OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

08.01.2019

Szóste miejsce w Zaniemyślu (2009)

W sobotę 5 stycznia drużyna rocznika 2009 wzięła udział w turnieju Śrem Cup 2019 organizowanym w Zaniemyślu. Dziesięć  drużyn, które stanęły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. Polonia w fazie grupowej trafiła na takie zespoły jak: AP Reissa Kościan, Błękitni Owińska, Kotwica Kórnik oraz UKS Śrem.

Wyniki Polonii w Fazie grupowej:

Polonia – APR Kościan 1-2

Gol: Dominik Falgier

Polonia  - Błękitni Owińska 3-0

Gole: Kamil Jankowiak, Laura Nowicka x2

Polonia  - Kotwica Kórnik 3-0

Gole: Staś Wieliński, Laura x2

Polonia – UKS Śrem 1-2

Gol: Laura Nowicka

Ostatecznie w grupie zdobywamy 6 punktów co daje nam trzecie miejsce i przyszło nam walczyć o piąte miejsce w turnieju. Naszym przeciwnikiem był zespół Orzeł Granowo. Niestety mecz nie ułożył się dobrze dla naszych piłkarzy i przegrywamy 1-3, a honorowego gola zdobyła Laura Nowicka. W finale turnieju spotkały się drużyny UKS Śrem oraz AP Reissa Kościan. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze.

Polonia zagrała w składzie: B. Wiczyński, S. Jaskólski, L. Nowicka, S. Wieliński, W. Rozwora, K. Jankowiak, J. Rauhut, A. Łukaszewski, D. Falgier, A. Falgier

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.