OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.11.2018

Pechowy remis z Orlikiem (2009)

W sobotę 3 listopada drużyna rocznika 2009 rozegrała swój dziesiąty mecz ligowy w rundzie jesiennej. Tym razem do Środy Wielkopolskiej zawitała drużyna Orlik Poznań.

Od początku meczu było widać, że obie drużyny chcą zainkasować trzy punkty. Pierwsi z gola cieszyli się nasz zawodnicy. Laura Nowicka już w czwartej minucie po dobrym zagraniu od Stasia Wielińskiego z rzutu rożnego wyprowadziła nasz zespół na prowadzenie. W 11 minucie wynik na 2-0 podwyższył Dawid Gołębiak. Mimo prowadzenia nasz zespół grał nerwowo co skutkowało wieloma niedokładnymi zagraniami. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i schodziliśmy do szatni prowadząc. Na początku drugiej połowy tj. w 28 minucie Stasiu Wieliński podwyższył prowadzenie Polonii.  W 38 minucie Dawid Gołębiak po dobrze wykonanym rzucie wolnym znów wpisał się na listę strzelców. Myśleliśmy, że w tym meczu już nic się nie wydarzy. Jednak minutę później drużyna gości strzeliła gola i ruszyła do ataku. Zawodnicy Polonii popełniali coraz więcej błędów co skutkowało zagrożeniem pod naszą bramką. W 49 minucie goście strzelili drugiego gola. Po chwili znów strzelili. W doliczonym czasie gry padła kolejna bramka dla gości. Nie byliśmy w stanie się odnaleźć na boisku i w bardzo dziwny sposób remisujemy mecz 4-4.

Polonia zagrała w składzie: B. Wiczyński, S. Wieliński, K. Jankowiak, L. Nowicka, S. Wieliński, M. Rauhut, P. Kamiński, D. Gołębiak, P. Rauhut, J. Rauhut, D. Falgier, K. Kucharski

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.