OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

06.02.2019

W piątek z ŁKS-em

W piątek 8 lutego piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie czwarty zespół Fortuna I ligi – ŁKS Łódź. Będzie to na pewno bardzo pożyteczny test naszego zespołu który będzie musiał zagrać na maksimum swoich możliwości aby przeciwstawić się wyżej notowanemu rywalowi.

Dla podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego spotkanie z ŁKS Łódź będzie czwartym meczem towarzyskim tej zimy. Do tej pory poloniści pokonali Jarotę Jarocin (4:2), Unię Swarzędz (5:1) i Kotwicę Kołobrzeg (3:1). Pierwotnie w terminie meczu z ŁKS-em nasz zespół miał zmierzyć się na wyjeździe w Opolu z Odrą. Jednak na prośbę gospodarzy tamto spotkanie zostało odwołane a nasz sztab szkoleniowy szybko znalazł kolejnego bardzo silnego rywala sparingowego. Do Łodzi trener Krzysztof Kapuściński zabierze praktycznie najsilniejszy skład. Na pewno zabraknie kontuzjowanego Jakuba Gwita który dochodzi do siebie po naciągnięciu mięśnia w meczu z Unią Swarzędz. Na szczęście reszta zawodników jest zdrowa i powinna być do dyspozycji  naszego szkoleniowca.

Spotkanie z naszą Polonią będzie dla ŁKS-u Łódź także czwartym meczem towarzyskim tej zimy i zarazem ostatnim sprawdzianem przed wylotem na obóz zimowy do Turcji. Do tej pory podopieczni  Kazimierza Moskala pokonali Elanę Toruń (1:0), przegrali z GKS Bełchatów (1:2) i ulegli Zagłębiu Sosnowiec (1:2). Pierwotnie ŁKS w tym terminie miał grać z Polonią Warszawa ale z różnych względów do tego meczu nie dojdzie i to nasza Polonia będzie rywalem Ełkaesiaków.

ŁKS Łódź obecnie występuje w Fortuna I lidze i po rundzie jesiennej zajmuje czwarte miejsce w tabeli ze startą 11 punktów do prowadzącego Rakowa Częstochowa i tylko jednego punktu do drugiego miejsca również premiowanego awansem do Lotto Ekstraklasy.

Spotkanie z ŁKS Łódź zostanie rozegrane w Łodzi na boisku w ośrodku treningowym przy ulicy Minerskiej a jego początek zaplanowano na godzinę 13:00. Oczywiście na naszym profilu w mediach społecznościowych możecie spodziewać się bieżących informacji na temat wyniku w tym meczu.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.