OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

03.07.2018

Trzech kolejnych piłkarzy zostaje z nami

Wczoraj z naszym Klubem kontrakty na kolejny sezon podpisało trzech piłkarzy. Cała trójka barwy Polonii reprezentowała już w poprzednim sezonie. Są to Jakub Gwit, Mikołaj Łopatka i Adam Gajda.

Po skompletowaniu kadry szkoleniowej Zarząd naszego Klubu pomału kompletuje kadrę zawodniczą na zbliżający się sezon. Po Luisie Henriquezie wczoraj kontrakty na nowy sezon podpisali Jakub Gwit, Mikołaj Łopatka i Adam Gajda.

Jakub Gwit w Polonii jest od półtora roku. W tym czasie zagrał w 45 meczach ligowych w których zdobył jedną bramkę. Mikołaj Łopatka podobnie jak Jakub w Polonii jest od półtora roku. W tym czasie zagrał w 32 meczach, w których zdobył 6 bramek. Najdłużej z wymienionej trójki barwy Polonii reprezentuje Adam Gajda, który w Polonii jest od dwóch sezonów. W tym czasie Adam rozegrał dla naszego klubu 59 spotkań ligowych w których zdobył 3 bramki.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.