OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

30.10.2018

Nova Polska w złotym pakiecie!

Naszym nowym Partnerem została Fabryka Mebli Tapicerowanych Nova Polska.

 

Jesienną szarugę najlepiej zwalczyć dobrą książką, filmem, ciepłym kocem. Jednak kluczem w tym wszystkim jest wygodna i modna kanapa, sofa. Taka, na której możemy się w pełni zrelaksować i odpocząć po codziennej gonitwie.
Nova Polska produkuje tylko i wyłącznie tak wygodne meble :)

Nova Polska oraz Polonia Środa Wielkopolska wyznają tą samą zasadę - chcemy stale się rozwijać, stale być bardziej konkurencyjni. Wierzymy, że wspólnie możemy wiele osiągnąć. Wzajemnie wymieniać się doświadczeniem, pomysłami. Liczymy, że współpraca będzie długofalowa i każdemu przyniesie wiele pożytku - mówi Daniel Gerc, dyrektor fabryki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego nowego Partnera na: http://novapolska.pl!

Nova Polska jest również jednym z większych pracodawców w naszym rejonie. Obecnie zatrudnionych jest przeszło 260 osób i załoga jest stale zwiększana w związku ze stałym rozwojem firmy. Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem się w międzynarodowym przedsiębiorstwie - śmiało możecie do nich aplikować! Sprawdzony pracodawca na swoim fyrtlu to prawdziwy skarb!

Zajrzyjcie w zakładkę OFERTY PRACY!

#GramyRazem

 

Najnowsze aktualności

 • 17.01.2019

  Pierwszy sparing tej zimy

  Już w sobotę 19 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne podczas tegorocznego okresu przygotowawczego. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie inny trzecioligowiec – Jarota Jarocin.

 • 11.01.2019

  Topix z nową siedzibą!

  Nasz Partner TOPIX otworzył nowy, większy sklep w Środzie Wielkopolskiej!

 • 09.01.2019

  Wychowankowie trenują z pierwszym zespołem

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli zawodnicy pierwszego zespołu Polonii Środa. Nasi zawodnicy najpierw spotkali się w Centrum Aktywności gdzie przeszli badania, a następnie na stadionie lekkoatletycznym ZSR odbyły się pierwsze zajęcia podczas których główny nacisk trenerzy położyli na prace tlenową.

 • 08.01.2019

  Szóste miejsce w Zaniemyślu (2009)

  W sobotę 5 stycznia drużyna rocznika 2009 wzięła udział w turnieju Śrem Cup 2019 organizowanym w Zaniemyślu. Dziesięć  drużyn, które stanęły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. Polonia w fazie grupowej trafiła na takie zespoły jak: AP Reissa Kościan, Błękitni Owińska, Kotwica Kórnik oraz UKS Śrem.

 • 07.01.2019

  Poloniści wznawiają treningi

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19 wznowią piłkarze Polonii Środa. Nasz zespół do nowej rundy przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Podczas przygotowań poloniści wykorzystywać też będą boisko ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu, a także stadion lekkoatletyczny w Środzie Wlkp.

 • 02.01.2019

  Lena Lighting - dziękujemy.

  Po wieloletniej współpracy z naszym klubem, chcieliśmy podziękować firmie Lena Lighting S.A., za wsparcie jakiej udzieliła naszej  Akademii Piłkarskiej.

 • 31.12.2018

  Szczęśliwego Nowego Roku!

                                                                      Szczęśliwego Nowego Roku!

   

 • 24.12.2018

  Kancelaria MRiP zostaje z nami na kolejny rok!

  Kancelaria Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni sp. p. zdecydowała się przedłużyć z nami umowę na kolejny rok.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.