OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

27.02.2018

Szymon Marciniak w Środzie Wlkp.

W poniedziałek 26 lutego w gościnnych progach hotelu Almarco odbyło się kolejne spotkanie dla sponsorów i przyjaciół sekcji piłki nożnej KS Polonia Środa. Gościem specjalnym spotkania był międzynarodowy sędzia piłkarski Szymon Marciniak.

Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 18:00. Po krótkim przywitaniu wszystkich zgromadzonych głos zabrał gość specjalny Szymon Marciniak. Długo on opowiadał wszystkim słuchaczom o tym jak został sędzią piłkarskim, dzielił się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z sędziowania meczów największym gwiazdom piłki nożnej takim jak Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos czy Giorgio Chiellini. Nie zabrakło także odwołań i przykładów z naszego podwórka, czyli polskiej Ekstraklasy. Wszystko zostało ubarwione anegdotami i śmiesznymi wydarzeniami z całej dotychczasowej kariery naszego sędziego.

Wszyscy z zapartymtchem słuchali ciekawej opowieści. Na zakończenie każdy z zaproszonych gości mógł swobodnie porozmawiać z Szymonem Marciniakiem, zrobić sobie z nim zdjęcie czy wziąć autograf.

Zdjęcia ze spotkania autorstwa Czesława Kościelskiego można obejrzeć tutaj.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.