OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

30.10.2018

Nova Polska w złotym pakiecie!

Naszym nowym Partnerem została Fabryka Mebli Tapicerowanych Nova Polska.

 

Jesienną szarugę najlepiej zwalczyć dobrą książką, filmem, ciepłym kocem. Jednak kluczem w tym wszystkim jest wygodna i modna kanapa, sofa. Taka, na której możemy się w pełni zrelaksować i odpocząć po codziennej gonitwie.
Nova Polska produkuje tylko i wyłącznie tak wygodne meble :)

Nova Polska oraz Polonia Środa Wielkopolska wyznają tą samą zasadę - chcemy stale się rozwijać, stale być bardziej konkurencyjni. Wierzymy, że wspólnie możemy wiele osiągnąć. Wzajemnie wymieniać się doświadczeniem, pomysłami. Liczymy, że współpraca będzie długofalowa i każdemu przyniesie wiele pożytku - mówi Daniel Gerc, dyrektor fabryki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego nowego Partnera na: http://novapolska.pl!

Nova Polska jest również jednym z większych pracodawców w naszym rejonie. Obecnie zatrudnionych jest przeszło 260 osób i załoga jest stale zwiększana w związku ze stałym rozwojem firmy. Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem się w międzynarodowym przedsiębiorstwie - śmiało możecie do nich aplikować! Sprawdzony pracodawca na swoim fyrtlu to prawdziwy skarb!

Zajrzyjcie w zakładkę OFERTY PRACY!

#GramyRazem

 

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.