OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

07.06.2018

Porażka juniorów starszych

W czwartek 7 czerwca juniorzy starsi zmierzyli się na wyjeździe z Huraganem Pobiedziska. 

Z powodu kontuzji i kartek w meczu musiało zagrać aż 5 zawodników z rocznika 2002 i 2 z rocznika 2001, czyli trzy i dwa lata młodsi od najstarszych mogących zagrać w tej lidze. Mimo to do 32 min., w której to zderzyli się nasz bramkarz z obrońcą, Poloniści byli stroną przeważającą i to oni stworzyli sobie dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki. Niestety obie zmarnowali, a w wyniku wyżej wspomnianego zdarzenia nasz zespół stracił bramkę i swoich dwóch podstawowych zawodników – bramkarza i obrońcę.

Od 32 min. w naszej bramce musiał stanąć zawodnik  z ,,pola’’ i doskonale wywiązywał się z tej roli, aż do 67 min. kiedy to skapitulował w kontrowersyjnej sytuacji i gospodarze podwyższyli wynik na  2:0. Do końca spotkania naszym zawodnikom nie udało się już odwrócić losów tej potyczki i pierwsza porażka w tej rundzie stała się faktem.

Na szczęście obaj zawodnicy biorący udział w tym zderzeniu wracają do zdrowia i jest nadzieja, że w ostatnich dwóch spotkaniach będą już do dyspozycji trenera. Oba mecze juniorzy zagrają na własnym stadionie i komplet punktów z tych spotkań gwarantuje im awans do Ligi Wojewódzkiej. Trzymamy mocno kciuki za nich i wierzymy, że ich marzenia się spełnią.

W Pobiedziskach zagrali :

K. BILIŃSKI ( 32’ F. MICHALAK ), K. GOŁĘBIEWSKI, M. GRACZYK, F. LESIŃSKI ( 46’ J. GRZEŚKOWIAK  ), M. GOŚCINIAK, F. RADEK, M. MADAJ, J. KIEL, A. BUCZMA, M. STOLECKI, B. WIDERA.


Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.