OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

08.06.2018

Na remis z Wartą Śrem (2007)

W piątek 8 czerwca drużyna rocznika 2007 prowadzona przez trenera Huberta Błocha rozegrała swój dziewiąty mecz ligowy w rundzie wiosennej. Tym razem do Środy Wielkopolskiej zawitała drużyna Warta II Śrem

Mecz jeszcze na dobre się nie rozpoczął, a już mogliśmy cieszyć się ze strzelonej bramki. Do siatki rywali w 30 sekundzie trafił Wiktor Miśkiewicz. Niestety w 14 minucie nasza linia obrony zaspała i goście doprowadzili do wyrównania. 

W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie dużo sytuacji bramkowych jednak brakowało wykończenia. W drugiej połowie oglądaliśmy zacięte widowisko, lecz żadna z drużyn nie potrafiła odwrócić losów spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Polonia zagrała w składzie: J. Bałwas, M. Muszyński, M. Golec, P. Kędzierski, D. Rauhut, M. Biskup, W. Miśkiewicz, J. Mrugas, W. Zaleski, A. Kmieciak, G. Sobczyński.


Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.