OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

09.10.2018

Punkty zostały w Kórniku (2009)

W niedzielę 7 października młodzi poloniści udali się mecz wyjazdowy do Kórnika, gdzie został rozegrany mecz z miejscową „Kotwicą”.  Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 14:00.

Pierwsza połowa to dobra gra obu zespołów w defensywie. Polonia jak i Kotwica bardzo dobrze broniły. Żadna z drużyn w pierwszej części gry nie stworzyła sobie dużej ilości sytuacji bramkowych. Jednak jedna z akcji ,,Kotwicy” zakończyła się bramką i do przerwy nasi zawodnicy przegrywali 1:0. Ta bramka podcięła skrzydła Polonii, mimo dobrych słów motywacyjnych w przerwie, Polonia w drugiej połowie to zupełnie inny zespół, mimo prób i chęci dobrej gry. Polonia nie potrafiła w drugiej połowie stawić czoła rywalom, a Ci z zimną krwią wykorzystywali swoje sytuacje. Końcowy wynik spotkania do 8:0.

Polonia wystąpiła w składzie: M. Kajdan, A. Guzenda, A. Antczak, M. Buch, M. Bluma, A. Staszak, A. Krzysztofiak, S. Korzeniewski, B. Jóźwiak, B. Hypki, A. Rolirad,

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.