OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

23.11.2018

Tabele grup młodzieżowych

Prezentujemy Wam tabele końcowe wszystkich grup młodzieżowych biorących udział w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

I liga wojewódzka A1 (2000/01)

 

1. Polonia Leszno               14       39       13       0         1         72-14

2. Jarota Jarocin                 14       28       9         1         4         45-18

3. Włókniarz Kalisz            14       25       8         1         5         50-25

4. Krobianka Krobia          14       24       7         3         4         33-31

5. Górnik Konin                  14       20       6         2         6         35-26

6. Stal Pleszew                    14       17       5         2         7         21-35

7. POLONIA ŚRODA          14       6         2         0         12       25-63

8. Rawia Rawicz                 14       4         1         1         12       7:76

 

I liga wojewódzka B2 (2003)

 

1. Jarota Jarocin                 14       27       9         0         5         38-24

2. Górnik Konin                  14       27       8         3         3         27-16

3. Ostrovia Ostrów            14       27       8         3         3         36-17

4. Włókniarz Kalisz            14       26       8         2         4         29-20

5. SKP MOS Słupca            14       24       7         3         4         35-32

6. POLONIA ŚRODA          14       21       6         3         5         26-21

7. AP Ostrzeszów               14       9         3         0         11       26-40

8. Astra Krotoszyn             14       0         0         0         14       9-56

 

I liga wojewódzka C1 (2004)

 

1. Górnik Konin                  14       37       12       1         1         70-9

2. POLONIA ŚRODA          14       30       9         3         2         39-19

3. Ostrovia Ostrów            14       27       9         0         5         34-20

4. UKS FA Ostrów              14       18       5         3         6         26-45

5. Jarota Jarocin                 14       17       5         2         7         23-26

6. Tur Turek                         14       13       4         1         9         16-41

7. Włókniarz Kalisz            14       10       3         1         10       18-37

8. Oranje Konin                  14       9         2         3         9         18-47               

 

III liga okręgowa C1 (2004)

 

1. Błękitni Wronki              6         16       5         1         0         37-5

2. Orły Pniewy                    6         15       5         0         1         20-8

3. UKS Reiss II Poznań      6         11       3         2         1         14-9

4. POLONIA ŚRODA          6         10       3         1         2         15-16

5. Huragan Pobiedziska    6         6         2         0         4         14-11

6. OSiR Lwówek                  6         3         1         0         5         12-42

7. Golnica Ryczywół          6         0         0         0         6         7-28

 

II liga okręgowa C2 (2005)

 

1. Błękitni Wronki              11       30       10       0         1         69-14

2. Wełna Rogoźno             11       27       9         0         2         63-33

3. Sparta Oborniki             10       24       8         0         2         33-23

4. Pogoń Książ Wlkp.        11       23       7         2         2         54-26

5. POLONIA ŚRODA          11       21       7         0         4         41-28

6. Concord Murowana     10       13       4         1         5         26-35

7. Orlik Kaźmierz                11       12       3         3         5         36-40

8. AP Dębiec                        10       10       3         1         6         17-33

9. Victoria Wysogotowo  11       10       3         1         7         35-48

10. Vitcovia Witkowo       10       8         2         2         6         26-31

11. Winogrady Poznań     11       8         2         2         7         35-49

12. GKS Dopiewo               11       0         0         0         11       17-92

 

I liga okręgowa D1 (2006)

 

1. UKS Reiss Poznań          10       28       9         1         0         31-7

2. Warta Poznań                11       24       8         0         3         33-12

3. Lech Poznań                   11       21       6         3         2         27-14

4. AKF Poznań                     11       19       5         4         2         19-19

5. Poznaniak Poznań         10       18       5         3         2         20-15

6. Mieszko Gniezno          11       16       5         1         5         22-22

7. Canarinhos Skórzewo  11       12       3         3         5         12-16

8. Poznańska 13                 11       12       3         3         5         23-30

9. SF Luboń                          11       12       4         0         7         20-29

10. POLONIA ŚRODA       11       9         2         3         6         18-28

11. Kotwica Kórnik            11       7         2         1         8         8-20

12. Błękitni Owińska         11       5         1         2         8         15-36            

 

III liga okręgowa D1 (2006)

 

1. Przemysław Poznań     8         20       6         2         0         34-4

2. Warta Śrem                    8         17       5         2         1         28-10

3. Lotnik Poznań                8         10       3         1         4         22-21

4. POLONIA ŚRODA          8         10       3         1         4         21-19

5. Zawisza Dolsk                 8         0         0         0         8         3-54

 

I liga okręgowa D2 (2007)

 

1. Lech Poznań                   10       27       9         0         1         38-9

2. Warta Poznań                11       25       8         1         2         52-11

3. POLONIA ŚRODA          11       22       7         1         3         29-20

4. Suchary Suchy Las        11       21       6         3         2         27-14

5. Canarinhos Skórzewo  11       20       6         2         3         34-19

6. AP Reissa Poznań          11       19       6         1         4         39-16

7. Unia Swarzędz               11       19       6         1         4         33-23

8. Błękitni Owińska            11       11       3         2         6         19-31

9. NAP Nowy Tomyśl        11       11       3         2         6         26-42

10. Wielkopolska               11       6         1         3         7         12-35

11. Koziołek Poznań          11       3         1         0         10       12-52

12. UKS Śrem                      10       3         1         0         9         16-65

 

III liga okręgowa D2 (2007)

 

1. Avia Kamionki                10       24       8         0         2         37-13

2. Lotnik Poznań                10       19       6         1         3         30-16

3. Clescevia Kleszczewo   10       16       5         1         4         24-17

4. Kłos Zaniemyśl               10       16       5         1         4         16-13

5. POLONIA ŚRODA          10       10       3         1         6         14-30

6. Przemysław Poznań     10       3         1         0         9         10-42           

 

I liga okręgowa E1 (2008)

 

1. AP Reissa Poznań          11       31       10       1         0         106-14

2. Lech Poznań                   11       28       9         1         1         70-26

3. Warta Poznań                11       27       9         0         2         134-24

4. POLONIA ŚRODA          11       22       6         4         1         53-30

5. Suchary Suchy Las        11       17       5         2         4         51-64

6. Canarinhos Skórzewo  11       14       4         2         5         31-58

7. UKS Śrem                        11       13       4         1         6         43-55

8. Poznaniak Poznań         11       13       4         1         6         28-43

9. Warta II Poznań             11       12       4         0         7         43-65

10. Orlik Kaźmierz              11       8         2         2         7         28-61

11. Sokół Pniewy                11       6         2         0         9         33-69

12. Warta Śrem                  11       0         0         0         11       21-132

 

III liga okręgowa E1 (2008)

 

1. POLONIA ŚRODA          8         22       7         1         0         73-10

2. Orlik Poznań                   8         18       6         0         2         73-16

3. Wiara Lecha Poznań     8         13       4         1         3         23-36

4. Avia Kamionki                8         6         2         0         6         36-59

5. Stoper Poznań               8         0         0         0         8         9-93 

 

I liga okręgowa E2 (2009)

 

1. Warta Poznań                11       30       10       0         1         113-17

2. UKS AP Reissa Poznań 11       24       8         0         3         82-43

3. Piast Kobylnica               11       22       7         1         3         48-41

4. Orlik Poznań                   11       19       6         1         4         63-38

5. AP Reissa Poznań          11       18       6         0         5         82-82

6. Canarinhos Skórzewo  11       16       5         1         5         46-48

7. Warta II Poznań             11       16       5         1         5         53-46

8. POLONIA ŚRODA          11       16       5         1         5         40-42

9. Lech Poznań                   11       13       4         1         6         34-57

10. Warta Śrem                  11       8         2         2         7         29-59

11. SF Luboń                       11       7         2         1         8         32-89

12. Suchary Suchy Las      11       4         1         1         9         43-103         

 

III liga okręgowa E2 (2009)

 

1. UKS II Śrem                     10       25       8         1         1         71-30

2. Kotwica Kórnik               10       22       7         1         2         70-26

3. Pogoń Książ Wlkp.        10       19       6         1         3         59-39

4. Kotwica II Kórnik           10       16       5         1         4         51-44

5. Kłos Zaniemyśl               10       3         1         0         9         29-90

6. POLONIA ŚRODA          10       3         1         0         9         20-71

 

F1 Żak (2010)

 

1. UKS II Śrem                     12       34       11       1         0         54-5

2. Warta Śrem                    12       22       7         1         4         32-14

3. POLONIA ŚRODA          12       15       5         0         7         26-23

4. Avia Kamionki                12       0         0         0         12       1-71

 

F1 Żak (2010)

 

1. Kotwica Kórnik               12       23       7         2         3         23-15

2. UKS Śrem                        12       21       6         3         3         25-17

3. POLONIA ŚRODA          12       14       4         2         6         20-25

4. Unia Swarzędz               12       10       3         1         8         15-26

 

F2 Żak (2011)

 

1. POLONIA ŚRODA          12       31       10       1         1         57-14

2. UKS Śrem                        12       23       7         2         3         27-23

3. Warta Śrem                    12       15       4         3         5         29-29

4. LPFA Śródka Poznań     12       0         0         0         12       10-57

 

F2 Żak (2011)

 

1. Avia Kamionki                12       36       12       0         0         61-8

2. Warta Poznań                12       15       5         0         7         37-22

3. POLONIA ŚRODA          12       15       5         0         7         19-53

4. UKS Śrem                        12       6         2         0         10       12-46           

Najnowsze aktualności

  • 12.12.2018

    Szóste miejsce w Gnieźnie (2009)

    Drużyna rocznika 2009 wzięła udział w turnieju Gniezno Winter Cup 2018. Był to dwudniowy turniej ogólnopolski rozgrywany ósmego i dziewiątego grudnia. Na trzech halach sportowych rywalizowało, aż trzydzieści zespołów z siedmiu województw. W sobotę przyszło nam się zmierzyć w grupie C z takimi rywalami jak: Piast Kobylnica, MKS Trzemeszno, Wisełka Solec Kujawski, Piast Łubowo oraz Rokita Rokietnica. W zależności od miejsca, które zajmowały drużyny w swoich grupach następował podział na niedzielne finały.

  • 11.12.2018

    Dobry występ polonistów (2007)

    W sobotę 9 grudnia w Murowanej Goślinie zespół Młodzika Młodszego wziął udział w eliminacyjnym turnieju halowym o puchar prezesa PZPN. W turnieju mogły wziąć udział tylko drużyny z pierwszej ligi okręgowej. I tak do rozgrywek przystąpiły: Akademia Piłkarska Reissa, Warta Poznań, Suchary Suchy Las, Koziołek Poznań, Unia Swarzędz, Polonia Środa Wlkp.

  • 11.12.2018

    Turniej Football Park Cup (2008)

    Na zaproszenie Akademii Piłkarskiej FASE Szczecin młodzi piłkarze Polonii Środa rocznik 2008 uczestniczyli w dwudniowym turnieju pod nazwa FOOTBALL PARK CUP. Dzięki dobrej organizacji gospodarza zawodnicy wyjechali w piątek wieczorem, ponieważ mieli zakwaterowanie w bursie szkolnej. Pomimo że zawodnicy pojechali pociągiem nie musieli się martwić o dojazd na obiekty sportowe FASE, ponieważ mieli do dyspozycji autobus.

  • 10.12.2018

    Trzy porażki (2008)

    W sobotę rano do Murowanej Gośliny na Turniej Powstańczy, który był  jednocześnie eliminacjami do halowych mistrzostw Wielkopolski udała się drużyna orlika starszego naszego zespołu. Młodzi poloniści trafili do grupy z Wartą l Poznań, Wartą ll Poznań i UKS Śrem.

  • 07.12.2018

    Podsumowanie jesieni: napastnicy

    Trzech napastników zagrało w barwach Polonii Środa w rundzie jesiennej III ligi, grupy drugiej. Po zakończonej rundzie można śmiało powiedzieć, że nie była to runda marzeń dla napastników średzkiego klubu. W sumie zdobyli oni tylko pięć bramek, a częściej do bramki rywali trafiali nasi pomocnicy.

  • 07.12.2018

    Trzecie miejsce żaków (2011)

    Druga drużyna Polonii Środa rocznik 2011 Żaki F2 rozpoczęła przygotowania do rozgrywek 28 lipca. Jest to drużyna w większości złożona z zawodników , którzy dołączyli do zespołu dopiero od lipca lub sierpnia tego roku. Drużyna rozpoczęła rozgrywki 16.09.2018 roku w grupie 7 ,gdzie za przeciwników miała drużyny: Avii Kamionki, Warty II Poznań i UKS Śrem.

  • 07.12.2018

    Udana runda rezerw

    Drużyna Polonia II Środa Wielkopolska zakończyła rundę jesienną klasy okręgowej Poznań – wschód sezonu 2018/19 na 6 miejscu ze startą czterech punktów do drugiego miejsca i czternastu do lidera Czarnych Czerniejewo.

  • 06.12.2018

    Wspólne odwiedziny małych pacjentów szpitala!

    6. grudnia Fludra sp. z o.o. i nasz klub wcieliliśmy się w rolę Św. Mikołaja i odwiedziliśmy najmłodszych pacjentów Średzkiego Szpitala.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.