OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.11.2018

Rozgromieni przez UKS Śrem (2009)

W niedzielę o godzinie 11:00 rozpoczął się ostatni w tym sezonie mecz ligowy zawodników z drugiego zespołu z rocznika 2009. Do Środy Wlkp. przyjechała drużyna UKS Śrem.

W pierwszych minutach do głosu doszli zawodnicy z Śremu, którzy strzelili bardzo szybko 3 bramki. Polonia jednak nie zamierzała się poddawać i zaczęła przejmować inicjatywę dzięki temu strzeliła bramkę na 1:3. Pierwsza połowa mimo tego, że zakończyła się wynikiem 1:4 to Polonia z gry wyglądała lepiej i dłużej utrzymywała się przy piłce. W drugiej połowie zawodnicy Polonii oddali całą inicjatywę zawodnikom ze Śremu. Poloniści popełniali proste błędy co normalnie im się nie zdarza, były problemy z wyprowadzeniem piłki na polowe przeciwnika. Przez nasze błędy i brak koncentracji druga płowa to wysoka porażka naszego zespołu. Wynik końcowy to aż 1:12.

Było to ostatnie spotkanie ligowe naszego zespołu. Przed nami okres zimowy, w którym będziemy ostro trenować, aby w rundzie wiosennej wrócić silniejsi.

Polonia wystąpiła w składzie: M. Kajdan, A. Staszak, A. Krzysztofiak, B. Jóźwiak, G. Antczak, O. Cieślarczyk, M. Buch, A. Guzenda, A. Rolirad, M. Bluma, B. Szymkowiak.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.