OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

15.05.2018

Skromna wygrana z Avią (2007)

W niedzielę 13 maja drużyna rocznika 2007 rozegrała swój piąty mecz ligowy w rundzie wiosennej. Tym razem do Środy Wielkopolskiej zawitała drużyna Avia Kamionki.

Mecz od początku był bardzo zacięty, ale z czasem to Polonia zaczęła dominować. W 9 minucie spotkania Wiktor Miśkiewicz wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W tej części spotkania mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, lecz żadna nie zakończyła się golem dla naszego zespołu. W 23 minucie zawodnicy drużyny gości zdołali strzelić gola i mieliśmy remis do przerwy. Tego dnia na uznanie zasługiwała postawa naszego bramkarza Jakuba Bałwasa.  W drugiej połowie nasz zespół dalej kontrolował spotkanie czego efektem było strzelenie gola przez Jasia Mrugasa w 31 minucie. Do końca meczu nie zobaczyliśmy już goli i 3 punkty zostały w Środzie Wielkopolskiej.

Polonia zagrała w składzie: J. Balwas, M. Muszyński, M. Golec, P. Kędzierski, D. Rauhut, W. Zaleski, M. Biskup, G. Sobczyński, W. Miśkiewicz, J. Mrugas, M. Talarczyk, A. Kmieciak, F. Mieszała

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.