OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

11.06.2019

Suchary pokonane (2007)

W sobotę 8 czerwca o godzinie 9:00 na boiskach Centrum Treningowego Polonii odbył się ostatni mecz ligowy Młodzików Młodszych. Tym razem podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z zespołem Sucharów Suchy Las.

Zwycięstwo w tym meczu zapewniało trzecie miejsce w tabeli polonistom. Tak więc stawka tego spotkania była bardzo wysoka. Od pierwszych minut to Polonia była zespołem dłużej utrzymującym się przy piłce. Cały czas atakowali przeciwnika wysokim pressingiem. To przynosiło efekt. Co chwila były sytuację bramkowe. Pierwsza bramka pada w 8 minucie meczu a strzelcem jest Marcin Skrobich. Po zdobytej bramce Polonia nabrała jeszcze większej pewności. Ostatecznie prowadzimy do przerwy aż 4:0. Takiego wyniku się nikt nie spodziewał ponieważ w pierwszym spotkaniu obu zespołów Polonia wygrała bo ciężkim meczu 2:1.

W drugiej połowie meczu obraz gry się nie zmienił. Polonia cały czas atakowała. Wynik pozwolił na wprowadzenie wielu zmian i dzięki temu każdy z 14 zawodników mógł się zaprezentować w podobnym wymiarze czasowym. Zwłaszcza że był to ostatni mecz ligowy. Poloniści wygrywają ostatecznie 6:1 i zapewniają sobie 3 miejsce w pierwszej lidze okręgowej, ustępując tylko Warcie Poznań oraz Lechowi Poznań. Wielki sukces całego zespołu oraz rodziców którzy dzielnie jeździli i dopingowali swoje pociechy.

Podsumowując sezon w 22 spotkaniach zdobyliśmy 46 punktów, strzelając 68 bramek a tracąc 30. Do największych sukcesów należy zaliczyć zwycięstwo z Lechem Poznań oraz Akademia Reissa.

Jeszcze raz wielkie brawa!!!

Bramki strzelali: Marcin Skrobich x2, Jan Pośledni x2, Adrian Wdowiak i Adam Szamajda po jednej.

Polonia zagrała w składzie: Ł.Forysiak, T.Forysiak, J.Wujek, J.Grzegorczyk, K.Jankowski, M.Skrobich, A.Wdowiak, J.Pośledni, O.Popis, A.Szamajda, B.Markiewicz, M.Muszyński, O.Pawlak, M.Wujek.

Najnowsze aktualności

 • 11.12.2019

  Wigilijne spotkanie żaków i skrzatów

  We wtorek 10 grudnia rozpoczęliśmy serie spotkań podsumowujących rundę jesienną w naszej Akademii Piłkarskiej. O godzinie 18.00 w Restauracji Turystyczna " U Moniki " spotkali się zawodnicy grup skrzatów i żaków. Łącznie prawie setka młodych zawodników wraz z rodzicami i trenerami.

 • 10.12.2019

  T. Sołtysiak: Musimy dbać o rozwój naszych zawodników

  Zapraszamy Was na rozmowę z nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej KS Polonia Środa Tomaszem Sołtysiakiem. Dowiecie się z niej nieco więcej o naszym nowym pracowniku, oraz poznacie jego wizję funkcjonowania naszej Akademii.

 • 10.12.2019

  Podsumowanie rundy trampkarzy (2005)

  Zespół Trampkarza Starszego rozpoczął przygotowania do sezonu w sierpniu pod okiem Pani Trener Marty Wożniak, gdzie drużyna była na obozie w Darłówku. W dniu 23.08.2019 zespół został przekazany Trenerowi Przemysławowi Łoniewskiemu. Do pomocy w prowadzeniu treningów i meczy został skierowany Kamil Drzewiecki.

 • 10.12.2019

  Udana runda żaków (2011)

  Drużyna rozpoczęła treningi w lipcu. W sierpniu ze względu na okres wakacyjny i spowodowaną tym niższą frekwencję odbywały się wspólne treningi dla obu grup . Żaki trenowały wspólnie z grupą trenera Luisa Henriqueza.

 • 09.12.2019

  Dwa turnieje orlików (2010)

  Podczas ubiegłego weekendu nasz zespół orlików młodszych zagrał w dwóch turniejach.

 • 09.12.2019

  Dziewiąte miejsce Polonii (2008)

  W miniony weekend zespół młodzików młodszych Polonii Środa prowadzony przez trenera Valerego Bahnko wziął udział w silnie obsadzonym turnieju halowym SBG Cup który odbywał się w Gnieźnie.

 • 09.12.2019

  Orlik starsze po rundzie (2009)

  Drugi zespół orlików starszych to zespół prowadzony przez trenera Pawła Hoffmanna który od rundy jesiennej przejął zespół po trenerze Damianie Buczmie. W rundzie jesiennej obecnego sezonu młodzi poloniści rywalizowali z Victorią Września, Chrobrym Gniezno, MKS II Trzemeszno i drugim zespołem Victorii Września. W sumie odbyło się osiem spotkań po których poloniści zajmują trzecią lokatę w tabeli z dorobkiem trzynastu punktów. Bilans bramkowy naszego zespołu to 36:45.

 • 09.12.2019

  Świetne pół roku trampkarzy (2006)

  Trampkarze młodsi swoje przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli z początkiem lipca. Treningi odbywały się trzy razy w tygodniu na obiektach naszego klubu. Do sztabu szkoleniowego w lipcu dołączył drugi trener – Adrian Błaszak, który swoim doświadczeniem z boisk bardzo pomógł naszym młodym zawodnikom.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.