OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.06.2018

Przegrana trampkarzy z UKSem

W niedzielę 10. czerwca trampkarze starsi rozegrali na własnym boisku ostatni mecz ligowy. Ich rywalem był zespół UKS Śrem, z którym w pierwszym meczu tej wiosny przegraliśmy 0:4.

Mimo to, nasi zawodnicy mocno wierzyli w zwycięstwo, tym bardzie, że tylko ono dawało nadzieję na pozostanie w lidze. Niestety, trzy proste błędy w pierwszej połowie pozbawiły nas szans na szczęśliwe zakończenie tego meczu.

Pomimo lepszej gry w drugiej połowie i odzyskania nadziei po zdobyciu bramki, to jednak po końcowym gwizdku w całym zespole zapanował wielki smutek i żal zmarnowanych – zwłaszcza we wcześniejszych meczach –okazji do zajęcia zdecydowanie lepszego miejsca.

Wiosną nasi zawodnicy pokazali swoją grą i postawą, że byli równorzędnym przeciwnikiem dla swoich rywali, często dominując i dyktując warunki gry. Zabrakło niestety skuteczności, która była piętą Achillesową przez całą rundę i to ona zaważyła o końcowym niepowodzeniu.

Wielka szkoda, że nie udało się zrealizować celu jakim było utrzymanie się w Lidze Wojewódzkiej, ale jak pokazuje niejednokrotnie historia czasami trzeba zrobić krok w tył , aby potem trzy kroki w przód. Wierzymy głęboko, że po roku przerwy  nasi trampkarze wrócą na należne im miejsce i  dużo silniejsi ze zdecydowanie lepszym skutkiem będą walczyć z najlepszymi w naszym województwie.

Z UKS-em zagraliśmy :

M. GARSTKIEWICZ, O. JEZIORSKI, J. SZYMCZAK, W. PIOTROWSKI, M. PIĘTA, S. ŁOPATKA, W. MOROZ, K. MAŚLANKA, A. CUKROWSKI, I. MOTYL, M. KANIA, K. CYKA, M. SCHOLZ, A. SCHEFFLER, M. SZYMANOWSKIF. PÓŁROLNICZAK.

Polonia Środa 1:3 UKS Śrem

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.