OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

07.01.2019

Poloniści wznawiają treningi

We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19 wznowią piłkarze Polonii Środa. Nasz zespół do nowej rundy przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Podczas przygotowań poloniści wykorzystywać też będą boisko ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu, a także stadion lekkoatletyczny w Środzie Wlkp.

Po za treningami nasz zespół ma zaplanowane osiem meczy towarzyskich. Podczas przygotowań poloniści zagrają między innymi z Wartą Poznań, Chrobrym Głogów czy Odrą Opole. Ostatnim akcentem przygotowań będzie spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski z drugim zespołem Polonii które odbędzie się 13 marca 2019 roku na boisku w Środzie Wlkp. Cztery dni wcześniej (9 marca) poloniści powrócą do zmagań ligowych.

Krzysztof Kapuściński uważa że podczas okresu przygotowawczego nasz zespół będzie wykonywał pracę która zaprocentuje nie tylko w rundzie wiosennej ale w całym roku. Średzki szkoleniowiec zaznacza że jego zespół będzie ciężko trenował. Po za tradycyjnymi treningami z piłkami nasz zespół ma zaplanowane treningi biegowe, aerobik, siłownię, a także crossfit. Szkoleniowiec naszego zespołu nie kryje zadowolenia z faktu, że w okresie przygotowawczym udało się także zaplanować 14 treningów na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu. Zapytany o brak typowego obozu przygotowawczego nasz trener stwierdził że: postanowiliśmy że w tym roku odbędzie się obóz dochodzeniowy na naszych obiektach. Podczas tego obozu piłkarze będą  mieli po dwa treningi dziennie. Dysponujemy fajną bazą treningową z której śmiało możemy korzystać aby odpowiednio się przygotować.

W zespole Polonii wiosną na pewno nie zobaczymy już Jakuba Apolinarskiego. Młody zawodnik zimą przeniósł się do pierwszoligowego Rakowa Częstochowa i to w tym klubie będzie kontynuował swoją karierę. Trener Kapuściński nie kryje zadowolenia że jeden z jego podopiecznych został dostrzeżony przez pierwszoligowca – Cieszy mnie to że Apo poszedł do pierwszej ligi bo jeszcze pół roku temu w ogóle nie grał w seniorach a był zawodnikiem Warty Poznań grając w CLJ. Dobre pół roku w jego wykonaniu zaowocowało że dostał szansę wyżej. Życzę mu powodzenia żeby pokazał się tam z jak najlepszej strony. Przykład Jakuba jest dobrym dowodem dla innych zawodników że w Polonii można dobrze się wypromować.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.