OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

16.04.2018

Porażka z Lechem Poznań (2006)

W niedzielę 27.09.2017 o godz. 19.00. na boisku w Poznaniu pierwsza drużyna Młodzika D2 rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Młodzika D2 z zespołem Lecha Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Kolejorza 5-2. Bramki dla Polonii: Piotr Janas - 1, Kacper Manicki - 1.

Kolejny mecz podopieczni Leszka Maźwy zagrali z bardzo dobrym zespołem Lechem Poznań. Na początku przewagę osiągnęła drużyna z Poznania, jednak z upływem minut do głosy doszli piłkarze Polonii. W pierwszej połowie mogli kibice oglądać kilka ciekawych akcji, Polonia zdobyła bramkę kontaktową której strzelcem był Piotr Janas. Niestety radość nie trwała długo. Kilka sekund później, bo błędzie w defensywie Lech wyszedł na prowadzenie. Na przerwę Lech schodził z prowadzeniem 2-1.

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla Polonii Środa, przy próbie wyprowadzenia piłki, kolejny błąd w defensywie popełnili poloniście i młodzi lechici zdobyli trzecią bramkę. Od tego momentu zawodnicy Polonii mieli kilka sytuacji do zdobycia bramki. Drugą bramkę dla Polonii zdobył Kacper Manicki strzałem z ponad 30 metrów. Gdy wydawało się, iż Polonia złapie oddech i dogoni rywala ten ponownie odpowiedział. W końcówce spotkania kolejny błąd w defensywie popełniają Poloniści i napastnik Lecha skutecznie pokonuje bramkarza Polonii i ustala wynik spotkania na 5-2 dla Lecha Poznań.

Kolejne spotkanie Polonia Środa I rozegra 21.04.2018 o godz. 15.00 na boisku w Środzie Wlkp. gdzie rywalem będzie zespół Canarinhos Skórzewo Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Płonka J, Kruk K, Oboda O(k), Rauhut Sz, Wawroski J, Wójkiewicz J, Manicki K, Hładyszewski P, Łoda J, Witczak J, Dębowski S, Górski O, Janas P, Scheffler Sz, Banaszak O, Nowakowski M.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.