Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1737
2Świt Szczecin1736
3Bałtyk Gdynia1735
4Kotwica Kołobrzeg1732
5Włókniarz Kalisz1731
6Sokół Kleczew1731
7Lech II Poznań1729
8Polonia Środa1727
9Pogoń II Szczecin1725
10Wda Świecie1722
11Wierzyca Pelplin1722
12Centra Ostrów Wlkp.1719
13Jarota Jarocin1717
14KP Starogard Gdański1715
15GKS Przodkowo1713
16Unia Solec Kujawski1712
17Energetyk Gryfino1711
18Górnik Konin1710

Linki

  • Oranje Sport wygrywa w Środzie Wlkp. (2007)
    29-01-2018, Aktualności, Komentarze [0]

    W sobotę 27 stycznia odbył się turniej Polonia Cup 2018 dla rocznika 2007. W zawodach udział wzięły takie drużyny jak: Kłos Zaniemyśl, Warta Śrem, UKS Śrem, Oranje Sport Konin, Rokita Rokietnica oraz trzy zespoły Polonii Środa.  Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym więc każda z drużyn rozegrała siedem spotkań. 

    Drużyny, które przyjechały do naszego miasta stworzyły piękne widowisko sportowe, a emocji z meczu na mecz było coraz więcej. Najwięcej punktów podczas zmagań zebrała drużyna Oranje Sport Konin nie przegrywając meczu podczas turnieju.  Najlepszy zespół Polonii tego dnia zebrał 10 punktów i uplasował się na piątym miejscu.

    Tabela turnieju:

    1. Oranje Sport Konin 21pkt

    2. UKS Śrem 18pkt

    3. Kłos Zaniemyśl 12pkt

    4. Warta Śrem 10pkt

    5. Polonia Środa I 10pkt

    6. Rokita Rokietnica 8pkt

    7. Polonia Środa II 3pkt

    8. Polonia Środa III 0pkt

    Polonia zagrała w składzie: J. Bałwas, P. Kędzierski, M. Muszyński, D. Rauhut, M. Golec, J. Mrugas, W. Miśkiewicz, A. Kmieciak, F. Mieszała, W. Zaleski, M. Zięty, M. Talarczyk, J. Ritter, G. Sobczyński.

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 0:2 Zagłębie II Lubin
Sobota, 17 Luty 2018 , Wałbrzych

Następne spotkanie

Mieszko Gniezno -:- Polonia Środa
Sobota, 24 Luty 2018, 12:00, Gniezno
Dołącz do Kibiców Polonii!
Oficjalny sklep KS Polonia roda
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda