OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

31.08.2018

Nowe możliwości reklamowe

Specjalnie dla naszych obecnych i przyszłych Partnerów przygotowaliśmy nowe możliwości reklamowe.

Każda z firm, która wspiera nas przez cały sezon ma możliwość wystawienia dodatkowego kompletu banerów, które pojawią się za bramkami na naszym stadionie w trakcie rozgrywanych meczów ligowych.

 

Co więcej - mecz z Mieszko Gniezno był pierwszym, w którym przeprowadziliśmy pełną transmisję live na portalu YouTube. Planujemy, by na stałe weszło to w naszą Polonijną działalność.

Oferujemy możliwość zostania Sponsorem transmisji - wówczas logo danego sponsora widnieje podczas całej transmisji w rogu ekranu wraz z okolicznościowym wspomnieniem spikera o działalności firmy - koszt takiej promocji to 700 zł netto.
Drugą możliwością jest niższy pakiet - w trakcie transmisji spiker wypowie kilka razy nazwę sponsora oraz jego logo pojawi się w pasku pojawiającym się podczas transmisji. Koszt to 300 zł netto.

 

Więcej informacji:
Dawid Selwet

789 236 417
dawid.selwet@polonia-sroda.pl

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.