OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

14.06.2018

Rafał Ratajczak prezesem Polonii

W środę 13 czerwca w Restauracji Turystyczna u Moniki odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze KS Polonia Środa Wlkp. Głównym punktem tegorocznego zgromadzenia były wybory nowego zarządu i prezesa Klubu.

Po przywitaniu wszystkich gości przez Prezesa Klubu Rafała Ratajczak głos zabrał burmistrz Wojciech Ziętkowski, który podkreślił pozytywne aspekty szerokiej działalności naszego Klubu, przedstawił krótki rys historyczny Polonii oraz życzył dalszej owocnej pracy.

Następnie odbyło się głosowanie nad zatwierdzeniem sprawozdania z działalności Klubu za rok 2017 i nad udzieleniem absolutorium ustępującemu zarządowi. W obu tych głosowaniach Walne Zgromadzenie było jednogłośnie i wszyscy członkowie opowiedzieli się zarówno za przyjęciem sprawozdania jak i za udzieleniem absolutorium.

Po tym głosowaniu zostały zgłoszone kandydatury na członków nowego zarządu. Wszystkie te kandydatury zostały pozytywnie przegłosowane przez członków Walnego Zgromadzenia. Ostatecznie w skład nowego Zarządu weszli: Rafał Ratajczak, Jacek Nowaczyk, Waldemar Grześkowiak, Dariusz Fludra, Ireneusz Janicki, Jacek Januszkiewicz, Michał Kaszuba, Bartosz Małecki, Piotr Rozwora, Henryk Tymoszczuk i Grzegorz Widera. Pozostało jeszcze wybrać nowego prezesa Klubu. W tym celu spotkał się nowy zarząd, gdyż zgodnie ze statutem Klubu Prezes wybierany jest właśnie z członków Zarządu. Po krótkiej naradzie wszystko było już jasne a nowym starym prezesem na kolejną kadencję został Rafał Ratajczak.

Na tym zakończyły się obrady Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo Wyborczego naszego Klubu.

Najnowsze aktualności

 • 21.06.2018

  Kobiety powalczą o I ligę

  Już w czwartek 21 czerwca o godzinie 17:00 na boisku lekkoatletycznym znajdującym się przy Technikum Rolniczym odbędzie się pierwsze spotkanie barażowe kobiet którego stawką jest awans do I ligi kobiet. Rywalkami Polonii Środa będą piłkarki zespołu Loczki Wyszków.

 • 19.06.2018

  Zapraszamy na zakończenie

  20 czerwca, w środę o godzinie 18:00 na boiskach treningowych Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu sekcji piłki nożnej. Na tą uroczystość szczególnie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego Klubu.

 • 19.06.2018

  Tomasz Dłużyk odchodzi z Polonii

  Z dniem 1 lipca trenerem pierwszego zespołu piłkarzy Polonii Środa przestanie być Tomasz Dłużyk którego na tym stanowisku zastąpi Krzysztof Kapuściński.

 • 18.06.2018

  Porażka na zakończenie sezonu (2006)

  W niedzielę 17.06.2018 o godz. 09.00. na boisku w Luboniu pierwsza drużyna młodzika młodszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Młodzika D2 z zespołem SF Luboń. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5-2. Bramki dla Polonii Środa zdobyli: Szymon Rauhut - 1, Jakub Łoda - 1.

 • 18.06.2018

  Juniorzy z awansem (1999/00)

  W sobotę 16 czerwca na własnym boisku juniorzy starsi rozegrali ostatni mecz ligowy. Był to niesłychanie ważny mecz dla nich, bowiem zwycięstwo nad rywalami z Owińsk dawało im pewny awans do Ligi Wojewódzkiej.

 • 18.06.2018

  Avia pokonana (2006)

  W sobotę 16 czerwca drużyna rocznika 2007 prowadzona przez trenera Huberta Błocha rozegrała swój ostatni mecz ligowy w rundzie wiosennej. Tym razem przyszło nam się zmierzyć na wyjeździe z drużyną Avia Kamionki.

 • 18.06.2018

  Wysoka wygrana ze Stellą (1999/00)

  W środę 13 czerwca juniorzy starsi rozegrali przedostatni mecz ligowy. Był on niezwykle ważny dla obu drużyn, które walczą o awans do Ligi Wojewódzkiej.

 • 15.06.2018

  Udane zakończenie sezonu

  Polonia Środa pokonała w ostatnim meczu ligowym sezonu 2017/18 w Szczecinie rezerwy Pogoni 3:0 (1:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Krystian Pawlak dwie (28` i 60`) i Piotr Skrobosiński (81`).

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.