OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.11.2018

Pechowy remis z Orlikiem (2009)

W sobotę 3 listopada drużyna rocznika 2009 rozegrała swój dziesiąty mecz ligowy w rundzie jesiennej. Tym razem do Środy Wielkopolskiej zawitała drużyna Orlik Poznań.

Od początku meczu było widać, że obie drużyny chcą zainkasować trzy punkty. Pierwsi z gola cieszyli się nasz zawodnicy. Laura Nowicka już w czwartej minucie po dobrym zagraniu od Stasia Wielińskiego z rzutu rożnego wyprowadziła nasz zespół na prowadzenie. W 11 minucie wynik na 2-0 podwyższył Dawid Gołębiak. Mimo prowadzenia nasz zespół grał nerwowo co skutkowało wieloma niedokładnymi zagraniami. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i schodziliśmy do szatni prowadząc. Na początku drugiej połowy tj. w 28 minucie Stasiu Wieliński podwyższył prowadzenie Polonii.  W 38 minucie Dawid Gołębiak po dobrze wykonanym rzucie wolnym znów wpisał się na listę strzelców. Myśleliśmy, że w tym meczu już nic się nie wydarzy. Jednak minutę później drużyna gości strzeliła gola i ruszyła do ataku. Zawodnicy Polonii popełniali coraz więcej błędów co skutkowało zagrożeniem pod naszą bramką. W 49 minucie goście strzelili drugiego gola. Po chwili znów strzelili. W doliczonym czasie gry padła kolejna bramka dla gości. Nie byliśmy w stanie się odnaleźć na boisku i w bardzo dziwny sposób remisujemy mecz 4-4.

Polonia zagrała w składzie: B. Wiczyński, S. Wieliński, K. Jankowiak, L. Nowicka, S. Wieliński, M. Rauhut, P. Kamiński, D. Gołębiak, P. Rauhut, J. Rauhut, D. Falgier, K. Kucharski

Najnowsze aktualności

 • 17.01.2019

  Pierwszy sparing tej zimy

  Już w sobotę 19 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne podczas tegorocznego okresu przygotowawczego. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie inny trzecioligowiec – Jarota Jarocin.

 • 11.01.2019

  Topix z nową siedzibą!

  Nasz Partner TOPIX otworzył nowy, większy sklep w Środzie Wielkopolskiej!

 • 09.01.2019

  Wychowankowie trenują z pierwszym zespołem

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli zawodnicy pierwszego zespołu Polonii Środa. Nasi zawodnicy najpierw spotkali się w Centrum Aktywności gdzie przeszli badania, a następnie na stadionie lekkoatletycznym ZSR odbyły się pierwsze zajęcia podczas których główny nacisk trenerzy położyli na prace tlenową.

 • 08.01.2019

  Szóste miejsce w Zaniemyślu (2009)

  W sobotę 5 stycznia drużyna rocznika 2009 wzięła udział w turnieju Śrem Cup 2019 organizowanym w Zaniemyślu. Dziesięć  drużyn, które stanęły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. Polonia w fazie grupowej trafiła na takie zespoły jak: AP Reissa Kościan, Błękitni Owińska, Kotwica Kórnik oraz UKS Śrem.

 • 07.01.2019

  Poloniści wznawiają treningi

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19 wznowią piłkarze Polonii Środa. Nasz zespół do nowej rundy przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Podczas przygotowań poloniści wykorzystywać też będą boisko ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu, a także stadion lekkoatletyczny w Środzie Wlkp.

 • 02.01.2019

  Lena Lighting - dziękujemy.

  Po wieloletniej współpracy z naszym klubem, chcieliśmy podziękować firmie Lena Lighting S.A., za wsparcie jakiej udzieliła naszej  Akademii Piłkarskiej.

 • 31.12.2018

  Szczęśliwego Nowego Roku!

                                                                      Szczęśliwego Nowego Roku!

   

 • 24.12.2018

  Kancelaria MRiP zostaje z nami na kolejny rok!

  Kancelaria Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni sp. p. zdecydowała się przedłużyć z nami umowę na kolejny rok.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.