OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

10.09.2018

Łatwa identyfikacja naszych VIPów

Podczas ostatniego meczu z KKS Kalisz, wejścia na salkę VIP były pilnie kontrolowane, a osoby posiadające zaproszenia otrzymywały specjalne opaski na rękę ułatwiające szybką identyfikację.

 

Zależy nam, by te najbardziej komfortowe miejsca na stadionie były przeznaczone dla naszych Partnerów. Na salce VIP powinny znajdować się jedynie osoby do tego uprawnione.

Mecz z Kaliszem był pierwszym, w którym w korytarzu prowadzącym na salkę, znajdowała się nasza ścianka, przy której spotkać mogliście hostessę sprawdzającą karnety meczowe oraz wydającą opaski na ręce - dzięki nim, późniejsze "kontrole" były o wiele sprawniejsze.

Nie ukrywamy, że chcemy jak najlepiej usprawnić ten system, by podczas spotkań, które będziemy rozgrywali już na nowym stadionie proces przebiegał jak najmniej inwazyjnie.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.