Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1737
2Świt Szczecin1736
3Bałtyk Gdynia1735
4Kotwica Kołobrzeg1732
5Włókniarz Kalisz1731
6Sokół Kleczew1731
7Lech II Poznań1729
8Polonia Środa1727
9Pogoń II Szczecin1725
10Wda Świecie1722
11Wierzyca Pelplin1722
12Centra Ostrów Wlkp.1719
13Jarota Jarocin1717
14KP Starogard Gdański1715
15GKS Przodkowo1713
16Unia Solec Kujawski1712
17Energetyk Gryfino1711
18Górnik Konin1710

Linki

 • Wigilia sekcji piłki nożnej
  15-12-2017, Aktualności, Komentarze [1]

  W czwartek 14 grudnia w hali Szkoły Podstawowej numer 2 w Środzie Wlkp. odbyło się tradycyjne świąteczne spotkanie sekcji piłki nożnej. Jednak tym razem po za tradycyjnymi życzeniami i nagrodami dla zawodników nasz Klub przygotował kilka niespodzianek.

  Spotkanie tradycyjnie otwarł Łukasz Szarzyński, który przywitał wszystkich zgromadzonych gości na czele z Burmistrzem Wojciechem Ziętkowskim i Starostą Marcinem Bednarzem. Na trybunach pojawiło się także wielu przedstawicieli firm wspierających nasz Klub oraz co ucieszyło szczególnie najmłodszych zawodników Polonii – święty Mikołaj, który rozdawał słodycze. Jako pierwszy głos zabrał koordynator Akademii Piłkarskiej Polonii Środa Błażej Czyżewski, który przedstawił osiągnięcia zespołów młodzieżowych. Przy tej okazji na scenie pojawili się wszyscy zawodnicy, którzy w mijającym już roku otrzymali powołania czy to do kadr wojewódzkich czy nawet do młodzieżowych reprezentacji Polski. I tak na scenie pojawili się: Marta Tomaszewska, Dominika Hyża, Beata Nowak, Filip Kaczmarek, Filip Łasocha, Robert Rubach, Miłosz Garstkiewicz, Wiktor Stratyński, Kacper Robak i Mateusz Duszczak. Wszyscy ci zawodnicy odebrali drobny upominek z rąk Prezesa. Następnie głos zabrał Marcin Korbik który opowiedział o powstałej latem przy naszym Klubie Akademii Bramkarzy. Po jego wystąpieniu nasz Klub zaprezentował pierwszą z atrakcji wieczoru. Przy aplauzie i wybuchu wielkiej radości zwłaszcza wśród najmłodszych sympatyków i zawodników naszego Klubu pojawił się Kogut Bodziu. Po honorowej rundzie wśród naszych zawodników z którymi nasza maskotka bardzo chętnie przybijała piątki Kogut Bodziu wrócił na scenę. Od tego momentu rozpoczęło się nagradzanie zawodników poszczególnych zespołów, którzy wykazali się najwyższą frekwencją w zajęciach treningowych. Wyczytane roczniki pojawiały się na scenie a nagrody wręczali im przedstawiciele firm wspierających nasz Klub. W końcu nadszedł moment, na który czekali praktycznie wszyscy. Na scenie pojawił się Maciej Główczewski znany jako KINIU który zaprezentował utwór, który został hymnem Polonii. Wszyscy bardzo dobrze bawili się przy rytmach Średzkiej Polonii – bo tak został nazwany utwór.

  Na zakończenie głos zabrał Prezes naszego Klubu, który w skrócie przedstawił dokonania Klubu z mijającego roku a także życzył wszystkim zdrowych i spokojnych świąt.

  Po zakończeniu części oficjalnej młodzi zawodnicy jeszcze długo oblegali naszą maskotkę Klubową robiąc sobie z nią zdjęcia.

  Warto też dodać, że tradycyjnie podczas spotkania świątecznego swoją premierę miał kalendarza Klubowy którego wydawanie stało się niejaką tradycją w sekcji piłki nożnej. Tym razem jednak po za tradycyjnym kalendarzem zespołów seniorskich i drugim kalendarzem, na którym znalazły się wszystkie grupy młodzieżowe Polonia wydała trzeci kalendarz – w całości poświęcony zespołowi kobiecemu. Na dwunastu stronach tego kalendarza znalazły się zdjęcia zawodniczek Polonii w kreacjach wieczorowych oczywiście z elementami piłkarskimi. Wszystkie te kalendarze są już do nabycia w sklepie Polonii Środa zarówno stacjonarnym jak i internetowym.

  Zdjęcia z naszego świątecznego spotkania możecie obejrzeć tutaj.

  Wideo z występu Kinia obejrzycie tutaj. 

Komentarze

 • Kiniu szanuję Cię, ale po za występem na żywo nie powinieneś publikować tego kawałka gdy jest niedokończony przez co naraziłeś się na szykanę. Czekam na finalny utwór. Pozdro!

  Autor: klocek, dodano: 2017-12-15 18:42:31


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Lech Poznań 4:3 Polonia Środa
Niedziela, 14 Styczeń 2018 , Poznań

Następne spotkanie

ŁKS Łódź -:- Polonia Środa
Sobota, 20 Styczeń 2018, 12:00, Łódź
Dołącz do Kibiców Polonii!
Oficjalny sklep KS Polonia roda
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda