OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

11.08.2020

Porażka z Victorią (2005)

W sobotę 09.08 zespół juniorów młodszych Polonii Środa mierzył się na wyjeździe z Victorią Września. Oprócz przeciwników przyszło się naszemu zespołowi mierzyć także z gorącym powietrzem.

Od początku Polonia narzuciła swój styl gry, próbując realizować założenia na ten mecz. Już w 4 minucie obejmujemy prowadzenie po dośrodkowaniu Marcina Kaczmarka i pięknym wykończeniu Mateusza Rosiaka. W 7 minucie tracimy bramkę na 1:1 bezpośrednio z rzutu wolnego. Jednak już w 10 min. ponownie obejmujemy prowadzenie po świetnej akcji asyście Marcina Kaczmarka i bramce Tymka Kapturka. W 15 minucie gospodarze po raz kolejny wyrównują. Dalsze przebieg spotkania to już bardziej otwarta gra obydwu zespołów i sporo sytuacji bramkowych. W 50 minucie jednak po szybkim kontrataku tracimy bramkę na 2:3 i pomimo kilku okazji z obydwu stron mecz zakończył się właśnie takim wynikiem.

Zagraliśmy w składzie: O.Browarny (GK), J.Woźniak, A.Olejniczak, R.Grzelak, M.Trzeciak, P.Lepczyński, M.Duszczak, M.Kaczmarek (C), M. Rosiak, T.Kapturek, M, Wawrowski i zawodnik testowany

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.