OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

14.06.2018

Rafał Ratajczak prezesem Polonii

W środę 13 czerwca w Restauracji Turystyczna u Moniki odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze KS Polonia Środa Wlkp. Głównym punktem tegorocznego zgromadzenia były wybory nowego zarządu i prezesa Klubu.

Po przywitaniu wszystkich gości przez Prezesa Klubu Rafała Ratajczak głos zabrał burmistrz Wojciech Ziętkowski, który podkreślił pozytywne aspekty szerokiej działalności naszego Klubu, przedstawił krótki rys historyczny Polonii oraz życzył dalszej owocnej pracy.

Następnie odbyło się głosowanie nad zatwierdzeniem sprawozdania z działalności Klubu za rok 2017 i nad udzieleniem absolutorium ustępującemu zarządowi. W obu tych głosowaniach Walne Zgromadzenie było jednogłośnie i wszyscy członkowie opowiedzieli się zarówno za przyjęciem sprawozdania jak i za udzieleniem absolutorium.

Po tym głosowaniu zostały zgłoszone kandydatury na członków nowego zarządu. Wszystkie te kandydatury zostały pozytywnie przegłosowane przez członków Walnego Zgromadzenia. Ostatecznie w skład nowego Zarządu weszli: Rafał Ratajczak, Jacek Nowaczyk, Waldemar Grześkowiak, Dariusz Fludra, Ireneusz Janicki, Jacek Januszkiewicz, Michał Kaszuba, Bartosz Małecki, Piotr Rozwora, Henryk Tymoszczuk i Grzegorz Widera. Pozostało jeszcze wybrać nowego prezesa Klubu. W tym celu spotkał się nowy zarząd, gdyż zgodnie ze statutem Klubu Prezes wybierany jest właśnie z członków Zarządu. Po krótkiej naradzie wszystko było już jasne a nowym starym prezesem na kolejną kadencję został Rafał Ratajczak.

Na tym zakończyły się obrady Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo Wyborczego naszego Klubu.

Najnowsze aktualności

 • 23.05.2019

  Augustyn poprowadzi mecz w Pelplinie

  Ewa Augustyn poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa w Pelplinie z tamtejszą Wierzycą. W tym sezonie Ewa Augustyn miała już okazję prowadzić jeden mecz z udziałem naszego zespołu. Był to mecz 11 kolejki w którym Polonia pokonała Chemika Bydgoszcz 2:0.

 • 22.05.2019

  Warta Śrem pokonana (2009)

  W niedzielę o godzinie 13:00 na orliku przy ulicy Lipowej zawodnicy Polonii rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Warty Śrem

 • 22.05.2019

  Punkty zostały w Środzie (2006)

  W niedzielne południe młodzik  przystąpili do pierwszego meczu rewanżowego rundy wiosennej. Do Środy Wlkp. w tym dniu zawitał drugi zespół naszej tabeli a mianowicie Warta Śrem.

 • 21.05.2019

  Cenna wygrana polonistów (2006)

  W niedzielę 19 maja w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo młodzika starszego poloniści na własnym terenie podejmowali zespół Canarinhos Skórzewo.

 • 20.05.2019

  Rozgromili Orlika (2008)

  W niedziele 19 maja na głównej płycie boiska kolejny mecz mistrzowski rozegrał orlik starszy 2008 rocznik, a przeciwnikiem była drużyna Orlika Kazimierz. W jesiennym meczu padł remis wiec młodzi piłkarze chcieli się zrewanżować i to im się udało wygrywając 7-2.

 • 20.05.2019

  Remisowy bilans skrzatów (2012)

  W niedzielę 19 maja, Skrzaty z rocznika 2012 udały się do Śremu by rozegrać kolejny ligowy turniej w ramach rozgrywek ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

 • 20.05.2019

  Bez punktów z Wartą (2007)

  W sobotę 18 maja o godzinie 12:00 w Poznaniu odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Młodszych. Podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z zespołem Warty Poznań.

 • 20.05.2019

  Wywalczyć awans do finału

  Przed piłkarzami Polonii Środa kolejne ciężkie spotkanie. Już we wtorek 21 maja podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego zmierzą się w Trzciance z Lubuszaninem. Stawką tego spotkania będzie awans do finału Wielkopolskiego Pucharu Polski.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.