24.10.2019

Porażka kobiet

Początek spotkania to bardzo waleczna gra obu zespołów i sporo ciekawych sytuacji. Niestety w 29 minucie spotkania po podyktowanym przez sędzię rzucie karnym tracimy bramkę na 1:0. W 41 minucie Agnieszka Nowakowska zdobywa bramkę wyrównująca na 1:1. W drugiej połowie kolejny rzut karny dla Piastovii i ponownie nasze rywalki się nie pomyliły i objęły prowadzenie. W tej sytuacji zmuszone byłyśmy podejść nieco wyżej. Pracowałyśmy bardzo ciężko by odrobić straty ale niestety przeciwniczki wyprowadziły bardzo składną kontrę, którą niestety zamieniły na bramkę i ustaliły wynik meczu na 3:1 na swoją korzystać. Teraz czas na regenerację, bo już w niedziele kolejna batalia o ligowe punkty a naszym rywalem będzie zawsze mocny Medyk Konin.

Bramka:  Agnieszka Nowakowska

Skład:  Mądra- Nowicka (Forszpaniak) Nowak Ładniak Cicha - Tomaszewska (Hyża) Nowakowska (Ciesiołka) - Nogalska Wojtecka Szukalska- Mikołajczak

Rezerwowe:  Miłoszyk, Cichoń