OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

14.06.2018

Rafał Ratajczak prezesem Polonii

W środę 13 czerwca w Restauracji Turystyczna u Moniki odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze KS Polonia Środa Wlkp. Głównym punktem tegorocznego zgromadzenia były wybory nowego zarządu i prezesa Klubu.

Po przywitaniu wszystkich gości przez Prezesa Klubu Rafała Ratajczak głos zabrał burmistrz Wojciech Ziętkowski, który podkreślił pozytywne aspekty szerokiej działalności naszego Klubu, przedstawił krótki rys historyczny Polonii oraz życzył dalszej owocnej pracy.

Następnie odbyło się głosowanie nad zatwierdzeniem sprawozdania z działalności Klubu za rok 2017 i nad udzieleniem absolutorium ustępującemu zarządowi. W obu tych głosowaniach Walne Zgromadzenie było jednogłośnie i wszyscy członkowie opowiedzieli się zarówno za przyjęciem sprawozdania jak i za udzieleniem absolutorium.

Po tym głosowaniu zostały zgłoszone kandydatury na członków nowego zarządu. Wszystkie te kandydatury zostały pozytywnie przegłosowane przez członków Walnego Zgromadzenia. Ostatecznie w skład nowego Zarządu weszli: Rafał Ratajczak, Jacek Nowaczyk, Waldemar Grześkowiak, Dariusz Fludra, Ireneusz Janicki, Jacek Januszkiewicz, Michał Kaszuba, Bartosz Małecki, Piotr Rozwora, Henryk Tymoszczuk i Grzegorz Widera. Pozostało jeszcze wybrać nowego prezesa Klubu. W tym celu spotkał się nowy zarząd, gdyż zgodnie ze statutem Klubu Prezes wybierany jest właśnie z członków Zarządu. Po krótkiej naradzie wszystko było już jasne a nowym starym prezesem na kolejną kadencję został Rafał Ratajczak.

Na tym zakończyły się obrady Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo Wyborczego naszego Klubu.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.