OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

11.02.2019

Skromna wygrana ze Stalą (2000/01)

W miniony weekend juniorzy starsi Polonii Środa rozegrali kolejny mecz towarzyski. Tym razem rywalem podopiecznych Przemysława Łoniewskiego był zaprzyjaźniony klub – Stal Pleszew.

Mecz mógł od początku się podobać. Nasz zespół już w 1 minucie przeprowadził bardzo dobrą akcję. M. Madaj po indywidulanym rajdzie z prawej strony adresuje podanie  do J. Malińskiego ale zabrakło skuteczności. Brawo. Mecz w pierwszej połowie bardzo dobrze prowadzony przez naszą drużynę, dużo ochoty do gry kombinacyjnej i w różnym tempie. Graliśmy jakby nie było hamulca ręcznego w drużynie. Przeciwnik również preferował grę kombinacyjna i sprawiał nam duże problemy. Warto podkreślić wielkie zaangażowanie i odwagę w kreowaniu sytuacji. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-0.

Druga połowa dalej pod nasze dyktando ale i Stal Pleszew groźnie atakowała. W 50 minucie po wywalczonym rzucie różnym przez N. Parus do piłki podchodzi O. Janoś wrzuca piłkę z prawej strony na drugi słupek i bardzo dobrze czujący mecz W. Łuczak zamyka akcję i lewą nogą zdobywa bramkę uderzając bardzo silnie pod poprzeczkę. Prowadzimy 1-0. Od 65 minuty to Stal zaczęła nas mocno napierać i stwarzać wyśmienite okazje bramkowe ale nasi obrońcy i bramkarz D. Nyczak z dużym wyczuciem likwidowali zagrożenie. Pod koniec meczu i my mieliśmy dwie okazję do podwyższenia rezultatu. Najpierw J. Maliński przy obrońcach Stali próbował zdobyć gola a następie po wyśmienitym przerzucie z lewej strony piłki przez J. Malińskiego przed polem karnym w pełnym biegu w powietrzu M. Madaj przyjmuje piłkę i uderza obok wychodzącego bramkarza i niestety minimalnie obok prawego słupka. Mecz kontrolny wygrywamy 1-0. Bardzo dziękuję drużynie, za postawę.

W roli kapitana dzisiaj Oskar Janoś, który został V-ce Kapitanem zespołu wraz z Miłoszem Gościniakiem. Gratuluję

Mecz kontrolny w Pleszewie z miejscową Stalą Pleszew zagraliśmy w składzie: D. Nyczak, F. Michalak, W. Łuczak, K. Czaja, M. Misterski, F. Biskup, J. Kiel, J. Maliński, M. Madaj, O. Janoś (C), D.Kaczmarski, D. Mostowski, N. Parus, M. Gościniak i W. Moroz .

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.