OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.10.2018

Porażka z Przemysławem Poznań (2006)

W niedzielę 7 października spotkaniem z Przemysławem Poznań zawodnicy młodzika starszego występujący w III lidze okręgowej rozpoczęli rundę rewanżową w swojej grupie.

Faworytem tego meczu byli goście, lecz poloniści zamierzali pokazać swoje oblicze i to, że spotkania w Środzie przy Sportowej do łatwych nie należą. Początek był wyrównany, zespoły walczyły głównie o piłkę w środkowej części boiska. Z czasem na boisku zaczęli panować zawodnicy z Poznania, którzy swoją wyższość udokumentowali aż trzema trafieniami. W większości bramki te padały po złym ustawieniu w obronie oraz przy próbie konstruowania akcji ofensywnej. Na przerwę poloniści schodzili przegrywając 0-3. Drugą połowę lepiej rozpoczęli poloniści. Widać było dużo zaangażowanie z naszej strony co kosztowało utratę sił. Niestety nie udało się w konsekwencji zdobyć kontaktowej bramki, która należała się naszym zawodnikom. W dodatku w kluczowym momencie to goście zdobyli kolejną bramkę z kontry po błędzie w wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Bramka na 0-4 podcięła skrzydła naszym zawodnikom co dało się zauważyć. Od tego momentu goście znacznie przeważali i kolejne trafienia były tylko kwestią czasu. Można powiedzieć, że Przemysław „rozmontował naszą obronę”. Do końcowego gwizdka goście dołożyli jeszcze dwa trafienia i pomimo walki z naszej strony do końca to rywale zasłużenie mogli cieszyć się ze zdobytych 3 pkt.

Polonia – Przemysław Poznań 0-6  (0-3)

Polonia zagrała w składzie: B. Muczke, G. Graf, P. Janas, T. Skrobich, J. Zaganiaczyk, M. Grzelczak, J. Wichłacz, B. Toboła, M. Pieszke, K. Mielcarek, M. Buczma, M. Grządzielweski, W. Łażewski

Najnowsze aktualności

 • 19.10.2018

  Rozgromili Tura (2004)

  W środowe późne popołudnie, przy oświetleniu sztucznym na boisku głównym, trampkarze starsi w ramach rozgrywek I ligo wojewódzkiej, podejmowali w meczu rewanżowym Tur Turek. W Turku przed kilkoma tygodniami, poloniści wygrali skromnie 3:0, choć średzki bramkarz przez cały mecz ani razu nie dotknął piłki. W Środzie było podobnie, choć kibice obejrzeli aż 10 bramek.

 • 19.10.2018

  Bez punktów w Lesznie (2000/01)

  W dniu 14.10.2018 zespół juniorów starszych Polonii Środa gra w Lesznie z tamtejszą Polonią.

 • 18.10.2018

  Łukasz Chodnicki poprowadzi mecz w Koninie

  Łukasz Chodnicki z Poznania poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa w Koninie z Górnikiem. Na liniach asystować mu będą Tomasz Nowicki i Maciej Gorynia. Sędzią technicznym będzie Andrzej Pawlak. Cała czwórka reprezentuje Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

 • 17.10.2018

  Po pierwsze zwycięstwo w Koninie

  Przed piłkarzami Polonii Środa kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół uda się do Konina na spotkanie z tamtejszym Górnikiem. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla naszych piłkarzy. Warto tylko przypomnieć, że oba zespoły w lidze spotykają się ze sobą regularnie od kilku lat a Polonii w Koninie jeszcze nie udało się wygrać. Pora przełamać tą złą passę.

 • 16.10.2018

  Skromna wygrana z 13 Poznań

  Piłkarze Polonii swój kolejny ligowy mecz rozegrali na stadionie lekkoatletycznym Rolibudy z ostatnim zespołem ligi 13 Poznań. Zawodnicy Trenera Woźniaka natchnieni zwycięstwem w lidze oraz w pucharze wyszli na boisko zmotywowani by zdobyć kolejne 3 pkt.

 • 16.10.2018

  Ważna wygrana w Skórzewie (2006)

  W kolejnym pojedynku ligowym o mistrzostwo młodzika starszego poloniści zagrali na wyjeździe z Canarinhos Skórzewo. Ten mecz był bardzo ważny dla naszych zawodników pod względem mentalnym. W ostatnich spotkaniach polonistom brakowało szczęścia do osiągnięcia dobrego wyniku, lecz z gry i postawy można było być zadowolonym. Dlatego do Skórzewa zespół jechał mocno zmotywowany i nastawiony na 3 pkt.

 • 16.10.2018

  Bez punktów w Bydgoszczy

  W niedzielne przedpołudnie 14 października zespół kobiet Polonii Środa udał się na kolejne spotkanie ligowe się na ciężki teren do Bydgoszczy by mierzyć się z miejscowym KKP.

 • 16.10.2018

  Warta pokonana (2009)

  W sobotę 13 października drużyna orlika starszego rozegrała swój kolejny mecz ligowy a przeciwnikiem była drużyna Warty Poznań.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.