OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.02.2019

Udany turniej młodych polonistów (2006)

Podczas turnieju nie zabrakło przepięknych goli, emocji, a także czasami łez szczęścia i rozpaczy. Z 6 zwycięstwami i jednym remisem w turnieju triumfowali młodziki z Racotu. 2 punkty mniej zdobyli Warciarze z Pyzdr a o 3 miejscu decydowała mała tabela pomiędzy zespołami Polonia I Środa, Stal Pleszew, Korona Zakrzewo. Najkorzystniej zaprezentowali się Ci ostatni i to oni zajęli ostatnie miejsce na podium. Kolejne miejsca zajmowały zespoły Polonia I Środa, Stal Pleszew, Lotnik 1997 Poznań, Lechia Kostrzyn, Polonia II Środa.

W całym turnieju rozegraliśmy 28 spotkań z czego 4 mecze kończyły się remisami. We wszystkich spotkaniach zgromadziliśmy 112 strzelonych bramek. Miano o najskuteczniejszego zawodnika turnieju rozstrzygaliśmy podczas rzutów karnych. Do rywalizacji podchodziło dwóch najlepszych strzelców zespołu PKS Racot, którzy w turnieju zdobyli po 10 bramek. Warto tu napomknięć, że najlepszy strzelec Polonii (Bartłomiej Toboła) zdobył tych goli 9 i dopiero w ostatniej kolejce przegrał rywalizację o indywidualne wyróżnienie. Ostatecznie najlepszy okazał się Mikołaj Szczerbal. Najlepszym zawodnikiem turnieju okrzyknięto Oskara Mosińskiego z Warty Pyzdry a najlepszym bramkarzem Bartosza Muczke z Polonii Środa.

Podczas turnieju groźnej kontuzji doznał Tomasz Skrobich, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Podziękowania należą się również wszystkim osobom, które pomagały w organizacji turnieju. Ciepłe słowa od kibiców i przyjezdnych drużyn tylko podsumowują ile serca i wysiłku Sympatycy Polonii wkładają w organizację największych cykli turniejów w regionie a także napawają optymizmem na kolejne lata.

Polonia wystąpiła w składzie :

I: Muczke, Pieszke, Zaganiaczyk, Skrobich, Bartkowiak, Toboła, Graf.

II:Buczma, Kozica, Tumidaj, Wilk, Łażewski, Grządzielewski, Grzelczak, Dziamski.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.