OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

16.04.2018

Pechowa porażka z TPS-em (2001/02)

W sobotnie przedpołudnie na boisku treningowym doszło do spotkania drużyn Juniora młodszego w którym Polonia podejmowała OTPS Winogrady Poznań. Poloniści przystępowali do tego mecz z dość sporymi brakami kadrowymi, ale na ławce gości również nie kipiało.

Mecz od pierwszej minuty był wyrównany ze sporadycznymi sytuacjami podbramkowymi. W pierwszej połowie to goście mieli więcej sytuacji podbramkowych, ale to było spowodowane grą z wiatrem, który w tym dniu był dużym sprzymierzeńcem. Goście jednak nie potrafili tego wykorzystać i większość zagranych piłek do napastnika, lądowała za linią końcową. Patrząc jednak na operowanie piłką i budowanie gry, to poloniści byli dużo lepszym zespołem.

Do przerwy wynik był bezbramkowy. Po zmianie stron gra wyglądała podobnie jak w pierwszej części, poloniści kontrolowali grę, a na dodatek wiatr pomagał tym razem polonistom.

Niestety podobnie jak w pierwszej cześć nasi rywale, tak i poloniści nie potrafili wykorzystać tego atutu. Z minuty na minutę, przewaga Polonii wzrastała, co niestety przyniosło zły skutek. W 67 minucie długa piłka zagrana na napastnika gości, zbyt słabe podanie naszego obrońcy do bramkarza i piłkę przechwycił napastnik gości który mijając bramkarza, wbił piłkę do pustej bramki. Nic nie wskazywało na to, że poznaniacy obejmą w tym meczu prowadzenie, tym bardziej że to spotkanie wygrają. Tak się jednak stało, gdyż mimo uporczywych ataków Polonii, bramkarz gości zachował czyste konto.

Polonia wystąpiła w składzie: B. Opieliński, J, Grześkowiak, M. Skibiński, F. Michalak, J. Kiel, F. Malinowski, B Włodarczak, D. Mostowski (58’ F. Biskup), M. Gościniak, M. Misterski (41’ M. Brzóstowicz), A. Białkowski 

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.