OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.12.2018

Spotkanie świąteczne Polonii Środa

Spotkanie jak co roku otworzył Łukasz Szarzyński który przywitał wszystkich zgromadzonych a także przedstawił krótki plan wieczoru. Po nim głos zabrał trener pierwszego zespołu Krzysztof Kapuściński który w obszernej prezentacji przedstawił wszystkim zgromadzonym dokonania polonistów na trzecioligowych boiskach oraz w Pucharze Polski. Najwięcej czasu nasz szkoleniowiec poświęcił klasyfikacji Pro Junior System w której nasz klub odniósł ogromny sukces okazując się najlepszym Klubem w Polsce. Po nim głos kolejno zabrali trener zespołu kobiet Marek Gierałka i trener drugiego zespołu Polonii Środa Marcin Woźniak którzy również przedstawili dokonania swoich zespołów w rundzie jesiennej sezonu 2018/19. Następnie na scenę poproszeni zostali wszyscy trenerzy grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Polonii Środa którzy zajmują się dziećmi i młodzieżą w naszym Klubie. Pod koniec spotkania głos zabrała przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Fertała która skierowała kilka bardzo ciepłych słów do naszych zawodników i trenerów podziwiając ich zaangażowanie w treningi i pasję. Na zakończenie przewodnicząca złożyła wszystkim najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne. Po niej głos zabrał Burmistrz Piotr Mieloch który między innymi podkreślił że jest zbudowany tak dużą ilością młodych piłkarzy trenujących w naszym klubie. Jako ostatni głos zabrał Prezes naszego Klubu Rafał Ratajczak, który podsumował rundę jesienną z perspektywy prezesa klubu, a także podziękował wszystkim pracownikom Polonii za zaangażowanie i trud pracy włożony w rozwój klubu w mijającym już roku.

Na zakończenie spotkania wszyscy zgromadzeni wykonali sobie wspólną pamiątkową fotografię, a wspólne rozmowy przy kolacji trwały jeszcze długo po zakończeniu części oficjalnej.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.