Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1737
2Świt Szczecin1736
3Bałtyk Gdynia1735
4Kotwica Kołobrzeg1732
5Włókniarz Kalisz1731
6Sokół Kleczew1731
7Lech II Poznań1729
8Polonia Środa1727
9Pogoń II Szczecin1725
10Wda Świecie1722
11Wierzyca Pelplin1722
12Centra Ostrów Wlkp.1719
13Jarota Jarocin1717
14KP Starogard Gdański1715
15GKS Przodkowo1713
16Unia Solec Kujawski1712
17Energetyk Gryfino1711
18Górnik Konin1710

Linki

  • Dawid Błażejczyk sędzią głównym meczu w Szczecinie
    02-11-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Dawid Błażejczyk z Bydgoszczy będzie sędzią głównym sobotniego meczu wyjazdowego Polonii Środa z Świtem Skolwin (Szczecin).


     

    Na liniach asystować mu będą Michał Sobczak i Łukasz Damski. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Kujawsko-pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

    Obsada sędziowska 13 kolejki III ligi grupa 2:

    4 listopada, sobota, godzina 13:00

    Wda Świecie - Energetyk Gryfino

    Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn), Tomasz Nowicki (Szamotuły), Aleksander Guzik (Poznań - Grunwald)

    Centra Ostrów Wlkp. - Elana Toruń

    Sędziowie: Kamil Waskowski (Poznań - Nowe Miasto), Łukasz Araszkiewicz (Poznań - Stare Miasto), Robert Pawlicki (Poznań - Stare Miasto)

    Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wlkp.

    Sędziowie: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz) Michał Sobczak (Bydgoszcz) Łukasz Damski (Tryszczyn)

     

    KP Starogard Gdański - Lech II Poznań

    Sędziowie: Karol Kobędza (Toruń), Dariusz Orzechowski (Brodnica), Patryk Gryckiewicz (Toruń)

    4 listopada,, sobota, godzina 14:00

    Wierzyca Decka Pelplin - GKS Przodkowo

    Sędziowie: Marek Marcinkowski (Malbork), Michał Krotowski (Malbork), Łukasz Pawłowski (Malbork)

    Unia Solec Kujawski - Włókniarz 1925 Kalisz

    Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk) Krystian Dietrich (Gdańsk) Krzysztof Świgoń (Reda)

    Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia

    Sędziowie: Jacek Leske (Krosino) Sebastian Basiejko (Świdwin) Wiktor Wątroba (Sucha Koszalińska)

     

    4 listopada,, sobota, godzina 17:00

    Kotwica Kołobrzeg  - Jarota Jarocin

    Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin) Tomasz Winiarczyk (Szczecin) Robert Betlejewski (Szczecin)


Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 0:2 Zagłębie II Lubin
Sobota, 17 Luty 2018 , Wałbrzych

Następne spotkanie

Mieszko Gniezno -:- Polonia Środa
Sobota, 24 Luty 2018, 12:00, Gniezno
Dołącz do Kibiców Polonii!
Oficjalny sklep KS Polonia roda
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda