OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

03.07.2018

Ligę zaczną w Gdyni z Bałtykiem

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej który w tym sezonie będzie prowadził rozgrywki trzecioligowe naszej grupy ustalił terminarz grupy drugiej III ligi na nadchodzący sezon. Rozgrywki rundy jesiennej potrwają od 11 sierpnia do 25 listopada. W sumie jesienią Polonia rozegra 17 spotkań. Osiem meczy odbędzie się na boisku w Środzie Wlkp., a dziewięć spotkań zostanie rozegranych na boiskach rywali.

W pierwszym meczu nowego sezonu poloniści zagrają w Gdyni z Bałtyk Gdynia SKS. W drugim meczu nasz zespół na własnym boisku podejmować będzie Górnik Konin. Na zakończenie rundy jesiennej Polonia podejmować będzie na własnym boisku beniaminka Radunia Stężyca.

Pełen terminarz rundy jesiennej sezonu 2018/19:

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wierzyca Pelplin - Chemik Bydgoszcz

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin

Wda Świecie - Lech II Poznań

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin

Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin

Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska

Górnik Konin - Jarota Jarocin

Mieszko Gniezno - KKS 1925 Kalisz

KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew

 

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Chemik Bydgoszcz - Sokół Kleczew

KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański

Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno

Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin

Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia

Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca

Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg

Bałtyk Koszalin - Wda Świecie

Wierzyca Pelplin - Świt Skolwin (Szczecin)

 

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Bydgoszcz

Wda Świecie - Wierzyca Pelplin

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin

Radunia Stężyca - Lech II Poznań

Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin

Górnik Konin - Gwardia Koszalin

Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska

KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin

Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz

 

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Chemik Bydgoszcz - KKS 1925 Kalisz

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew

Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański

Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno

Pogoń II Szczecin - Górnik Konin

Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca

Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg

Świt Skolwin (Szczecin) - Wda Świecie

 

Kolejka 5 - 1-2 września

Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz

Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)

Radunia Stężyca - Wierzyca Pelplin

Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin

Górnik Konin - Lech II Poznań

Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin

KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin

Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska

KKS 1925 Kalisz - Jarota Jarocin

Kolejka 6 - 8-9 września

Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin

Polonia Środa Wielkopolska - KKS 1925 Kalisz

Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew

Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański

Lech II Poznań - Mieszko Gniezno

Bałtyk Koszalin - Górnik Konin

Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia

Świt Skolwin (Szczecin) - Radunia Stężyca

Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg

 

Kolejka 7 - 15-16 września

Kotwica Kołobrzeg - Chemik Bydgoszcz

Radunia Stężyca - Wda Świecie

Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)

Górnik Konin - Wierzyca Pelplin

Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin

KP Starogard Gdański - Lech II Poznań

Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin

KKS 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin

Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska

 

Kolejka 8 - 22-23 września

Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska

Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin

Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz

Lech II Poznań - Sokół Kleczew

Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański

Wierzyca Pelplin - Mieszko Gniezno

Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin

Wda Świecie - Bałtyk Gdynia

Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca

 

Kolejka 9 - 29-30 września

Radunia Stężyca - Chemik Bydgoszcz

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg

Górnik Konin - Wda Świecie

Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin)

KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin

Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin

KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań

Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin

Polonia Środa Wielkopolska - Gwardia Koszalin

 

Kolejka 10 - 6-7 października

Chemik Bydgoszcz - Gwardia Koszalin

Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska

Lech II Poznań - Jarota Jarocin

Bałtyk Koszalin - KKS 1925 Kalisz

Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew

Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański

Wda Świecie - Mieszko Gniezno

Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin

Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia

 

Kolejka 11 - 13-14 października

Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz

Górnik Konin - Radunia Stężyca

Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg

KP Starogard Gdański - Wda Świecie

Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)

KKS 1925 Kalisz - Wierzyca Pelplin

Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin

Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań

Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin

 

Kolejka 12 - 20-21 października

Chemik Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin

Lech II Poznań - Gwardia Koszalin

Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska

Wierzyca Pelplin - Jarota Jarocin

Świt Skolwin (Szczecin) - KKS 1925 Kalisz

Wda Świecie - Sokół Kleczew

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański

Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno

Bałtyk Gdynia - Górnik Konin

 

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz

Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia

KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca

Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg

KKS 1925 Kalisz - Wda Świecie

Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)

Polonia Środa Wielkopolska - Wierzyca Pelplin

Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin

Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań

 

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań

Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin

Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin

Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska

Wda Świecie - Jarota Jarocin

Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz

Radunia Stężyca - Sokół Kleczew

Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański

Górnik Konin - Mieszko Gniezno

 

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Mieszko Gniezno - Chemik Bydgoszcz

KP Starogard Gdański - Górnik Konin

Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia

KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca

Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg

Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie

Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)

Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin

Lech II Poznań - Bałtyk Koszalin

 

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin

Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań

Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin

Wda Świecie - Gwardia Koszalin

Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska

Radunia Stężyca - Jarota Jarocin

Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz

Górnik Konin - Sokół Kleczew

Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański

 

Kolejka 17 - 24-25 listopada

KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz

Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno

KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin

Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia

Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca

Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg

Pogoń II Szczecin - Wda Świecie

Lech II Poznań - Świt Skolwin (Szczecin)

Bałtyk Koszalin - Wierzyca Pelplin

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.