OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

16.04.2018

Rozgromili Nielbę (2008)

W sobotę 14.04 br. drużyna Orlika Młodszego z rocznika 2008 rozegrała kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem młodych polonistów była drużyna z Wągrowca.

Poloniści mimo wczesnego wyjazdu i dalekiej drogi zagrali bardzo dobrze nie dając gospodarzom zbyt dużo okazji do strzelenia goli. Mimo wszystko bramkarz Jakub Pawlaczyk dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki. Na nasze szczęście zawodnicy Polonii umieścili ja tam aż 10 razy z czego sześć bramek zdobył Piotr Kamiński, dwie Kuba Jaśkowiak i po jednej Patryk Karczewski i  Adrian Wojciechowski.

Kolejny mecz Polonia rozegra 21.04 br. w sobotę na orliku przy ul. Witosa o godzinie 11:00.

Polonia zagrała w składzie: Kacper Grześkowiak, Patryk Karczewski, Piotr Kamiński, Miłosz Cichowlas, Hubert Kujawa, Jakub Jaśkowiak, Eryk Popis, Kamil Orwat, Adrian Wojciechowski, Oliwier Pachulski, Wiktor Motyl, Olek Pawluczuk, Kuba Pawlaczyk i Franek Wiczyński.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.