OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.02.2019

Polonia Karcher Center Kt-24 Cup (2006)

W sobotę 2 lutego poloniści z rocznika 2006 rozpoczęli kolejny cykl turniejów organizowanych przez nasz klub. Turniej odbył się w sali Liceum Ogólnokształcącego. Do Środy przyjechały takie zespoły jak: Warta Śrem, Orlik Poznań, Canarinhos Skórzewo, Astra Krotoszyn, GKS Dopiewo, AP Reissa Gostyń. Trener naszego zespołu Łukasz Kaczałka do tego turnieju wystawił dwa swoje zespoły, aby każdy mógł zagrać w większym wymiarze czasowym. Jeśli chodzi o rozgrywki obowiązywał system ligowy, a więc „każdy grał z każdym” w wymiarze 12 minut.

 I tak kolejno Polonia I zdobyła 13 pkt na co złożyły się 4 wygrane, 1 remis i 1 porażka. W sumie poloniści z tego zespołu zdobyli 16 bramek a stracili 9. Najwięcej bramek zdobył Kacper Kruk. Natomiast Polonia II zdobyła w sumie 9 pkt – 2 wygrane, 3 remisy i 1 porażka. Bramki zdobyte – 14, bramki stracone – 14. Najskuteczniejszy w zespole był Szymon Rauhut. Najlepszym zespołem grającym równo został Orlik Poznań, który na 7 spotkań zdobył 19 pkt (remis tylko z Polonia II). Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy Canarinhos Skórzewo a trzecia lokata przypadła naszej drużynie Polonia I. Podczas całego turnieju nie brakowało emocji, momentów wzruszeń i powodów do dumy wśród kibiców wszystkich drużyn. Zawodnicy oddali w każdym rozegranym meczu całe serce i zaangażowanie wywołując często aplauz na trybunach. Ogółem w cały turnieju padło 105 bramek w 28 spotkaniach. Nie było żółtych ani czerwonych kartek, żaden zawodnik nie otrzymał kary minutowej. I świadczy to o wzajemnym szacunku oraz zrozumienia zasad fair play. Na trybunach panowała świetna atmosfera, na twarzach kibiców widać było dużo uśmiechu, każdy będzie wracał do tego turnieju z sentymentem.

Klasyfikacja końcowa:

1. Orlik Poznań

2. Canarinhos Skórzewo

3. POLONIA I

4. GKS Dopiewo

5. POLONIA II

6. AP Reissa Gostyń

7. Astra Krotoszyn

8. Warta Śrem

Turniej wyłonił również indywidualności: najlepszym bramkarzem został Marcin Maleszka (Orlik Poznań), najlepszym strzelcem z 12 bramkami – Wiktor Derda (Canarinhos Skórzewo) a najlepszym zawodnikiem turnieju został również zawodnik ze Skórzewa – Franciszek Strzyżewski. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Podziękowania należą się władzą i pracownikom klubu za sprawną organizację oraz rodzicom rocznika 2006 za bardzo dobre prowadzenie zawodów, opiekę nad innymi kibicami itd. Wszyscy wspólnie pokazaliśmy że nasz klub POLONIA ŚRODA i nasze miasto to miejsce, które warto odwiedzać.

Reprezentacja Polonii Środa: Dawid Kaczmarek, Jakub Łoda, Jan Wójkiewicz, Szymon Rauhut, Jakub Płonka, Paweł Hładyszewski, Kacper Kruk, Kacper Manicki, Oskar Oboda, Oskar Górski, Jakub Wawrowski, Oskar Banaszak, Mariusz Nowakowski, Stanisław Dębowski, Piotr Janas.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.