OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.06.2018

Przegrana trampkarzy z UKSem

W niedzielę 10. czerwca trampkarze starsi rozegrali na własnym boisku ostatni mecz ligowy. Ich rywalem był zespół UKS Śrem, z którym w pierwszym meczu tej wiosny przegraliśmy 0:4.

Mimo to, nasi zawodnicy mocno wierzyli w zwycięstwo, tym bardzie, że tylko ono dawało nadzieję na pozostanie w lidze. Niestety, trzy proste błędy w pierwszej połowie pozbawiły nas szans na szczęśliwe zakończenie tego meczu.

Pomimo lepszej gry w drugiej połowie i odzyskania nadziei po zdobyciu bramki, to jednak po końcowym gwizdku w całym zespole zapanował wielki smutek i żal zmarnowanych – zwłaszcza we wcześniejszych meczach –okazji do zajęcia zdecydowanie lepszego miejsca.

Wiosną nasi zawodnicy pokazali swoją grą i postawą, że byli równorzędnym przeciwnikiem dla swoich rywali, często dominując i dyktując warunki gry. Zabrakło niestety skuteczności, która była piętą Achillesową przez całą rundę i to ona zaważyła o końcowym niepowodzeniu.

Wielka szkoda, że nie udało się zrealizować celu jakim było utrzymanie się w Lidze Wojewódzkiej, ale jak pokazuje niejednokrotnie historia czasami trzeba zrobić krok w tył , aby potem trzy kroki w przód. Wierzymy głęboko, że po roku przerwy  nasi trampkarze wrócą na należne im miejsce i  dużo silniejsi ze zdecydowanie lepszym skutkiem będą walczyć z najlepszymi w naszym województwie.

Z UKS-em zagraliśmy :

M. GARSTKIEWICZ, O. JEZIORSKI, J. SZYMCZAK, W. PIOTROWSKI, M. PIĘTA, S. ŁOPATKA, W. MOROZ, K. MAŚLANKA, A. CUKROWSKI, I. MOTYL, M. KANIA, K. CYKA, M. SCHOLZ, A. SCHEFFLER, M. SZYMANOWSKIF. PÓŁROLNICZAK.

Polonia Środa 1:3 UKS Śrem

Najnowsze aktualności

 • 21.06.2018

  Kobiety powalczą o I ligę

  Już w czwartek 21 czerwca o godzinie 17:00 na boisku lekkoatletycznym znajdującym się przy Technikum Rolniczym odbędzie się pierwsze spotkanie barażowe kobiet którego stawką jest awans do I ligi kobiet. Rywalkami Polonii Środa będą piłkarki zespołu Loczki Wyszków.

 • 19.06.2018

  Zapraszamy na zakończenie

  20 czerwca, w środę o godzinie 18:00 na boiskach treningowych Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu sekcji piłki nożnej. Na tą uroczystość szczególnie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego Klubu.

 • 19.06.2018

  Tomasz Dłużyk odchodzi z Polonii

  Z dniem 1 lipca trenerem pierwszego zespołu piłkarzy Polonii Środa przestanie być Tomasz Dłużyk którego na tym stanowisku zastąpi Krzysztof Kapuściński.

 • 18.06.2018

  Porażka na zakończenie sezonu (2006)

  W niedzielę 17.06.2018 o godz. 09.00. na boisku w Luboniu pierwsza drużyna młodzika młodszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Młodzika D2 z zespołem SF Luboń. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5-2. Bramki dla Polonii Środa zdobyli: Szymon Rauhut - 1, Jakub Łoda - 1.

 • 18.06.2018

  Juniorzy z awansem (1999/00)

  W sobotę 16 czerwca na własnym boisku juniorzy starsi rozegrali ostatni mecz ligowy. Był to niesłychanie ważny mecz dla nich, bowiem zwycięstwo nad rywalami z Owińsk dawało im pewny awans do Ligi Wojewódzkiej.

 • 18.06.2018

  Avia pokonana (2006)

  W sobotę 16 czerwca drużyna rocznika 2007 prowadzona przez trenera Huberta Błocha rozegrała swój ostatni mecz ligowy w rundzie wiosennej. Tym razem przyszło nam się zmierzyć na wyjeździe z drużyną Avia Kamionki.

 • 18.06.2018

  Wysoka wygrana ze Stellą (1999/00)

  W środę 13 czerwca juniorzy starsi rozegrali przedostatni mecz ligowy. Był on niezwykle ważny dla obu drużyn, które walczą o awans do Ligi Wojewódzkiej.

 • 15.06.2018

  Udane zakończenie sezonu

  Polonia Środa pokonała w ostatnim meczu ligowym sezonu 2017/18 w Szczecinie rezerwy Pogoni 3:0 (1:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Krystian Pawlak dwie (28` i 60`) i Piotr Skrobosiński (81`).

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.