OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.02.2019

Turniej w Pępowie (2009)

W niedzielę 3 lutego drużyna rocznika 2009 wzięła udział w halowym turnieju organizowanym przez KA 4 resPect w Pępowie. Do rywalizacji stanęło osiem zespołów takich jak: Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Chrobry Głogów, SF Gniezno, Koziołek Poznań, dwa zespoły KA 4 resPect. Zespół Polonii w pierwszej fazie turnieju trafił do grupy z Lechem Poznań, Chrobrym Głogów oraz pierwszym zespołem KA 4 resPect.

Wyniki:

Polonia  - KA 4 resPect 0:2

Polonia  - Chrobry Głogów 0:0

Polonia  - Lech Poznań 0:1

Z  jednym punktem zostaliśmy sklasyfikowani  na trzecim miejscu w naszej grupie.  W kolejnej fazie graliśmy w Lidze Europejskiej gdzie wylądowały zespoły z trzecich i czwartych miejsc w grupach. W pierwszym meczu pokonaliśmy  zespół Koziołka Poznań 4:1. Gole zdobywali Laura x2 oraz Paweł x2. W finale Ligi Europejskiej zagraliśmy z drugim zespołem KA 4 resPect. Niestety ulegliśmy gospodarzom 4:1 i kończymy turniej z drugim miejscem w Lidze Europejskiej. W finale turnieju spotkały się drużyny Lecha Poznań  oraz KA 4 resPect. Ostatecznie górą byli piłkarze z Poznania i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.

Polonia zagrała w składzie: B. Wiczyński, S. Wieliński, M. Rauhut, L. Nowicka, P. Kamiński, P. Rauhut, D. Gołębiak, A. Łukaszewski, K. Kucharski

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.