OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.10.2018

Porażka z Przemysławem Poznań (2006)

W niedzielę 7 października spotkaniem z Przemysławem Poznań zawodnicy młodzika starszego występujący w III lidze okręgowej rozpoczęli rundę rewanżową w swojej grupie.

Faworytem tego meczu byli goście, lecz poloniści zamierzali pokazać swoje oblicze i to, że spotkania w Środzie przy Sportowej do łatwych nie należą. Początek był wyrównany, zespoły walczyły głównie o piłkę w środkowej części boiska. Z czasem na boisku zaczęli panować zawodnicy z Poznania, którzy swoją wyższość udokumentowali aż trzema trafieniami. W większości bramki te padały po złym ustawieniu w obronie oraz przy próbie konstruowania akcji ofensywnej. Na przerwę poloniści schodzili przegrywając 0-3. Drugą połowę lepiej rozpoczęli poloniści. Widać było dużo zaangażowanie z naszej strony co kosztowało utratę sił. Niestety nie udało się w konsekwencji zdobyć kontaktowej bramki, która należała się naszym zawodnikom. W dodatku w kluczowym momencie to goście zdobyli kolejną bramkę z kontry po błędzie w wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Bramka na 0-4 podcięła skrzydła naszym zawodnikom co dało się zauważyć. Od tego momentu goście znacznie przeważali i kolejne trafienia były tylko kwestią czasu. Można powiedzieć, że Przemysław „rozmontował naszą obronę”. Do końcowego gwizdka goście dołożyli jeszcze dwa trafienia i pomimo walki z naszej strony do końca to rywale zasłużenie mogli cieszyć się ze zdobytych 3 pkt.

Polonia – Przemysław Poznań 0-6  (0-3)

Polonia zagrała w składzie: B. Muczke, G. Graf, P. Janas, T. Skrobich, J. Zaganiaczyk, M. Grzelczak, J. Wichłacz, B. Toboła, M. Pieszke, K. Mielcarek, M. Buczma, M. Grządzielweski, W. Łażewski

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.