OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

03.06.2018

Szalony mecz z Sokołem

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia polonistów. Środkiem boiska przedarł się Piotr Skrobosińśki. Po minięciu kilku rywali zagrał prostopadłą piłkę do Jakuba Gwita. Boczny obrońca Polonii zagrała ją z kolei w pole karne gdzie pewnym strzałem głową do bramki skierował ją Mikołaj Łopatka. W 12 minucie z dystansu uderzał Wojciech Antczak a piłka zatrzymała się na słupku naszej bramki. Po tych akcjach nastąpił nieco przestój w poczynaniach obu zespołów. W 33 minucie drugi cios zadali poloniści. Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowywał Jakub Solarek a pewnym strzałem głową piłkę w bramce rywali umieścił Mateusz Molewski. Zaskoczeni takim obrotem sprawy rywali nie potrafili skutecznie odpowiedzieć na ataki polonistów. Do przerwy utrzymało się zatem dwubramkowe prowadzenie naszego zespołu.

Po zmianie stron Sokół rzucił się do odrabiania strat. Już na samym początku dwie dobre interwencje Łukasza Spychały ratują nasz zespół przed startą bramki. W 52 minucie piłka wpada do bramki po uderzeniu Łukasza Cichosa ale to trafienie nie zostało zaliczone gdyż napastnik rywali był na spalonym. Dziesięć minut później groźnie z rzutu wolnego z około 18 metrów uderzał Tomasz Kowalczuk ale super interwencją popisał się Łukasz Spychała. W 69 minucie po przypadkowym zagraniu ręką jednego z naszych zawodników sędzia podyktował rzut karny dla rywali. Do piłki podszedł Mateusz Majewski i pewnym strzałem pokonał Łukasza Spychałę. Po strzeleniu bramki Sokół jeszcze mocniej zaatakował. Jednak Polonia skutecznie się broniła i starała się wyprowadzać groźne kontrataki. W 76 minucie na niesygnalizowany strzał sprzed pola karnego zdecydował się Mikołaj Pingot i piłka wpadła obok zaskoczonego Łukasza Spychały. Pięć minut później Sokół wyszedł na prowadzenie. Uderzenie sprzed pola karnego Tomasza Kowalczuka uderza w poprzeczkę naszej bramki, ale dobitka Łukasza Cichosa znajduje już drogę do naszej bramki. W 87 minucie Polonia mogła i powinna doprowadzić do wyrównania. W polu karnym faulowany był Maciej Rybak i sędzia podyktował rzut karny dla Polonii. Do piłki podszedł Jakub Solarek ale jego intencje wyczuł bramkarz Sokoła i pewnie obronił uderzenie naszego zawodnika. Mimo doliczonych czterech minut żadnemu z zespołów nie udało się już pokonać bramkarza rywali i ostatecznie Polonia przegrała z Sokołem 3:2.

 

Polonia Środa wystąpiła w składzie: 33. Spychała – 5. Barabasz, 6. Błaszak, 13. Molewski (46` 31. Grzelak), 15. Solarek, 16. Łopatka, 17. Gwit (46` 26. Matysiak), 21. Kaźmierczak (72` 19. Rybak), 22. Skrobosiński (46` 2. Borucki), 23. Kozłowski, 27. Ratajczak.

 

Sokół Kleczew wystąpił w składzie: 44. Świtalski – 2. Widelski (9` 16. Kozajda), 5. Pingot, 6. Majewski, 9. Cichos, 11. Kowalczuk, 13. M. Koziorowski, 14. T. Koziorowski, 15. Antczak (57` 4. Bajerski), 17. Antosik, 19. Paczyński

 

Bramki: Majewski (69`), Pingot (76`), Cichos (81`) - Łopatka (5`), Molewski (33`)

 

Żółte kartki: Paczyński – Molewski, Borucki, Barabasz, Solarek, Kozłowski

 

Widzów: około 70 osób

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.