OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.06.2018

Przegrana trampkarzy z UKSem

W niedzielę 10. czerwca trampkarze starsi rozegrali na własnym boisku ostatni mecz ligowy. Ich rywalem był zespół UKS Śrem, z którym w pierwszym meczu tej wiosny przegraliśmy 0:4.

Mimo to, nasi zawodnicy mocno wierzyli w zwycięstwo, tym bardzie, że tylko ono dawało nadzieję na pozostanie w lidze. Niestety, trzy proste błędy w pierwszej połowie pozbawiły nas szans na szczęśliwe zakończenie tego meczu.

Pomimo lepszej gry w drugiej połowie i odzyskania nadziei po zdobyciu bramki, to jednak po końcowym gwizdku w całym zespole zapanował wielki smutek i żal zmarnowanych – zwłaszcza we wcześniejszych meczach –okazji do zajęcia zdecydowanie lepszego miejsca.

Wiosną nasi zawodnicy pokazali swoją grą i postawą, że byli równorzędnym przeciwnikiem dla swoich rywali, często dominując i dyktując warunki gry. Zabrakło niestety skuteczności, która była piętą Achillesową przez całą rundę i to ona zaważyła o końcowym niepowodzeniu.

Wielka szkoda, że nie udało się zrealizować celu jakim było utrzymanie się w Lidze Wojewódzkiej, ale jak pokazuje niejednokrotnie historia czasami trzeba zrobić krok w tył , aby potem trzy kroki w przód. Wierzymy głęboko, że po roku przerwy  nasi trampkarze wrócą na należne im miejsce i  dużo silniejsi ze zdecydowanie lepszym skutkiem będą walczyć z najlepszymi w naszym województwie.

Z UKS-em zagraliśmy :

M. GARSTKIEWICZ, O. JEZIORSKI, J. SZYMCZAK, W. PIOTROWSKI, M. PIĘTA, S. ŁOPATKA, W. MOROZ, K. MAŚLANKA, A. CUKROWSKI, I. MOTYL, M. KANIA, K. CYKA, M. SCHOLZ, A. SCHEFFLER, M. SZYMANOWSKIF. PÓŁROLNICZAK.

Polonia Środa 1:3 UKS Śrem

Najnowsze aktualności

 • 23.05.2019

  Augustyn poprowadzi mecz w Pelplinie

  Ewa Augustyn poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa w Pelplinie z tamtejszą Wierzycą. W tym sezonie Ewa Augustyn miała już okazję prowadzić jeden mecz z udziałem naszego zespołu. Był to mecz 11 kolejki w którym Polonia pokonała Chemika Bydgoszcz 2:0.

 • 22.05.2019

  Warta Śrem pokonana (2009)

  W niedzielę o godzinie 13:00 na orliku przy ulicy Lipowej zawodnicy Polonii rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Warty Śrem

 • 22.05.2019

  Punkty zostały w Środzie (2006)

  W niedzielne południe młodzik  przystąpili do pierwszego meczu rewanżowego rundy wiosennej. Do Środy Wlkp. w tym dniu zawitał drugi zespół naszej tabeli a mianowicie Warta Śrem.

 • 21.05.2019

  Cenna wygrana polonistów (2006)

  W niedzielę 19 maja w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo młodzika starszego poloniści na własnym terenie podejmowali zespół Canarinhos Skórzewo.

 • 20.05.2019

  Rozgromili Orlika (2008)

  W niedziele 19 maja na głównej płycie boiska kolejny mecz mistrzowski rozegrał orlik starszy 2008 rocznik, a przeciwnikiem była drużyna Orlika Kazimierz. W jesiennym meczu padł remis wiec młodzi piłkarze chcieli się zrewanżować i to im się udało wygrywając 7-2.

 • 20.05.2019

  Remisowy bilans skrzatów (2012)

  W niedzielę 19 maja, Skrzaty z rocznika 2012 udały się do Śremu by rozegrać kolejny ligowy turniej w ramach rozgrywek ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

 • 20.05.2019

  Bez punktów z Wartą (2007)

  W sobotę 18 maja o godzinie 12:00 w Poznaniu odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Młodszych. Podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z zespołem Warty Poznań.

 • 20.05.2019

  Wywalczyć awans do finału

  Przed piłkarzami Polonii Środa kolejne ciężkie spotkanie. Już we wtorek 21 maja podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego zmierzą się w Trzciance z Lubuszaninem. Stawką tego spotkania będzie awans do finału Wielkopolskiego Pucharu Polski.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.