OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

02.02.2019

Kotwica pokonana

Od samego początku oba zespoły nie forsowały tempa spotkania tylko nawzajem badały swoje możliwości. Jako pierw groźnie zaatakowali rywale. W 20 minucie po dośrodkowaniu w pole karne piłkę do naszej bramki skierował jeden z zawodników Kotwicy. Wcześniej jednak faulowany był próbujący interweniować Przemysław Frąckowiak i sędzia tego trafienia nie uznał. W 25 minucie po szybkiej akcji naszego zespołu na bramkę rywali uderzał Luis Henriquez ale bramkarz Kotwicy zdołał wybronić to uderzenie. Minutę później po dośrodkowaniu z lewej strony głową na bramkę Przemysława Frąckowiaka uderzał napastnik Kotwicy ale nasz bramkarz bez problemów wyłapał ten strzał. W 30 minucie po dobrym przerzucie Adama Boruckiego piłkę przyjmuje Adam Gajda który wpada z nią w pole karne i ładnym strzałem pokonuje bramkarza Kotwicy. W 36 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Luisa Henriqueza największym sprytem w polu karnym wykazał się Adam Gajda i sprytnym strzałem pokonał po raz drugi bramkarza Kotwicy. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Polonia kontrolowała przebieg wydarzeń boiskowych a zaskoczona Kotwica nie potrafiła groźnie zaatakować.

 

Po zmianie stron to ponownie Polonia była stroną przeważającą. Nasz zespół częściej był przy piłce i atakował. W 50 minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Jędrzej Kujawa a piłka minimalnie minęła słupek kołobrzeskiej bramki. Siedem minut później po dalekim wybiciu piłki przez Igora Jurgę w doskonałej sytuacji znalazł się Krzysztof Bartoszak. Nasz napastnik mimo asysty obrońcy pięknym strzałem pokonał bramkarza Kotwicy. Zespół naszych rywali rozpoczął grę od środka i zaraz przeprowadził akcję po której zdobył bramkę. Na listę strzelców wpisał się pozyskany zimą Dawid Retlewski. W 70 minucie po szybkiej akcji naszego zespołu bliski zdobycia swojej drugiej bramki był Krzysztof Bartoszak ale tym razem nasz napastnik oddał zbyt lekki strzał. Na siedem minut przed końcem spotkania ładne dośrodkowanie w pole karne Igora Jurgi kończy się strzałem głową Jędrzeja Kujawy ale tym razem bramkarz rywali był na posterunku. Chwilę później na niekonwencjonalny strzał z około 16 metrów zdecydował się Krzysztof Bartoszak a piłka minimalnie minęła słupek bramki rywali. W 89 minucie sprzed pola karnego uderzał Jakub Wilk i niewiele zabrakło aby piłka zatrzepotała w bramce rywali. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Ostatecznie Polonia pokonała Kotwicę 3:1 (2:0).

 

W I połowie Polonia wystąpiła w składzie: Frąckowiak – Kozłowski, Błaszak, Borucki, Henriquez, Cyrak, Zgarda, Górzyński, Gajda, Pawlak, Słabikowski.

 

W II połowie Polonia wystąpiła w składzie: Radliński – Gołębiewski, Wujec, Skrobosiński, Buczma, Jurga, Zawodnik testowany 1, Wilk, Kujawa, Chopcia, Bartoszak.

 

Bramki: Adam Gajda (30` i 36`), Krzysztof Bartoszak (57`)

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.