Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1636
2Świt Szczecin1635
3Włókniarz Kalisz1731
4Kotwica Kołobrzeg1631
5Sokół Kleczew1731
6Bałtyk Gdynia1531
7Lech II Poznań1527
8Polonia Środa1626
9Pogoń II Szczecin1524
10Wda Świecie1622
11Wierzyca Pelplin1619
12Centra Ostrów Wlkp.1616
13Jarota Jarocin1616
14KP Starogard Gdański1614
15GKS Przodkowo1612
16Unia Solec Kujawski1510
17Górnik Konin1610
18Energetyk Gryfino1610

Linki

  • Dawid Błażejczyk sędzią głównym meczu w Szczecinie
    02-11-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Dawid Błażejczyk z Bydgoszczy będzie sędzią głównym sobotniego meczu wyjazdowego Polonii Środa z Świtem Skolwin (Szczecin).


     

    Na liniach asystować mu będą Michał Sobczak i Łukasz Damski. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Kujawsko-pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

    Obsada sędziowska 13 kolejki III ligi grupa 2:

    4 listopada, sobota, godzina 13:00

    Wda Świecie - Energetyk Gryfino

    Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn), Tomasz Nowicki (Szamotuły), Aleksander Guzik (Poznań - Grunwald)

    Centra Ostrów Wlkp. - Elana Toruń

    Sędziowie: Kamil Waskowski (Poznań - Nowe Miasto), Łukasz Araszkiewicz (Poznań - Stare Miasto), Robert Pawlicki (Poznań - Stare Miasto)

    Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wlkp.

    Sędziowie: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz) Michał Sobczak (Bydgoszcz) Łukasz Damski (Tryszczyn)

     

    KP Starogard Gdański - Lech II Poznań

    Sędziowie: Karol Kobędza (Toruń), Dariusz Orzechowski (Brodnica), Patryk Gryckiewicz (Toruń)

    4 listopada,, sobota, godzina 14:00

    Wierzyca Decka Pelplin - GKS Przodkowo

    Sędziowie: Marek Marcinkowski (Malbork), Michał Krotowski (Malbork), Łukasz Pawłowski (Malbork)

    Unia Solec Kujawski - Włókniarz 1925 Kalisz

    Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk) Krystian Dietrich (Gdańsk) Krzysztof Świgoń (Reda)

    Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia

    Sędziowie: Jacek Leske (Krosino) Sebastian Basiejko (Świdwin) Wiktor Wątroba (Sucha Koszalińska)

     

    4 listopada,, sobota, godzina 17:00

    Kotwica Kołobrzeg  - Jarota Jarocin

    Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin) Tomasz Winiarczyk (Szczecin) Robert Betlejewski (Szczecin)


Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Bałtyk Gdynia 4:1 Polonia Środa
Niedziela, 19 Listopad 2017 , Gdynia

Następne spotkanie

Polonia Środa -:- Pogoń II Szczecin
Sobota, 25 Listopad 2017, 12:00, Środa Wlkp.
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda