OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

14.06.2018

Rafał Ratajczak prezesem Polonii

W środę 13 czerwca w Restauracji Turystyczna u Moniki odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze KS Polonia Środa Wlkp. Głównym punktem tegorocznego zgromadzenia były wybory nowego zarządu i prezesa Klubu.

Po przywitaniu wszystkich gości przez Prezesa Klubu Rafała Ratajczak głos zabrał burmistrz Wojciech Ziętkowski, który podkreślił pozytywne aspekty szerokiej działalności naszego Klubu, przedstawił krótki rys historyczny Polonii oraz życzył dalszej owocnej pracy.

Następnie odbyło się głosowanie nad zatwierdzeniem sprawozdania z działalności Klubu za rok 2017 i nad udzieleniem absolutorium ustępującemu zarządowi. W obu tych głosowaniach Walne Zgromadzenie było jednogłośnie i wszyscy członkowie opowiedzieli się zarówno za przyjęciem sprawozdania jak i za udzieleniem absolutorium.

Po tym głosowaniu zostały zgłoszone kandydatury na członków nowego zarządu. Wszystkie te kandydatury zostały pozytywnie przegłosowane przez członków Walnego Zgromadzenia. Ostatecznie w skład nowego Zarządu weszli: Rafał Ratajczak, Jacek Nowaczyk, Waldemar Grześkowiak, Dariusz Fludra, Ireneusz Janicki, Jacek Januszkiewicz, Michał Kaszuba, Bartosz Małecki, Piotr Rozwora, Henryk Tymoszczuk i Grzegorz Widera. Pozostało jeszcze wybrać nowego prezesa Klubu. W tym celu spotkał się nowy zarząd, gdyż zgodnie ze statutem Klubu Prezes wybierany jest właśnie z członków Zarządu. Po krótkiej naradzie wszystko było już jasne a nowym starym prezesem na kolejną kadencję został Rafał Ratajczak.

Na tym zakończyły się obrady Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo Wyborczego naszego Klubu.

Najnowsze aktualności

 • 08.08.2018

  Poloniści na obozie

  Od 4 sierpnia piłkarze Akademii Piłkarskiej Polonii Środa przebywają na obozie sportowym w miejscowości Darłówko. Młodzi piłkarze od rocznika 2001 do 2009 do 11 sierpnia będą trenować, integrować się oraz wypoczywać w nadmorskiej miejscowości. Jak zawsze, transport zapewnia firma Strugarek Bus.

 • 08.08.2018

  Ligę zainaugurują w Gdyni

  Już w sobotę 11 sierpnia ruszają rozgrywki III ligi grupy 2 sezonu 2018/19 w których występuje nasza Polonia. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego na inaugurację zagrają na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia.

 • 06.08.2018

  Pierwszy zespół Polonii po prezentacji

  W piątek 3 sierpnia o godzinie 18:30 na płycie Starego Rynku odbyła się oficjalna prezentacja pierwszego zespołu Polonii Środa.

 • 06.08.2018

  Pokonali Victorię

  Polonia II Środa pokonała w swoim kolejnym meczu sparingowym zespół Victorii II Września 3:0. Bramki zdobyli Eryk Kowalski, Krzysztof Kaźmierczak oraz jeden gol samobójczy.

 • 06.08.2018

  Wygrana w pierwszym sparingu

  W sobotę 4 sierpnia piłkarki Polonii Środa rozegrały pierwszy mecz towarzyski tego lata. Rywalkami naszych zawodniczek był beniaminek II ligi – Orlik Jelenia Góra.

 • 04.08.2018

  Remis we Wronkach

  W sobotnie przedpołudnie piłkarze Polonii Środa rozegrali ostatnie w okresie przygotowawczym spotkanie towarzyskie. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego były rezerwy Lecha Poznań.

 • 03.08.2018

  Michał Stańczyk zawodnikiem Polonii

  Nowym zawodnikiem Polonii Środa został środkowy obrońca Michał Stańczyk, który przychodzi do naszego zespołu ze Stilonu Gorzów Wlkp.

 • 03.08.2018

  Ostatni test przed ligą

  W sobotę 4 sierpnia o godzinie 10:00 we Wronkach piłkarze Polonii Środa zagrają ostatni test mecz tego lata. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będą rezerwy ekstraklasowego Lecha Poznań.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.