OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

14.06.2018

Rafał Ratajczak prezesem Polonii

W środę 13 czerwca w Restauracji Turystyczna u Moniki odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze KS Polonia Środa Wlkp. Głównym punktem tegorocznego zgromadzenia były wybory nowego zarządu i prezesa Klubu.

Po przywitaniu wszystkich gości przez Prezesa Klubu Rafała Ratajczak głos zabrał burmistrz Wojciech Ziętkowski, który podkreślił pozytywne aspekty szerokiej działalności naszego Klubu, przedstawił krótki rys historyczny Polonii oraz życzył dalszej owocnej pracy.

Następnie odbyło się głosowanie nad zatwierdzeniem sprawozdania z działalności Klubu za rok 2017 i nad udzieleniem absolutorium ustępującemu zarządowi. W obu tych głosowaniach Walne Zgromadzenie było jednogłośnie i wszyscy członkowie opowiedzieli się zarówno za przyjęciem sprawozdania jak i za udzieleniem absolutorium.

Po tym głosowaniu zostały zgłoszone kandydatury na członków nowego zarządu. Wszystkie te kandydatury zostały pozytywnie przegłosowane przez członków Walnego Zgromadzenia. Ostatecznie w skład nowego Zarządu weszli: Rafał Ratajczak, Jacek Nowaczyk, Waldemar Grześkowiak, Dariusz Fludra, Ireneusz Janicki, Jacek Januszkiewicz, Michał Kaszuba, Bartosz Małecki, Piotr Rozwora, Henryk Tymoszczuk i Grzegorz Widera. Pozostało jeszcze wybrać nowego prezesa Klubu. W tym celu spotkał się nowy zarząd, gdyż zgodnie ze statutem Klubu Prezes wybierany jest właśnie z członków Zarządu. Po krótkiej naradzie wszystko było już jasne a nowym starym prezesem na kolejną kadencję został Rafał Ratajczak.

Na tym zakończyły się obrady Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo Wyborczego naszego Klubu.

Najnowsze aktualności

 • 19.10.2018

  Rozgromili Tura (2004)

  W środowe późne popołudnie, przy oświetleniu sztucznym na boisku głównym, trampkarze starsi w ramach rozgrywek I ligo wojewódzkiej, podejmowali w meczu rewanżowym Tur Turek. W Turku przed kilkoma tygodniami, poloniści wygrali skromnie 3:0, choć średzki bramkarz przez cały mecz ani razu nie dotknął piłki. W Środzie było podobnie, choć kibice obejrzeli aż 10 bramek.

 • 19.10.2018

  Bez punktów w Lesznie (2000/01)

  W dniu 14.10.2018 zespół juniorów starszych Polonii Środa gra w Lesznie z tamtejszą Polonią.

 • 18.10.2018

  Łukasz Chodnicki poprowadzi mecz w Koninie

  Łukasz Chodnicki z Poznania poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa w Koninie z Górnikiem. Na liniach asystować mu będą Tomasz Nowicki i Maciej Gorynia. Sędzią technicznym będzie Andrzej Pawlak. Cała czwórka reprezentuje Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

 • 17.10.2018

  Po pierwsze zwycięstwo w Koninie

  Przed piłkarzami Polonii Środa kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół uda się do Konina na spotkanie z tamtejszym Górnikiem. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla naszych piłkarzy. Warto tylko przypomnieć, że oba zespoły w lidze spotykają się ze sobą regularnie od kilku lat a Polonii w Koninie jeszcze nie udało się wygrać. Pora przełamać tą złą passę.

 • 16.10.2018

  Skromna wygrana z 13 Poznań

  Piłkarze Polonii swój kolejny ligowy mecz rozegrali na stadionie lekkoatletycznym Rolibudy z ostatnim zespołem ligi 13 Poznań. Zawodnicy Trenera Woźniaka natchnieni zwycięstwem w lidze oraz w pucharze wyszli na boisko zmotywowani by zdobyć kolejne 3 pkt.

 • 16.10.2018

  Ważna wygrana w Skórzewie (2006)

  W kolejnym pojedynku ligowym o mistrzostwo młodzika starszego poloniści zagrali na wyjeździe z Canarinhos Skórzewo. Ten mecz był bardzo ważny dla naszych zawodników pod względem mentalnym. W ostatnich spotkaniach polonistom brakowało szczęścia do osiągnięcia dobrego wyniku, lecz z gry i postawy można było być zadowolonym. Dlatego do Skórzewa zespół jechał mocno zmotywowany i nastawiony na 3 pkt.

 • 16.10.2018

  Bez punktów w Bydgoszczy

  W niedzielne przedpołudnie 14 października zespół kobiet Polonii Środa udał się na kolejne spotkanie ligowe się na ciężki teren do Bydgoszczy by mierzyć się z miejscowym KKP.

 • 16.10.2018

  Warta pokonana (2009)

  W sobotę 13 października drużyna orlika starszego rozegrała swój kolejny mecz ligowy a przeciwnikiem była drużyna Warty Poznań.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.