubu, zaproszonych gości i sympatyków Klubu, wybór przewodniczącego.

2. Sporządzenie listy obecności i stwierdzenie prawidłowości zwołania Walnego Zgromadzenia  i jego zdolności do podejmowania uchwał.

3. Przyjęcie porządku obrad, regulaminu obrad i powołanie protokolantów

4. Wybór komisji uchwał i wniosków – 2 osoby

5. Sprawozdanie Zarządu:

- raport z działalności

- sprawozdanie finansowe

- sprawozdanie z działalności Sekcji Piłki Nożnej

- sprawozdanie z działalności Sekcji Piłki Ręcznej

- sprawozdanie z działalności Sekcji Biegowej

- sprawozdanie z działalności Sekcji Szachowej

- sprawozdanie z działalności Sekcji Kartingowej

- sprawozdanie z działalności Sekcji Darta

- sprawozdanie z działalności Sekcji Tenisa Ziemnego

- sprawozdanie z działalności Sekcji Tenisa Stołowego

- sprawozdanie z działalności Sekcji E sportu

- sprawozdanie Komisji Rewizyjnej

6. Dyskusja

7. Podjęcie uchwał o zatwierdzeniu sprawozdania Zarządu i udzieleniu absolutorium Zarządowi

8. Zakończenie zebrania

Najnowsze aktualności

 • 18.07.2019

  Kujawa i Górzyński na dłużej w Polonii

  Dwóch wychowanków naszego Klubu – Jędrzej Kujawa i Michał Górzyński – którzy w poprzednim sezonie występowali w naszym Klubie na zasadzie wypożyczenia z Pogoni Szczecin podpisało z naszym Klubem dwuletnie kontrakty tym samym związując się z Polonią na dłużej.

 • 17.07.2019

  Remis z pierwszoligowcem

  W kolejnym meczu towarzyskim tego lata piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku pierwszoligowy Stomil Olsztyn który przebywał na obozie przygotowawczym w pobliskim Kórniku. Poloniści tradycyjnie do spotkania przystąpili z kilkoma testowanymi graczami w składzie.

 • 16.07.2019

  Zmiany w pucharze

  Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przed startem rozgrywek sezonu 2019/20 wprowadził kilka istotnych zmian w okręgowym i wojewódzkim Pucharze Polski. Najważniejsza jest taka że pierwszy zespół Polonii rozgrywki pucharowe w nowym sezonie rozpocznie od 1/16 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.

 • 13.07.2019

  Pożyteczne gry na początek

  W pierwszym meczu towarzyskim rozegranym tego lata piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Popowie z rezerwami Lecha Poznań. Spotkanie trwało tylko 45 minut w związku z trójmeczem jaki oba zespoły rozgrywały tego dnia. W zespole Polonii Środa w tym meczu wystąpiło aż siedmiu testowanych graczy.

 • 12.07.2019

  Znamy skład klasy okręgowej

  Wielkopolski Związek Piłki Nożnej  zaprezentował ostateczny podział zespołów na grupy rozgrywkowe Klasy Okręgowej w sezonie 2019/20. Tym samym drugi zespół Polonii poznał rywali z jakim będzie się mierzył w nowych rozgrywkach.

 • 10.07.2019

  Kobiety poznały rywalki

  Polski Związek Piłki Nożnej który prowadzi rozgrywki I ligi kobiet opublikował szczegółowy terminarz tych rozgrywek. Dzięki temu polonistki poznały nie tylko datę startu nowego sezonu rozgrywkowego ale także wszystkie zespoły z którymi przyjdzie im rywalizować.

 • 08.07.2019

  K. Kapuściński: Jestem optymistą

  Zapraszamy Was na obszerną rozmowę z trenerem Polonii Środa Krzysztofem Kapuścińskim przed startem nowego sezonu piłkarskiego.

 • 05.07.2019

  Nowi rywale: Unia Janikowo

  Dziś prezentujemy Wam już ostatni zespół który dołączył do grona trzecioligowców i od sezonu 2019/20 będzie rywalizował z naszą Polonią w rozgrywkach. Tym zespołem jest zwycięzca IV ligi kujawsko – pomorskiej Unia Janikowo. Z tym zespołem również Polonia miała już okazję rywalizować w lidze więc nie jest to dla nas całkiem obcy rywal.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.