OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.12.2019

Nowe wyzwania przed młodzikami (2008)

Drugi zespół Młodzika Młodszego z rocznika 2008 przygotowania do sezonu rozpoczął z nowym trenerem. Pod koniec lipca zespół przejął trener Tomasz Gendera. Przed drużyną czekały zatem nowe wyzwania: nowy trener, przejście z gry na orliku na boisko trawiaste (od pola karnego do pola karnego), gra na spalone.

Część zespołu przygotowywała się na obozie w Darłówku, a pozostali trenowali na boiskach Centrum Treningowego Polonii w Środzie. Kadra liczy 23 zawodników. Trener miał miesiąc na poznanie drużyny i przygotowanie jej do sezonu, gdyż 31 sierpnia drużyna rozegrała swój pierwszy mecz w III lidze okręgowej.

W lidze rywalizowaliśmy z takimi drużynami jak: LPFA 72 Poznań, Koziołek Poznań, Avia Kamionki, Zawisza Dolsk oraz Polonia III Środa Wlkp. w skład której wchodzą koleżanki, które trenowały z naszą drużyną w kategorii Orlika.

Zwyciężyliśmy w rozgrywkach ligowych notując 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę. Zdobyliśmy 23 punkty w 10 spotkaniach, tyle samo co drużyna LPFA 72 Poznań i bezpośrednie starcia zadecydowały o tym, że to my zajęliśmy 1 miejsce. Remis 2:2 w Środzie oraz zwycięstwo 3:0 przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Bilans drużyny to 42 bramki zdobyte oraz 11 straconych ( najmniej w lidze )

Do przerwy świątecznej planujemy trenować 3 razy w tygodniu - 2 razy na boisku hokejowym oraz na hali. 23 listopada uczestniczyliśmy już w turnieju halowym AVIA CUP w Kamionkach, gdzie zajęliśmy drugie miejsce i nasz zawodnik Dominik Mielcarek został najlepszym bramkarzem turnieju.

Najnowsze aktualności

 • 13.08.2020

  Rezerwy grają dalej

  W środę 12 sierpnia rezerwy Polonii zmierzyły się w I rundzie Totolotek Pucharu Polski z zespołem z Manieczek. Przed meczem poloniści zdawali sobie sprawę, że czeka ich bardzo trudne zadanie do wykonania, bowiem mecze sparingowe naszych rywali i ich pewnie wygrany 4: 0 mecz w rundzie wstępnej PP z Lasem Puszczykowo na to wskazywały.

 • 11.08.2020

  Porażka z Victorią (2005)

  W sobotę 09.08 zespół juniorów młodszych Polonii Środa mierzył się na wyjeździe z Victorią Września. Oprócz przeciwników przyszło się naszemu zespołowi mierzyć także z gorącym powietrzem.

 • 11.08.2020

  Gry kontrolne w Śremie (2012)

  W piątek 7 sierpnia zawodnicy z rocznika 2012 wybrali się do Śremu, gdzie rozegrali gry kontrolne z zespołem Warty Śrem.

 • 11.08.2020

  Drugie miejsce w Racocie (2006)

  W niedzielę 9 sierpnia zawodnicy z rocznika 2006 naszego klubu wzięli udział w turnieju w Racocie o Złotą Podkowę. W zawodach wystartowało 13 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy a wszystkie spotkania rozgrywane były równocześnie na trzech dobrze przygotowanych boiskach trawiastych.

 • 10.08.2020

  Czwórmecz orlików (2010)

  W niedzielę zespół orlików starszych Polonii Środa udał się do Konina na czwórmecz, w którym mierzył się z Olimpia Koło, Górnikiem Konin i Victoria Września.

 • 10.08.2020

  Remisowy mecz kobiet

  W niedzielę o godzinie 11.00 na boisku przy ulicy Kosynierów zespół seniorek Polonii Środa Wielkopolska rozegrał ostatnią grę sparingową przed inauguracją rozgrywek I ligi kobiet.

 • 09.08.2020

  Udana inauguracja rezerw

  W upalną  sobotę 8 sierpnia druga drużyna  Polonii zainaugurowała rozgrywki w Klasie Okręgowej. Na własnym boisku podejmowała Juranda Koziegłowy i choć wynik spotkania wygląda  całkiem okazale, to jednak w tych bardzo trudnych warunkach wcale nie tak łatwo dało się go osiągnąć

 • 06.08.2020

  Porażka z Liderem (2001/03)

  W środę drużyna juniorów starszych udała się na grę kontrolną do Zalasewa, gdzie zagrała o godz. 18.30 z Liderem Swarzędz.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.