OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

25.04.2018

Kolejny świetny występ żaków (2010)

Podopieczni Trenerów Pawła Juszczyka i Pawła Hoffmanna w poprzednią sobotę wygrali dwa spotkania i jedno zremisowali zdobywając w całym turnieju 11 bramek i tracąc jedynie 2!

W pierwszym spotkaniu przeciwnikiem był zespół z Niepruszewa. Podobnie jak podczas ostatniej potyczki, przeciwnicy skutecznie bronili dostępu do swojej bramki. Mimo bardzo dobrego meczu i przewagi optycznej nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Udało się to dopiero w 13 minucie gry i bramka ta zdecydowała o wyniku końcowym.

Drugi mecz z Unią Swarzędz to pokaz umiejętności naszego zespołu. W 15 minut zdobyliśmy 8 bramek, a gdybyśmy w kilku sytuacjach zachowali się lepiej, wynik wyglądałby inaczej. Chłopcy podejmowali bardzo dobre decyzje. Byliśmy zespołem odważnym i kreatywnym. Zasłużenie wygrywamy!

Ostatni mecz turnieju przyszło nam rozegrać z gospodarzem - Orlikiem Poznań.

Mecz niesamowicie dramatyczny, pełen skrajnych emocji, ofensywnego i atrakcyjnego futbolu. Spotkały się dwa zespoły, które interesuje przede wszystkim zdobywanie bramek. Do 13 minuty przegrywaliśmy 2:0. Ostatnie dwie minuty meczu pokazały, co oznacza gra do końcowego gwizdka. Po emocjonującej końcówce remisujemy ostatni mecz turnieju 2:2!

W całym turnieju chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Realizowaliśmy założenia meczowe, a przede wszystkim chłopcy potrafili wykorzystać wszystkie umiejętności i zachowania, które były akcentowane na jednostkach treningowych. Cieszy, że praca wkładana w każdą jednostkę przynosi efekty. Oby tak dalej!

Szczególne podziękowania dla rodziców za zaangażowanie, doping i wsparcie.

Polonia wystąpiła w składzie: Nossow Wiktor, Kaleta Marcel, Bartkowiak Mikołaj, Niemczewski Aleksander, Odwrot Nikodem, Bartkowiak Cezary, Leżała Franciszek, Mikołajczak Jakub, Sarnowski Kamil, Kasprzak Borys.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.